Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bediha Kahraman
    Ben kullandım bu seti çok memnun kaldım tavsiye ederim (Damla Sakızı Macun - DT Seti - Reflü)
    KAYNAK

Yorum yap

• Erol Aytekin
      İbrahim beyle maalesef yeni tanıştık uzun zamandır takip ediyordum. Bilgi birikim kafası çalışan halkına hizmet eden aslan gibi Türk insani İbrahim adında bir kardeşimle hafta içi ziyaretine gittik bayağı ürün aldık şahsına inancım çok ürünlerin sağlıklı ve kaliteli olduğuna inanıyorum inşallah şifa yüce rabbimden İbrahim bey bizi çok sıcak karşıladı özünü kaybetmeyen Türk insani teşekkürler üstad.
      KAYNAK

Yorum yap

• Zehra Yonca
        Hayırlı yayınlar hocam bende MİDE ÜLSERİ çektim okuyanların dikkatine önce ALLAH ibrahim hocamıza güvenin tedavi gördüğüm İLAÇLAR BENİ MAHVETTİ ama hocamızın verdiği DAMLA SAKIZI MACUN SETİ - DT İLE 1 HAFTADA DÜZELMEYE BAŞLADI elhamdülillah
        KAYNAK

Yorum yap

• Atilla Cerceveci
          Hocam GURMAR SETİNİ KULLANDIM ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM. Herkese tavsiye ediyorum.
          KAYNAK

Yorum yap

• Ayhan Oduncu
            DAMLA SAKIZI MACUN ve LAHANA MİX KULLANIYORUM damla sakızı Şimdi İYİ GELDİ.
            KAYNAK

Yorum yap

• Mehmet Usta
              GÖKÇEK İKSİR (ZENCE MAY) ÜZERİNE BAŞKA BİR ŞEY GÖRMEDİM kullandım önüme geçene tavsiye ediyorum Allah razı olsun
              KAYNAK

Yorum yap

• Atila Özsoy
                Ürünleriniz sayesinde sağlığımıza kavuştuk. Herkese tavsiye ediyorum, eksik olmayın
                KAYNAK

Yorum yap

• Ayfer Yilmaz
                  BÖBREK TAŞIM İÇİN AVOKADO SETİ KULLANIYORUM. 20 GÜN OLMADI FAYDASINI GÖRDÜM AĞRIM YOK. çok şükür çok teşekkür ederim.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Orhan Terzi
                    SAÇLARINIZDAKİ YAĞLANMADAN TUTUN vücudunuzdaki KAS AĞRILARINA, BAĞIRSAK SİSTEMİNE KADAR ETKİLİ(KÜKÜRT)
                    KAYNAK

Yorum yap

• Selma Şahin
                      Bende 3 HAFTADIR KULLANIYORUM MİDE PROBLEMİM VARDI çok şükür ÇOK İYİYİM. CİLDİMİN RENGİ AÇILDI KULAĞIMDAKİ UĞULTU AZALDI Allah razı olsun gökçek hocam
                      KAYNAK

Yorum yap

• Zehra Yonca
                        Bende DAMLA SAKIZI MACUN SETİ - DT KULLANDIM hocamızdan allah razı olsun 1 yıl tedavi gördüğüm ilaçların faydasını görmedim hocamızdan ALDIĞIM SETTEN 1 HAFTADA DÜZELME OLDU elhamdülillah (Damla Sakızı Macun - DT Seti)
                        KAYNAK

Yorum yap

• Halil Ibrahim Biricik
                          Hocam ORMUS GLD KULLANMAYA BAŞLADIM 3 gün oldu RÜYA GÖREMİYORDUM, RÜYA GÖRMEYE BAŞLADIM.
                          KAYNAK

Yorum yap

• Ayhan Batu
                            Hocam KÜKÜRT,BOR VE KADIN OTU KAPSÜL aileme KULLANDIM ÇOK İYİ GELDİ doktor arkadaşıma bile sizden ürün aldırdım sebebi size güveniyorum gerçekten dürüst saygı duydugum bir insansınız bazen düşünüyorum bayiniz olayım mekodonyada satayım emeğinizin karşılığını almanız dileklerimle
                            KAYNAK

Yorum yap

• Saniye Yıldız
                              Eşimin YÜKSEK ŞEKER, benim DÜŞÜK ŞEKER PROBLEMİM VARDIR hiç ortada buluşamıyorduk saolsun ibrahim gökcek sayesinde ortada buluşmayı başardik
                              KAYNAK

Yorum yap

• Sevgi Kusmez
                                Arkadaşlar bağırsak KÜKÜRT HARİKA başka birşey ŞİŞKİNLİK KABIZLIK diye birşey YOK OLUYOR herkese tavsiye ederim
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X