Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Erdal Oğuzhan
    Allah ilminizi artırsın, ömrünüze bereket versin İbrahim Bey.
    KAYNAK

Yorum yap

• TC Leyla Türkeli
      Allah ondan razı olsun.
      KAYNAK

Yorum yap

• Nuran Serinkaya
        Allahım dünya durdukça dur güvenirlik var hocamız hiç övünmüyor önece sebeb rabim diyor herşeyler denenmiş çükü işde güvenirlik geliyor
        KAYNAK

Yorum yap

• Fatih Çınarlar
          İbrahim Gökçek beyden Allah razı olsun bundan seneler önce hiçbir şifalı bitki bilgim yoktu NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞI nedir bilmezdim ALOE VERA nedir bilmezdim SPİRULİNA nedir bilmezdim SÖĞÜT nedir bilmezdim GEVEN JEL nedir bilmezdim KETEN TOHUMU YAĞI nedir bilmezdim ve daha niceleri BİZİ AYDINLATTIĞI İÇİN İBRAHİM GÖKÇEK HOCAMA TEŞEKKÜR EDİYORUM ve çevremdeki kişilerede anlatıyorum ürünlerini sağlıcakla.
          KAYNAK

Yorum yap

• Gönül Yıldırım
            gerçekten hic dusunmeden kulana bilirsiniz ürünleri allahin izniyle şifa deposu
            KAYNAK

Yorum yap

• Özgür Öz
              Karaciğer yağlanması ve ve kronik Hepatit B rahatsızlığım nedeniyle kullandığım Sinirli Ot Karıışımlı Bitki Çayını kullandım. Hem enzimlerimi düşürmesine yardımcı olduğu için hemde zinde kaldığımı hissettim. Çok teşekkür ederim
              KAYNAK

Yorum yap

• ‎Ilknur Darici‎
                74 yaşındaki amcam Ali yel BAŞ DÖNMESİNDEN ve GÖRME BOZUKLUĞUNDAN dolayi 1 YİLDİR ARABA KULLANAMİYORDU. Ayrıca 2 yıldır gece uyuduktan hemen sonra sabah 5'e kadar sesli olarak türkü soyluyordu. (SARI KANTARON - O SETİ VE GİNKO KAPSÜL, YABAN MERSİNİ KAPSÜL sayesinde TEDAVİYE BAŞLADIKTAN BİR KAÇ GÜN İÇİNDE TÜRKÜ SÖYLEMESİ KONTROL ALTINA GİRDİ. Şu ana kadarda geceleri hiç türkü söylemediğini söyledi. BAŞ DONMESİNİN COK COK AZ KALDİGİNİ VE GORME SORUNUNU DA DUZELDİGİNİ BİLDİRDİ. İbrahim Gökçek hocamızın ürünlerini herkese tavsiye ederim. Keşkelerin yaşanmayacağı, canımızın can güvenliği ile teslim edebileceğimiz. Dünyada ilk ve tek candır İbrahim Gökçek Hocamız.
                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X