Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nuran Serinkaya
    Kim yasal haplar hiç iyi değil ben hiç sevmiyorum bece hocamızın bitkisi çok güze hiç of bile demiyorum çük onların hiç bir yan etkisi yok kimyasallar her aniçin yanetkisi çok allahım kurtarsın kimyasal lardan en kısa zaman da
    KAYNAK

Yorum yap

• Mehmet Atlı
      Selam hocam selam alah razı olsun mide rıhtsızlığında dıramiyodım nasıl lahana mix kulandım çok iyi oldum herkese tevsiyem
      KAYNAK

Yorum yap

• Sirin Duran
        Allahim senden ezelden ebede razi olsun hocam. Tam bir hizmet içindesiniz Rabbim size uzuun bereketli ömür versin. Bu milletin size çok ihtiyaci var.Ayrica Allaha olan inancinizla gonullerimizi fethettiniz. Dualarimizdasiniz saygilar
        KAYNAK

Yorum yap

• Ilknur Darici
          Temizlikte kullanılan kimyasallara ARTİK SON DEMENİN VAKTİ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          Ne çif ne Domestos ARTİK BUNLARİN YERİNE
          MMS plus Activa ve MMS plus Optima'yi her tür temizlikte kullanabilirsiniz.
          Bulaşık makinasının parlatıcı bölümüne ve sivi bulaşık deterjanlarinizin içine ilave edebilirsiniz.
          CANLİLARİN CAN DOSTU::::::İBRAHİM GOKCEK'TEN.
          KAYNAK

Yorum yap

• Ilknur Darici
            İBRAHİM BEY evet henuz bahsetmedi ben kendim denedim sonuc mükemmel.Herkesinde kullanmasını tavsiye ederim.
            Ayrıca ben daha önce aynı formülü SAYİN İBRAHİM GOKCEK BEY'İN OKSİJENLİ SU VE CDS2 AQUA'da denemiştim sonuç herşey pırıl piril.
            İctigimiz zaman organlarımız temizlensin,temizlikte kullandigimiz da evimiz daha hijyen olsun.
            Fiyatı 2' si 50tl kargo hariç.
            KAYNAK

Yorum yap

• Canberk Bayramoglu‎
              Egzema için hamamelisi tavsiye ediyorum
              KAYNAK

Yorum yap

• Canberk Bayramoglu‎
                Üzerlik gerçekten güzel bir ürün
                KAYNAK

Yorum yap

• ‎Canberk Bayramoglu‎
                  Spirulinayı herkes kullanmalı bence
                  KAYNAK

Yorum yap

• Narmin Rahimli‎
                    Selamlar. Ben azeriyim. Sizin ürünlerden kullandık. Çok iyi etkisini gördük. Siparişlerimizin devamı olucaktır
                    KAYNAK

Yorum yap

• Kemal Idem
                      bende de reflu vardi 16 sene doktur ilaclari kollandım geciyordu tekrar basliyordu bu Ibrahim beyden ilac aldim yaklasik 10 senedr midem cok iyidr
                      KAYNAK

Yorum yap

• Eyup Cengiz Çakmak
                        Bende kullanıyorum sindirim sistemi ile olumlu sonuçlarını görmeye başladım
                        KAYNAK

Yorum yap

• Ali NACAK
                          Bende kullanıyorum ve çok güzel kilo veriliyor (Aspir Yağı)
                          KAYNAK

Yorum yap

• Kemal Idem
                            Ibrahim be 15 senedr bacaklarimdan ağrı vardı mantar ilacı sizden alip kollandim bir haftadir bacaklarimdaki agrılar kayp oldu sizce mantar ilacı ağrilara iyi geliyormu
                            KAYNAK

Yorum yap

• Fatma Pehlivanlı
                              Hocam bendede panik atak vardı 2 yıl sürdü çok şükür şimdi daha iyiyim herşey önce inanmakla oluyor saygılar
                              KAYNAK

Yorum yap

• Gönül Yıldırım
                                panik atak cok zor bir hastalık 8 yıl yasadim şükür ibrahim hocadan aldığım sari kantoron seti ile rahatladım Rabbim herese sifa versin
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X