Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Seçkin Sopyan
    Hoşgeldiniz arkadaşlar Hayatınızda Belki ilk defa bitkisel bir ürün kullanıp da Allah razı olsun diyeceğiniz bir adres İbrahim Gökçek
    KAYNAK

Yorum yap

• Mehmet Faik Binici
      Asıl sizden rabbim razı olsun..bitkilerin babası.. sizin gibilerin sayılarını artırmasını dilerim..selam olsun size..
      KAYNAK

Yorum yap

• Yorum yap

• Seçkin Sopyan
          Hoşgeldiniz arkadaşlar Hayatınızda Belki ilk defa bitkisel bir ürün kullanıp da Allah razı olsun diyeceğiniz bir adres İbrahim Gökçek
          KAYNAK

Yorum yap

• Mehmet Faik Binici
            Asıl sizden rabbim razı olsun..bitkilerin babası.. sizin gibilerin sayılarını artırmasını dilerim..selam olsun size..
            KAYNAK

Yorum yap

• Aziz Pusmaz
              HELAL OLSUN BU HOCAMA BUTUN DOKTORLAR BU DOKTOR GİBİ MİLETİNİ SEVEN HERŞEY PARA DEĞİL BİRDE İYİLİĞİNİZ BİR FAYDANIZ OLSUN GELEN VAR BİLEN VAR BİLMİYENLERE BİLGİ AKTARMAK SAĞLIK AÇIDAN HİÇ OLMAZSA HASTA OLANLAR BELKİ YANLIŞ TEDAVİ YÜZÜNDEN KANSER OLANLAR OLMUŞTUR BENİM YORUMUM BUTUN TIP DOKTORLARIMIZ LUTFEN İNTERNET ÜZERİNDEN DOĞRU BİLİNÇLİ TOPLUM DEMEK SAĞLIKLI TOPLUM DEMEKTİR BUTUN SAĞLIK DOKTORLARIMIZA ALLAHTAN SAĞLIK VE KALPLERİNDE SEVGİ VE SAYGILAR SUNUYORUM AZİZ PUSMAZDAN
              KAYNAK

Yorum yap

• Aziz Pusmaz
                SELAM İBRAHİM HOCAM BU AÇIKLAMANIZ TOPLUM İÇİN VE SAĞLIĞI İÇİN YÜREKTEN TAKTİR EDİYORUZ UMARIM MİDE BAĞIRSAK RAHATSIZ OLANLAR İÇİN YANLIŞ BESLENME. YAPAN İNSANLAR ÇOĞU SAĞLIĞINA KAVUŞMUŞ OLMUŞTUR ZATEN SİZİN GİBİ VATANINI MİLETİNİ BAYRAĞINI SEVEN KARDEŞLİK SEVGİSİ KALBİNİZDE DAYMA TOPLUMU DAYMA BİLGİLENDİRMEK BENDE DAYMA PAYLAŞIYORUM SİZİN KONUŞMALARINIZI VE VİDYONUZU ŞİMDİDEN YÜREKTEN TEŞEKÜR EDER SEVGİ SAYGILAR SUNARIM İBRAHİM BEY
                KAYNAK

Yorum yap

• Hafız Osmanoglu
                  Varlığın daim olsun. Bu insan lar senden yardım bekliyor sa ne mutlu sana ALLAH hayırlı ömür versin
                  KAYNAK

Yorum yap

• Ali istanbul
                    Son dönemlerde merdivenleri çıkarken hatta bazen otururken bile nefes almakta zorlanıyordum. Çocukken geçirdiğim bronşit vs rahatsızlıktan ötürü tam iyileşmeyen akciğerdeki yaralar nüksetmiş ve akciğer kalınlaşmasına sebep olmuş. Aloe vera jel + ormus gms + mms plus + kekik çayı ve afrika sardunyasını kullanıyorum bir kaç aydır çok faydasını gördüm. Ayrıca sinüzitime de iyi geldi. teşekkürler.
                    KAYNAK

Yorum yap

• Ali İstanbul
                      Mantar, ülseratif kolit, kolit, crohn vs bağırsak rahatsızlıkları için çok faydalı. Fakat hangi rahatsızlık olursa olsun muhakkak probiyotik ile desteklenmesi gerekir. Hocam kendisi de üretmeye başlamış ama ben 3 ay önce eczaneden aldığım lactobacillus ve bifidobacterium içerikli kuvvetli bir probiyotik ile birlikte müthiş etkisini gördüm. Çünkü uzun süre antibiyotik kullanmanın sonucunda oluşan mantarları temizliyor ama faydalı bakterileri geri getiremiyor.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Ali İstanbul
                        Mide, kolit, ülseratif kolit, crohn gibi bağırsak rahatsızlıkları için çok etkili. Aloe vera jel + çoban çantası çayı + probiyotik ve spirulina ile birlikte kullanımında çok daha hızlı faydasını gördüm
                        KAYNAK

Yorum yap

• Engin Deveci
                          Tavsiyeler doğrultusunda kullandım ve faydasını gördüğüm bir üründür. Herkese tavsiye ederim.
                          KAYNAK

Yorum yap

• Engin Deveci
                            Rahatsızlığım doğrultusunda İbrahim Bey'in tavsiyesi üzerine kullanıp, gerçekten faydasını gördüğüm ürünlerdir. Herkese tavsiye ederim.
                            KAYNAK

Yorum yap

• Engin Deveci
                              Gerçekten kullanıp faydasını gördüğüm ürünlerdir. Herkese tavsiye ederim
                              KAYNAK

Yorum yap

• Engin Deveci
                                Kullanıp faydasını gördüğüm ürünlerdir.İnsanın vücudunu temizliyor. Diğer ürünlerle birlikte sigarayı bile bırakmanızı sağlıyor.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X