Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Kurdeşen, Kronik Ürtiker, Anjiyoödem, Dabaz, kaşınıtlı kabarcıklı deri hastalığı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

selda ozca Nickli öğeden Alıntı
    İNANAMADIK!!!!
    söylediklerimin doğrulu için bana her türlü ulaşabilirsiniz . çünkü bu durumu ben bizzat yaşadım. annem 35 sendeir inatçı kronik ürtiker hastası. sürekli kaşınır ve üst dudağı 3 kat büyür. vücudu kabarır. hatta ve hatta boğazı şişerdi içeriden nefes bile almakta zorlanırdı. uyku bile uyuyamazdı. bizede artık kaşıyın diyemediği için dahada kötü olurdu. yani 35 senedir çok çekti. ege de bir sürü tetkik yapıldı. nelere alerjisi var acaba diye bir sürü test.. vsss.. ama hiç bir şey bulunamadı. dedilerki bilmediğimiz bir şey olabilir alerjinizin sebebi yada sinirsel... aldığı ilaçların haddi hesabı yok. bir gün internette araştırma yapıyorum ve gökçek iksiri gördüm. bende ilk başta inanamadım. dedimki belki bir yan etkisi vardır. sonuçta annemmm... canımız... annemle konuştum dediki ne olursa olsun eğer bir umutsa denemek istiyorum. aldık ve kullanmaya başladık. annemde kullanmaya başladıktan sonra iki gün geçince arttış oldu kaşınmalarında. 3 gün kadar sürdü bu artış. hocama sorduğumda endişe etmeyin bu 1 hafta yada 2 hafta sürebilir devam edin kullanmaya dedi. bizde devam ettik...bu anlattığım olay 3 ay öncesinde yaşanan bir olaydır.. ve annem ilacı kullanmaya başladığından beri ( 3 gün artış hariç) inanılmaz azaldı kaşıntıları. hatta hergün sürekli kaşınırken önceden şuanda 2 aydan beri HİÇ KAŞINTI YOK. ve inanılmaz olan tansiyon hapı kullanmayı bıraktı. ben bir eğitimci olarak hayretler yaşıyorum. Allah razı olsun hocamdan. . babam kalp hastası. allah izin verirse onun içinde başlıyoruz şimdi. başımızdan geçen bu olayı , en ince detayına kadar gerçek olan bu durumu sizinle paylaşmak istedim.benim annem kurtuldu Allah herkezi kurtarsın. acil şifalar diliyorum.
    Seda Hanım annenizin kurdeşen ve tansiyondan 3 ayda kurtulması kurtulması ve sağlığına kavuşması mükemmel bir gelişme, Allah sağlık sıhhat versin.Babanızda 4-6 haftada kullandığı ilaçlardan kurtulur ve 3-4 ay kullandığında tamamen sağlığına kavuşur.
    Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

merhaba herkesni olduğu gibi bizimde derdimiz kurdeşen kızım 17 yaşında 1 senedeir kurdeşen döküyor hastanelere gittik ama çaresini bulamadık bir hap verildi geçici olarak durruruyor ama sonra tekrarlıyor ne yapacağımızı şaşırdık hocam ne yapmamız gerektiğini ve nasıl bir yol izlememiz gerektiğini belirtirseniz sevinirim herkese geçmiş olsun

Yorum yap

favori Nickli öğeden Alıntı
        merhaba herkesni olduğu gibi bizimde derdimiz kurdeşen kızım 17 yaşında 1 senedeir kurdeşen döküyor hastanelere gittik ama çaresini bulamadık bir hap verildi geçici olarak durruruyor ama sonra tekrarlıyor ne yapacağımızı şaşırdık hocam ne yapmamız gerektiğini ve nasıl bir yol izlememiz gerektiğini belirtirseniz sevinirim herkese geçmiş olsun
        Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Ozon Yağı, damar çayı ve KURDEŞEN Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlillerinden hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansızdır ve ancak belirtilerinden ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hizlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzenlir.Örneğin normal tuz ödeme sebep olurken Himalaya tuzu ödemi önler. TECRÜBELER Sarımsak kokusundan rahatsız olanlar, iksiri aldıktan 5-10 dakika sonra bir miktar süt (en az yarım çay bardağı) içerse bu süt kokuyu emer ve yok eder.

Yorum yap

merhaba sayin I.gokcek ben yurtdisinda yasiyorum 6 aydir kronik urtiker hastasiyim iki defa kan testi yaptilar immunoglobobinler her defasinda normal sonuclarverdi hergun bir tane levocetirizine tablet kullaniyorum ilaci kullandigim zaman iyiyim kullanmadigim zaman deride kabarmalar oluyor lutfen bir tavsiye verirseniz sevinirim.

Yorum yap

anatolian Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            merhaba sayin I.gokcek ben yurtdisinda yasiyorum 6 aydir kronik urtiker hastasiyim iki defa kan testi yaptilar immunoglobobinler her defasinda normal sonuclarverdi hergun bir tane levocetirizine tablet kullaniyorum ilaci kullandigim zaman iyiyim kullanmadigim zaman deride kabarmalar oluyor lutfen bir tavsiye verirseniz sevinirim.
            Bu ilaçların yan tesiri çok ileride başka başka problemler çıkar, ARTI KAŞINTI VARSA KAŞINAN YERLER ÇAYAĞACI YAĞI SÜRÜN, Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, damar çayı ve KURDEŞEN Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzenlir.Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.

Yorum yap

merhabalar ben 4 gündür kurdeşen için önerdiğiniz tonikle çayları kullanıyorum dün gece içmek zorunda olduğum 3 bardak toniği birer saat arayla içtim bu sabah 8.30 da mide ağrısıyla uyandım sizce bu ağrı toniği arka arkaya içtiğim için olabilir mi

Yorum yap

cennet72 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                merhabalar ben 4 gündür kurdeşen için önerdiğiniz tonikle çayları kullanıyorum dün gece içmek zorunda olduğum 3 bardak toniği birer saat arayla içtim bu sabah 8.30 da mide ağrısıyla uyandım sizce bu ağrı toniği arka arkaya içtiğim için olabilir mi
                Midenizde ki rahatsızlıklardan dolayı bu olur normal, iltihap sökülürken hafif ağrı olur.

Yorum yap

merhaba ben nesrin size ağlayarak telefon etmiştim allah razı olsun sizden hemen döndünüz bana . bugün tam 24 gün oldu tonik iksir aleovera jel kurdeşan çayı enfeksiyon çayı çok mutluyum tek eksiğim tatlı yiyememem bu ilaçları daha ne kadar kullanacam en az bi 10 yıllık alerjim vardı bütün hastalıkları taşıyordum şu an bir tek halsizliğim var tatlı yiyememden dolayı ağzım acı oluyor arkadaşlarım şeker testi yaptırmamı söyledi sizce yapmam gerekir mi verdiğiniz ürünleri etkisi mi bunu öğrenmek istiyorum.kusura bakmayın biraz uzun oldu. En kısa zamanda cevap bekliyorum iyi günler.

Yorum yap

nesrinn Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                    merhaba ben nesrin size ağlayarak telefon etmiştim allah razı olsun sizden hemen döndünüz bana . bugün tam 24 gün oldu tonik iksir aleovera jel kurdeşan çayı enfeksiyon çayı çok mutluyum tek eksiğim tatlı yiyememem bu ilaçları daha ne kadar kullanacam en az bi 10 yıllık alerjim vardı bütün hastalıkları taşıyordum şu an bir tek halsizliğim var tatlı yiyememden dolayı ağzım acı oluyor arkadaşlarım şeker testi yaptırmamı söyledi sizce yapmam gerekir mi verdiğiniz ürünleri etkisi mi bunu öğrenmek istiyorum.kusura bakmayın biraz uzun oldu. En kısa zamanda cevap bekliyorum iyi günler.
                    10 yıldır çektiğiniz ALLERJİK rahatsızlıklardan 24 günde kurtulmanız bizi çok çok mutlu etti.Ağzınıdaki acılık hissini zamanla geçer, tedaviyi böyle kısa sürede böyle başarılı olmanız mükemmel fakat heemen tedaviyi yarıda bırakmayınız ve 3-4 ay devam ediniz.

Yorum yap

hayırlı gunler sureklı el kol ve ayaklarımda nokta halınde kaşıntı oluyor sebebi nedir acaba kanayana kadar kaşıyorum sankı kaşınan bölgede damarın içinde partikül halınde cam gıbı bırşey varda onu çıkarınca rahatlayacakmışım gıbı hissedıyorum kurdeşen olabılır mı acaba bırde senede 2-3 defa durduk yere dudağım abartılı şekılde şişiyor ne önerirsiniz saygılar

Yorum yap

kurthan02 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                        hayırlı gunler sureklı el kol ve ayaklarımda nokta halınde kaşıntı oluyor sebebi nedir acaba kanayana kadar kaşıyorum sankı kaşınan bölgede damarın içinde partikül halınde cam gıbı bırşey varda onu çıkarınca rahatlayacakmışım gıbı hissedıyorum kurdeşen olabılır mı acaba bırde senede 2-3 defa durduk yere dudağım abartılı şekılde şişiyor ne önerirsiniz saygılar
                        Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, Ozon Yağı, damar çayı ve KURDEŞEN Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlillerinden hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansızdır ve ancak belirtilerinden ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hizlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzenlir.Örneğin normal tuz ödeme sebep olurken Himalaya tuzu ödemi önler. TECRÜBELER Sarımsak kokusundan rahatsız olanlar, iksiri aldıktan 5-10 dakika sonra bir miktar süt (en az yarım çay bardağı) içerse bu süt kokuyu emer ve yok eder.

Yorum yap

ben geçen sene eylülde kızarmaya başladım o zamanlara sadece koştuğumda kızarıyordum sonra heyecanlanınca utanınca sıcak bir ortama girince önce kaşınıyorum sonra 10-20 dakika kızarıklık oluyor sonra tekrar sönüyor ilaç kullanmadığımda çok çabuk oluyorum ve çok fazla kaşınıyorum kullandığımda ise daha az kaşınıyorum doktorlar xyzal 5mg yazdılar o ilacı kullanınca daha az kaşınıyorum ve kabarıklık olmuyor çok fazla doktor dediki bu ilaç iyi geliyorsa ürtikerdir ama bi türli geçmedi bana önerebileceğiniz bir ilaç varmı

Yorum yap

can343434 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                            ben geçen sene eylülde kızarmaya başladım o zamanlara sadece koştuğumda kızarıyordum sonra heyecanlanınca utanınca sıcak bir ortama girince önce kaşınıyorum sonra 10-20 dakika kızarıklık oluyor sonra tekrar sönüyor ilaç kullanmadığımda çok çabuk oluyorum ve çok fazla kaşınıyorum kullandığımda ise daha az kaşınıyorum doktorlar xyzal 5mg yazdılar o ilacı kullanınca daha az kaşınıyorum ve kabarıklık olmuyor çok fazla doktor dediki bu ilaç iyi geliyorsa ürtikerdir ama bi türli geçmedi bana önerebileceğiniz bir ilaç varmı
                            Kurdeşeni tetikleyen faktörlerin başında bağırsak mantarları gelir ve nadiren de midede gastrit veya ülser varsa burada ki bakteride kurdeşeni tetikler.Şayet bağırsaklardaki mantarlar kurdeşeni tetikliyorsa sette aloe vera jel, eğer midede ki bakteri kurdeşeni tetikliyorsa sette tonik olması gerekir.Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, damar çayı ve ENFEKSİYON Çayı kullanmanız gerekir. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir.Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.

Yorum yap

DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİM
                              Sayın İbrahim Gökçek Bey'e bundan yaklaşık 8 ay önce başvurdum. 2 aylık bebeğim vardı. Şuan Allah bağışlarsa 10 aylık oldu. Hamilelikte ortaya çıkan hamilelik sonrasıda peşimi bırakmayan illet bir rahatsızlık olan kurdeşen hastalığına yakalandım. Prof. lere kadar gittim fakat hepsi benim piskolojimi daha çok bozarak bana bir çözüm yolu bulamadılar. Bu yazıyı çok daha önce yazmalıydım fakat küçük yaramaz kızımdan fırsatım olmadı. İnanın ben eşime 'beni öldür artık dayanamıyorum' diye yalvarıyordum . Öylesine ısdırap çekiyordum. Çok acılar çektim piskolojim altüst oldu. Bu rahatsızlık boyunca yavruma anne sevgisi veremedim .Canım kızıma canımın acısından bağırdığım dönemler bile oldu. Bir gece eşim Sayın İbrahim Bey'in adresini rastgele bir internet ortamında görmüş ve son çare olarak başvurmamızı bana önerdi. Ben ve eşim ASLA doktorların dışında birşeye güvenmezken inanmazken son çareyi İbrahim Bey'de bulduk. ALLAH ondan bin kere razı olsun. Doktorların yapamadığı şeyi o yaptı.Onun bitkisel ürünleri beni çok sevdiğim eşim ve yavruma bağışladı.iNANIN BU YAZIYI YAZMAMIN 2 NEDENİ VAR.: Biri İbrahim Bey'in insanları iyleştirdikten sonra adresime tesekkür yorumu yazmak onlara ıstırap geliyor demesi , biride SİZ ŞİFA ARAYANLARA bir mesajımdır. ALLAH hepinize şifa versin . Sevgilerimle (İbrahim Bey buarada sizden bir ricam daha olacak çok zayıfım ve bunun için doktorların yaptığı tüm tahliller temiz çıktı metabolizman hızlı çalışıyor denildi. Tavsiye ürünlerinizi yazmanızı rica ederim)

Yorum yap

hasretim34 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                                DİKKATLİCE OKUMANIZI RİCA EDERİM
                                Sayın İbrahim Gökçek Bey'e bundan yaklaşık 8 ay önce başvurdum. 2 aylık bebeğim vardı. Şuan Allah bağışlarsa 10 aylık oldu. Hamilelikte ortaya çıkan hamilelik sonrasıda peşimi bırakmayan illet bir rahatsızlık olan kurdeşen hastalığına yakalandım. Prof. lere kadar gittim fakat hepsi benim piskolojimi daha çok bozarak bana bir çözüm yolu bulamadılar. Bu yazıyı çok daha önce yazmalıydım fakat küçük yaramaz kızımdan fırsatım olmadı. İnanın ben eşime 'beni öldür artık dayanamıyorum' diye yalvarıyordum . Öylesine ısdırap çekiyordum. Çok acılar çektim piskolojim altüst oldu. Bu rahatsızlık boyunca yavruma anne sevgisi veremedim .Canım kızıma canımın acısından bağırdığım dönemler bile oldu. Bir gece eşim Sayın İbrahim Bey'in adresini rastgele bir internet ortamında görmüş ve son çare olarak başvurmamızı bana önerdi. Ben ve eşim ASLA doktorların dışında birşeye güvenmezken inanmazken son çareyi İbrahim Bey'de bulduk. ALLAH ondan bin kere razı olsun. Doktorların yapamadığı şeyi o yaptı.Onun bitkisel ürünleri beni çok sevdiğim eşim ve yavruma bağışladı.iNANIN BU YAZIYI YAZMAMIN 2 NEDENİ VAR.: Biri İbrahim Bey'in insanları iyleştirdikten sonra adresime tesekkür yorumu yazmak onlara ıstırap geliyor demesi , biride SİZ ŞİFA ARAYANLARA bir mesajımdır. ALLAH hepinize şifa versin . Sevgilerimle (İbrahim Bey buarada sizden bir ricam daha olacak çok zayıfım ve bunun için doktorların yaptığı tüm tahliller temiz çıktı metabolizman hızlı çalışıyor denildi. Tavsiye ürünlerinizi yazmanızı rica ederim)
                                Hasret hanım kurdeşen rahatsızlığının dan kurtulmanız bizi çok sevindirdi.Her türlü allerji, deri hastalıkları, mide-bağırsak rahatsızlıkları, romatizma, kronik böbrek yetmezliği, kalp-damar rahatszılıkları ve kulak çınlaması gibi bir çok rahatsızlığı hamdolsun tedavi ediyoruz problem yok

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X