Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hüseyin Hüseyin
    5 yıl kimyasal ilaçlar kullandıktan sonra sarı kantoron seti kullandım şimdi çok iyiyim çevremdekilere tavsiye ediyorum
    KAYNAK

Yorum yap

• Hüseyin Hüseyin
      Sarı kantaron setini herkese tavsiye ederim kimyasal ilaçlardan daha etkili ilaçlar gibi yan etkileri yok
      KAYNAK

Yorum yap

• Haydaroğulları Otogaz Turhan Karagöz
        Ormus goldun bu kadar etkili olduğunu düşünmemiştim gözlerde görme kalitesinin arttığını hissediyorum ...
        KAYNAK

Yorum yap

Hocam Allah sizden razı olsun ilaçlardan mahf olsum ki sizi buldum kükürt çok etkili ve faydalı
          KAYNAK

Yorum yap

Ormus goldu hala kullanıyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum çok teşekkürler hocam ...
            KAYNAK

Yorum yap

• Serkan Kansoy
              SARI KANTARON KULLANIYORUM PANİK ATAK GERGİNDİM ETKİSİNİ ALMAYA BAŞLADIM SIKILMIYORUM İNSANLAR İÇİNDE GERGİNLİĞİM DÜŞTÜ KALB ÇAROIMTIM BİR AY OLMADAN KULLANALI SANDIMKİ Bİ İŞE YARAMAZ DERKEN ETKİLERİNİ GÖRMEYE BAŞLADIM SOSYAL HAYATIM İŞ HAYATIM SARI KANTARONLA DEĞİŞTİ ALLAH İBRAHİM BEY GİBİ BİLİMADAMLARINDAN RAZI OLSUN CANAN GARATAY GİBİ CAHİLLEREDE AKIL VERSİN CAAHİLİN PEŞİNDEN GİDEN TOPLUM CAHİL OLUR İBRAHİM BEY İNSANI BİLGİLENDİYOR KİBARLI ÜRÜNLERİ GİBİ SAHTAKAR DEĞİL DOKTOR ÖMER ÇUŞKUN GİBİ SAYFALAR DEĞİL O BENİM BABAM KADAR SAYGIYI HAKEDİYOR
              KAYNAK

Yorum yap

• ‎İbrahim Yilmaz‎
                İBRAHİM GÖKÇEK SİZE SONZUZ TEŞEKKÜRLER EDİYORUM. 26 SENELİK GÖBEK ZANNETTİĞİM DEFORMEYİ YOK ETTİNİZ.
                SİZİ HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. YAKINDA BURSADAN ARDI ARDINA SİZE ULAŞACAK LAR. KİLOLU İNSANLARI YOL DA DURDURUP KONUŞUYORUM.
                KAYNAK

Yorum yap

• Murat Ünver‎
                  Ormus gold ve üzerlik sarı kantaron kapsül 3 lüsü çarpıntılarımı azalttı..
                  KAYNAK

Yorum yap

• Zülal Tasarım
                    Bu ürünleri kullandık babam ve annem için .Birde zencefil May kullandık. Tekrar siparis edeceğim.ozellikle alıç için babam iyi geldi devam edeyim dedi. Inşallah hepsinden şifa buluruz Allahın izniyle. Ibrahim gökcek bey sağolsun
                    KAYNAK

Yorum yap

• Serhat Padir
                      Türkiye'nin tek doğal macunu Gökcek Epimedium macun,kapsül ve ormus maca.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Mehmet Hamzaoğlu
                        20 tl kesinlikle kullanın 1 aydır kullanıyorum 10 yıldır çektiğim rahatsızlık lar geçti ben kordisep o seti kullandım
                        KAYNAK

Yorum yap

• Mehmet Hamzaoğlu
                          2008 yılından beri mide ve boğaz yanması ağıza acı su gelmesi bağırsak ağrıları kabızlık ,fazla aç kalamama sürekli birşeyler yeme hissi açken ve yemekten sonra sürekli gaz çıkarmaya çalışmak ağızdan,gaz çıkaramayınca sırtıma elle vurmak gibi,kalp hastasıymış gibi sürekli kalp ağrısı, geceleri yattıktan 20 30 dakka sonra uykudan fırlayarak uyanma ,sanki kalp durmuş tekrar çalışmaya başlıyor ama çok hızlı 1,2 dakkaya normale dönüyor ,tabi bu esnada gaz çıkarmam gerekiyor ,gecede 2,3 sefer oluyordu,sürekli baş ağrısı ,halsizlik,bitkinlik,biraz sinirlenince panik atak tarzı dengesiz hareketler,ALLAHA şükür 1 aydır ne gaz ne gece 1 sefer uyanma ,yemeklerden sonra hiç bir rahatsızlık hiç birşey kalmadı,
                          KAYNAK

Yorum yap

• ‎Fatih Çınarlar‎
                            Hocam Kükürt kullanıyorum artı Sizin bahsetmiş olduğunuz gibi sağlıklı besleniyorum tatlı hamurlu şekerli meyvelerden kısacası karbonhidratlı besinler den uzak duruyorum ayrıca sabahları ise karnımda sebepsiz hafif ağrılar oluyor. Bu sabah ise defi hacette resimde görüldüğü üzere defi hacette bunlar çıktı hemen size resmini gönderdim korktum açıkcası sağlıcakla kalın
                            KAYNAK

Yorum yap

• ‎Vuslata Hasret
                              Ben Ankaradan, yazıyorum, İbrahim hocamın Melisa-G setini tam bir aydır kullanmaktayım. İki Senedir bağışıklık zayıf olduğundan hocam bu Seti kullanmamı söyledi. Üc ay daha kullanmaya devam edecem. Allahın izniyle düzelmeyi umuyorum. Rabbim herkese Şifalar versin.
                              KAYNAK

Yorum yap

• ‎Vuslata Hasret
                                ORMUS GMS Muhteşem bir ürün bir aydır Set ile kullanmaktayım. Kendimi Şimdi daha zinde ve enerjik hissediyorum. Yaşım 49. Bu Ürünleri Rahatsızlığı olan tüm Kardeşlerime tavsiye ederim. Şifaa Allahtandır.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X