Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Semra Amaç
    Benim oğlum BİPOLAR BOZUKLUĞU HASTASI biz ona kullanıyoruz İbrahim Bey'in SARI KANTARON SETİ ürünlerini ÇOK FAYDASINI GÖRDÜK sizde İbrahim beye telefon açın sorun PANİK ATAK için size bilgi verir
    KAYNAK

Yorum yap

• ‎Furkan Öz
      selamun aleyküm hocam. öncelikle tüm güzel insanlara selam olsun, hocam benim eşim kötü bir hastalığa yakalanmıştı PARKİNSON HASTALIĞI. eşimin elleri sürekli titrerdi tuvalete eşimin kardeşi ile beraber kollarından tutar taşıyarak götürürdük. olduğu yerde oturur kalır gezemez dolaşamazdı. sizinle zaten telefon olsun facebook olsun sürekli konuşuyoruz. en son tekrardan sizinle görüştüğümde bize GİNKGO - O SETİ önerdiniz. sete başlamıştık 7,5 AY KULLANDIK. EŞİM PARKİNSONDAN ALLAH'IN İZNİYLE TAMAMEN KURTULDU. ELLERİ TİTREMİYOR, artık kendisi TUVALETE GİDEBİLİYOR ve benimle ESKİSİ GİBİ TEKRARDAN GEZEBİLİYOR. sağ olun var olun hocam. sizin sayenizde eşimin hayatı artık tekrardan canlandı
      KAYNAK

Yorum yap

• ‎Ali Bıçakçı‎
        merhaba hocam PARKİNSON HASTASI olan annem için sizden GİNKGO - O SETİ aldık ve 5 AY KADAR kullandık. elleri titreyen annemin şuanda hiç ELLERİ TİTREMİYOR aynı zamanda seti 2 HAFTA kullandıktan sonra KEKEMELİĞİ DÜZELDİ, normal konuşmaya başladı. 10 senedir parkinsona çözüm arıyorduk gitmediğimiz hastane, gitmediğimiz doktor kalmadı. sonunda sizi buldum. iyi ki bulmuşum diyorum. allah sizden razı olsun hocam. keşke en başında sizi bulabilseydim de gelseydim herkese sizi tavsiye etmeye başladım sağlıcakla kalın hocam.
        KAYNAK

Yorum yap

• Ayhan Batu
          İbrahim gökçek hocamızın çalışmaları çok hoşuma gidiyor ablamda KİST VARDI RAHİMDE UYUYAMIYORDU MENOPOZDAN.. BUGÜN DİYORKİ AZALTI ŞİŞLİK RAHAT BİR UYKU UYUDUM diyor KADIN OTU, ORMUS GMS VE ORMUS GLD KULLANDIK şimdi ben hocamıza teşekür ediyorum ben farmakologum ve bilginin önünde eğilirim çünkü en değerli hazine bilgidir.
          KAYNAK

Yorum yap

• Alperen Hasan
            29.12.2018 c.tesi İbrahim beyin istanbul fatih millet caddesindeki ofisine arkadaşımla beraber gittim arkadaşımın bağırsak mide sorunu vardı ibrahim beyin bitki karışımından aldı 4-5 gün sonra arkadaşım bana söylediği şey gerçekten beni şaşırttı karnım çok rahatladı sıkıntılarından kurtulduğunu çok iyi olduğunu söyledi ( vallahi reklam değil kimse yanlış anlamasın )
            KAYNAK

Yorum yap

• Banu Mese
              Ben cok yorucu bir iste calisiyorum. Cok fazla yorgunluk. Halsizlik vardi yorgunluktan kendimi zor atardim eve ama spirulina. Kullandiktan sonra ne yorgunluk ne halsizlik kalmadi bende. Eve gidince iste yaparim yorulmak nedir bilmiyorum. Istahimda. Azalma oldu birkac kilo bile verdim
              KAYNAK

Yorum yap

• ‎Rotasız Seyyah
                Ormus gold ve kükürt kullanıyorum.şüpheyle almıştım şimdi diyorumki önyargıyı atıp keşke daha önce alsaydım bu kadar degişim olacağını tahmin etmiyordum daha hızlı ve net düşünebiliyorum işiniz rast gelsin hocam teşekkür ediyorum.
                KAYNAK

Yorum yap

• ‎Selma Şahin
                  1 AYDIR KÜKÜRT KULLANIYORUM. REFLÜ PROBLEMİM NEREDEYSE YOK OLDU. mide koruyucu kullanıyordum onu bile bıraktım ENERJİM ARTTIR ve KULAĞIMDAKİ UĞULTU NEREDEYSE BİTTİ Allah razı olsun ibrahim bey
                  KAYNAK

Yorum yap

• Mukaddes Aydindurmus
                    Bizde ORMUS GLD kullanıyorduk birde farkettik ki AYAK TIRNAĞINDAKİ MORARMALAR GEÇTİ.
                    KAYNAK

Yorum yap

• Kemal Idem
                      ibrahim bey 16 sene mide ilaçlari kollandim fayda gormedim ama iki aylik tedavinzden sonra yaklaşik 10 8 senedir agrı yok ALLAH razi olsun
                      KAYNAK

Yorum yap

• ‎Suna Doğan
                        Merhaba, SÖĞÜT SETİ - O KULLANIYORUM FAYDASINI GÖRDÜM herkese tavsiye ederim. Allah razı olsun hocam.
                        KAYNAK

Yorum yap

• Sinan Başer
                          Harpago Forte kullanımından fayda gördüm
                          KAYNAK

Yorum yap

• Fatma Özyurt
                            Barsak mantarı için eşim iki aydır kordisep seti kullanıyordu. Şişkinlik kabızlık ağız kokusu problemleri ortadan kalktı. Yıllardır çektiği şikayetleri, doktorların verdiği ilaçlar iyileştirememişti. Eşim her namazda size dua ediyor hocam.
                            KAYNAK

Yorum yap

• Levent Mete
                              DİZ AĞRILARI İÇİN hocamın tavsiye etmiş olduğu SÖĞÜT SETİNİ KULLANIYORUM. YÜRÜYEMEYECEK HALDE İDİM ŞUANDA RAHAT YÜRÜYOR ve NAMAZIMI RAHAT KILABİLİYORUM. Allah hocamdan razı olsun.
                              KAYNAK

Yorum yap

• Önal Şıpka
                                Damar tıkanıklığı için Alıç Seti kullandım çok şükür damarlarımdaki plak ve tıkanıklık üç ay gibi bir sürede geçti Allah razı olsun.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X