Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Allerji, besin alerjisi, polen alerjisi, akar alerjisi, allerjik rinit

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

telsiz09 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    İzmir de bir kamu kurumunda yöneticiyim,EGE -DOKUZ EYLÜL üniversiteleri dahil bir çok hastahaneye gittim ,özel profesörler dahil.7 yıldır DAPSON kullanıyorum artık oda az cevap veriyor,,sıcak ortamlarda duramıyorum sıcakta hastalığım azıyor glutensiz diyet uyguluyorum ama yaralarım tam olarak iyileşmiyor İnanın Bazen ağrısı ve sancı dan sabaha kadar uyuyamıyorum kaşıntı ve kabarma su toplaması artı kanaması cabası...sizden bir çare bulabilirmiyim acaba rahatsızlığıma ......
    Hamamelis Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Alerji çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

slm ibrahim gökçek

bende kolinerjik ürtiker varmış...sadece kış aylarında kaşıntım oluyor doktorum ilacı olmadığını söyledi.anlam veremedim beni bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim.kolinerjik ürtiker ne demektir.tedavisi varmmı tarafınzdan ne yapmam lazım

Yorum yap

_muradiye_ Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        ibrahim bey ben 5 yıldır alerjiye yakalanmıştım doktorların verdiği antihistaminik ilaçları kullandım ama hiç faydasını görmedim ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN derdime siz derman oldunuz sürekli burun tıkanıklığı hapşurma yüzde kızarıklık çok kötüydüm sizin anlıcanız ama sizden aldığım bu gökçek iksir ve gökçek tonik derdime derman oldu şuan çok iyiim önce yataktan kalkamazdım ama şimdi çok enerjiliyim bu başta allahın sonra sizin sayenizde oldu başarılarınızın devamını dilerim allah sizden razı olsun nasıl dua ediyorum bi bilseniz tekrar gelecem size almaya allah emanet olun.......

Sevgi hanım sağlığınıza kavuştuğunuz memnun oldum.Fakat tetbirli olmak için bir süre daha 3-4 ay Hamamelis Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Alerji çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

merhaba ibrahim bey
          ben 22 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıldır alerjiden dolayı vücudumda kaşıntı ve kabarmalar oluyor. Aynı zamansa sıkça hapşırma ve geniz akıntısı var. Hangi maeddelere alerjimin olduğu tesbit edilmedi. Yılda bi kaç kere alerjim çok artıyor. Vücudumda sertleşmeler oluyor. Yer yer şişmeler oluyor ve göğsüm daralıyor. Alerjiden dolayı burnumda et büyümesi olduğunu söyledi doktor.Artık nefes almakta zorlanıyorum. Ayrıca zehirli guatr var. Sitede guatr olanlar için gökçek toniği önermemişsiniz. Son olarak da bitmek ve tükenmek bilmeyen sivilcelerim ve izleri ... Tüm bu rahatsızlıklarım için önereceğiniz kürler nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim

Yorum yap

ayse06 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            merhaba ibrahim bey
            ben 22 yaşındayım ve yaklaşık 5 yıldır alerjiden dolayı vücudumda kaşıntı ve kabarmalar oluyor. Aynı zamansa sıkça hapşırma ve geniz akıntısı var. Hangi maeddelere alerjimin olduğu tesbit edilmedi. Yılda bi kaç kere alerjim çok artıyor. Vücudumda sertleşmeler oluyor. Yer yer şişmeler oluyor ve göğsüm daralıyor. Alerjiden dolayı burnumda et büyümesi olduğunu söyledi doktor.Artık nefes almakta zorlanıyorum. Ayrıca zehirli guatr var. Sitede guatr olanlar için gökçek toniği önermemişsiniz. Son olarak da bitmek ve tükenmek bilmeyen sivilcelerim ve izleri ... Tüm bu rahatsızlıklarım için önereceğiniz kürler nelerdir? Şimdiden teşekkür ederim
            Tiroid bezesinde ki anormalikler, iltihapları önler ve nodülleri Yğurt Otu Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Tiroid çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

sebnem56 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              Lenf bezelerindeki iltihap nedeniyle Almanyada doktora gittim.Ban KIRMIZI MANTAR ile tedavi edebileceğini söyledi.Kırmızı mantar kullandıkca boğazımda şişme başladı doktor önce şişer sonra geçer dedi, fakat 3 ay içinde boğazım boyunduruk takmış gibi şişti.Kızım internetten İbrahim Saraçoğlu'nu bulmuş yanına gitik.Bize dut kurusu verdi haşlayın yiyin dedi ve kiraz sapı ile bir kaç çeşit bitki karışımı verdi.İbrahim Saraçoğlu'nun ilaçlarını kullandıkca kötüleştim, fakat her aradığım da İbrahim Saraçoğlu iyileşiyorsunuz devam edin dedi.Sonunda kızım anne bu daha kötü ediyor bırak dedi.İnternetten Ahmet Maranki'yi bulduk, oda bize pancar, manyadnoz ve lahana sularını çıkarıp içmemizi söyledi ve içinde Aslan pencesi olan bir çay verdi.Bu ürünleride 3 ay kadar kullandım, bir faydası olmadı.Kızım durmadan internette araştırma yapıyordu Ömer Çoşkun'u buldu.Ondan 3 kavanoz macun aldık.Kullandık bir faydası olmadığı gibi bağırsaklarımda bozuldu.Sonuncu olarak Mersinde ki Herbalisti aradık parasını gönderdik bize karabaş otu klarışımlı bir çay harmanı ve 3 şişe portakal suyu kokulu esanslar gönderdi.Bu ürünleride 3 ay kadar kullandık faydasını görmedik.Sonunda İbrahim Gökçek'i bulduk ve yanına gittik.KIRMIZI MANTAR ile tedavi olunmaz, çünkü polisakkarid içerir, yani şeker bu nedenle zararlıdır, dut kurusu da çok şekerli buda zararlı, pancarın bir faydası yok, macular ise bal karışımlı, yani şeker olduğundan bunların hepsi fayda yerine zarar verir, çünkü hepsi bağırsak mantarlarını besler ve çoğalmasına sebep olur.Bağırsak Mantarları'da toksik madde üretirler ve hastalıklar da azar dedi.Çok mantıklı geldi bu düşünceleri ve ürünlerini aldık inşallah bu rahatsızlıklar dan kurtuluruz.

Şebnem hanım Kırmızı MANTAR, Dut kurusu, macular vs bunlar hep şekerli besinler ve bağırsak mantarlarını tetikler ve hepsi yanlış yöntem, faydadan çok zarar verirler.Şebnem hanım yanıma geldiğinde boynunda boyunluk varmış gibi şişmişti ve sağ omzunu üst kısmından bir delik açılmış ve iltihap akıyordu.Almanyada bazı doktorlar lenfom, yani lenf kanseri derken bazıları lenf bezi şişmesi demişler ve kesin teşhis koyamamışlar.İnşallah biz tedavi ederiz bakalım mevlam neyler.Bundan bir ay öncede Ankara'dan beni arayan Sabri bey burunun dan ve ağzın dan kan geldiğini neden kanama olduğunu anlamadığını söyledi.Bende ne kullandığını sordu '' Kırmızı Mantar kullanıyorum'' dedi, kesinlikle kullanmaması gerektiğini söyledim.Çünkü Kırmızı Mantar (Shiitake) üzerine yazılıp çizilenler klinik arştırmaları ile etkisi ispatlanmamıştır.Tarafsız bir enstitü veya Üniversite Kliniği tarafından binlece hasta üzerinde denendikten sonra kullanılması gerekir.

100 yıl önce bal, pekmez (keçiboynuzu pekmezi), macun, dut kurusu, pancar suyu gibi tatlı maddeler tedavide yardımcı ürün olarak kullanılabilirdi, fakat günümüzde bu ürünler asla tedavide kullanılmamalıdır.Çünkü antibiyotikler bağırsaklardaki faydalı bakterileriin azalıp zararlı baklteri ve mantarların çoğalmasına sebep olur.Her türlü tatlı ise mantarları besler, bu nedenle tatlıdan uzak durulmalıdır.Hem tatlı yerim içerim hemde tedavi olurum diyorsanız boşuna paranızı harçamayın.Neden hala bazı söze alim ülema ve bilgin (bitki bilimci) olduğunu söyleyenler insanları tatlı yiyecek ve içeceklerle tedavi etmeye çalışıyorlar basiretlerimi kapalı?Antibiyotik kullanan herkesin bağırsağına mantar yerleşir ve mantarı tatlılar azdırı (besler), o halde tatlıdan uzak duramak gerekir.

Yoğurt Otu Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Tiroid çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

hülyaönen Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                iyi çalışmalar ,ahmet maranki nin beden temizliğini programını 7 gün devam ettikten sonra en son gün yarım bardak zeytinyağı ve limon suyu içtim fakat lavman veya ingiliz tuzu çözeltisi kullanmadım o günden sonra sinirsel zayıflama ve gözümde sorunlar yaşadım sinirsel sıkıntım için ginseng önerdi bir aktar fakat sinirler üzerinde daha büyük baskı ve kalpte ağrı başladı şu anda alıç ve ginko biloba hapı kullanıyorum ancak kalpteki sorun devam ediyor beldeki sinirlerde de sıkıntı var yaşım 40 bana önerileriniz ne olabilir şimdiden teşekkür ederim.sağlıcakla kalın

HÜLYA HANIM Türkiyede bitki bilimcisi olduğunu söyleyenler, malesef bu işi dağdaki çoban kadar dahi anlamayan kişilerdir.Ve bakın tavsiye etikleri şeyler hep bağırsak florasını bozucu mantar ve bakterileri azdırıcı zararlı şeylerdir.Ahmet Maranki pancar suyu, İbrahim Saraçoğlu, keçiboynuzu pekmezi, dut kurusu ve Ömer Çoşkun bal macunları ile insanları tedavi etiklerini söylüyorlar.Bunlar çok yanlış bu ürünlerle tedavi olunmaz, çünkü 70 yıldır insanlar antibiyotikler kullanıyorlar ve bu insanların bağırsak florası bozulmuş.Bağırsak florası bozulan insanlara tatlı verilmez verirseniz mantarı beslersiniz bu da insanların daha ağır hastalanmalarına sebep olur, çünkü mantarlar çoğalır, mantarlar çoğalırsa etan, metan, bütan ve amonyak gibi çok zehirli gazlar, metanol, etanol, bütanol gibi zehirli alkoller, histamin, aflotoksin ve penisilin gibi hormonsu, kanserojen, mutajenik (genetik yapıyı bozucu) ve teratojenik (doku ve organları özürlü olmasına sebep olur) toksik maddeler üretirler.Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaya çalışır, arıtmak için aşırı oranda vitamin harcar ve zamanla vitamin yetersizliği nedeniyle bağışıklık sistemi zayıflar.Arıtılamayan toksik maddeler organlara ve dokulara depolanırsa curuf oluşur ve curufun içine yerleşen mikroplar sürekli toksik madde üretirler.Tedavi olabilmek için bağırsaklarda bakteri ve mantarları yok etmek gerekir, bunun için Gökçek Tonik, curufu ertmek ve bağışıklık sistemiğni güçlendirmek gerekir bunun içinde Gökçek İksir gerekir.Artı mantar çayı tedavi sürecini hızlandırır.

Yoğurt Otu Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Tiroid çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

benimde bir alerjik hastaligim var acil yardim nolur

benim dermatitis herpetiformis duhrin adli bi rahatsizligim var. cölyak enteropatisi ile baglantili, malesef bugday gilleri tüketemiyorum, yani sira deniz ürünleri ve iod (yod) dan uzak durmak zorundayim, pehriz verildi bana ama rahatsizligim gitmiyor, cildimde kasinti oluyor, eklem yerlerinde. ibrahim hoca nisasta tüketmeyin diyor ama ben bugday gillerden uzak durdgum icn mecbur nisasta kullaniyorum (patates, pirinc ve misir). bunlari tüketince ilerde seker hastaligi falanolacagina eminim. niyetim biran önce iyilesip bunlarin hepsinden uzak kalmak, gerci alerjim gitse, bisey yememeyede raziyim, ne olur bana yardimci olun.
                  [COLOR="Purple"][B]“ Ey insanlar! Şüphesiz ki dünyada insanlara, imân ve saÄŸlıktan daha kıymetli bir ÅŸey verilmemiÅŸtir. Böyle olunca, yüce Allah'tan bunları isteyiniz” [/B] [/COLOR]
                  [COLOR="Black"][I]hz. muhammed (sav)[/I][/COLOR]

Yorum yap

aybeltas Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                    benim dermatitis herpetiformis duhrin adli bi rahatsizligim var. cölyak enteropatisi ile baglantili, malesef bugday gilleri tüketemiyorum, yani sira deniz ürünleri ve iod (yod) dan uzak durmak zorundayim, pehriz verildi bana ama rahatsizligim gitmiyor, cildimde kasinti oluyor, eklem yerlerinde. ibrahim hoca nisasta tüketmeyin diyor ama ben bugday gillerden uzak durdgum icn mecbur nisasta kullaniyorum (patates, pirinc ve misir). bunlari tüketince ilerde seker hastaligi falanolacagina eminim. niyetim biran önce iyilesip bunlarin hepsinden uzak kalmak, gerci alerjim gitse, bisey yememeyede raziyim, ne olur bana yardimci olun.
                    Hamamelis Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Alerji çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

osmanuzen Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                      gökçek tonik gökçek iksir mantar çayı kullanıyorum alerji için iyi geliyo konsantrasyon sorunu için kırmızı ginseng kullansam zararı olurmu?
                      Beyaz Ginseng kırmızı Ginseng den daha etkilidir, çünkü topraktan çıkarılan kaliteli ginseng kurutulur ve beyaz ginseng elde edilir.Kalitesiz Ginseng ise topraktan çıkarılınca çamur gibi olduğundan kurutmak mümkün değildir ve bozulur.Bu nedenle kalitesiz ginseg önce haynar suda kaynatılır ve sonra kurutulur ve bundan kırmızaı ginseng elde edilir.Bu kırmızı ginseg 2. sınıf bir ginsengdir ve etkisi çok azdır.Gökçek İksir beyin damarlarında ki yağlanma, daralma, sertleşme ve plakları eriterek kalıcı olarak etki yapar ginsengin curuf ve plak çözücü özeliği yoktur.Hamamelis Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Alerji çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

ağız yaraları tedavisi ile ilgili bilgi edinebilirmiyiz alerjik olarak çözümü nedir.

Yorum yap

özcan06 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                          ağız yaraları tedavisi ile ilgili bilgi edinebilirmiyiz alerjik olarak çözümü nedir.
                          Ağız yaraları Hamamelis Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Alerji çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

melinda Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                            slm bu alerji denen illettle yıllardır mücadele ediyorum ilaçlar artık hak getire vallahi bıktım ne olur bana çözüm sunun saygılar
                            Her türlü allerjinin sebebi bağırsak florasının bozulması bağırsaklarınıza veya mideye yerleşen bakteri ve mantarların üretmiş olduğu toksik maddeler vücudun histamin-kortizon dengesini bozar.Hamamelis Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Alerji çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

slm

öncelikle bizleri bilgilendirdiginiz için içten tşklerimi sunarım Alerjim için cevabınızı okurken biden aklıma çocukluğmda beni arıların sokması aklıma geldi ve beynimde bir soru oluştu acaba bugüne değin yaşadığım bu alerjiye sebep olabilirmi yani düşünce işte ama o zaman15 yaşında bile değildim şu an ise 41 yaşındayım ama o gün bir balon gibi şişmiştim evdekilerde yüzüme yoğurt sürmüştüler neyse belki araştırma yapılacak bir konu olabilir size emekleriniz için ellerinize sağlık başarınız daim olsun sevgiler

Yorum yap

melinda Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                                öncelikle bizleri bilgilendirdiginiz için içten tşklerimi sunarım Alerjim için cevabınızı okurken biden aklıma çocukluğmda beni arıların sokması aklıma geldi ve beynimde bir soru oluştu acaba bugüne değin yaşadığım bu alerjiye sebep olabilirmi yani düşünce işte ama o zaman15 yaşında bile değildim şu an ise 41 yaşındayım ama o gün bir balon gibi şişmiştim evdekilerde yüzüme yoğurt sürmüştüler neyse belki araştırma yapılacak bir konu olabilir size emekleriniz için ellerinize sağlık başarınız daim olsun sevgiler
                                Melinda hanım her türlü allerji'nin sebebi bağırsak florasının bozulması bağırsaklara yerleşen mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtmaya çalışıyor ve zamanla yoruluyor ve yağlanıyor.Damarlar da bu şekilde yağlanmalar olursa bağışıklık sistemi zayıflar.Bağırsaklar da oluşan tahribat nedeniyle yeterince enzim sağlıyamaz ve histamin oranı yükselirse o zaman alerji ortaya çıkar.Hamamelis Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Alerji çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X