Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ibrahim Sarıoğlu
    ÇOBAN ÇÖKERTEN KULLANDIM HALSİZLİĞİM GEÇTİ teşekkürler hocam
    KAYNAK

Yorum yap

• ‎Abdullah Arslan‎
      Selamun aleyküm arkadaşlar
      Ben İbrahim GÖKÇEK hocamdan sipariş ettiğim KÜKÜRT İLACINI KULLANDIM VE ŞİMDİ KABIZLIKTAN TAMAMEN KURTULDUM
      ALLAH RAZI OLSUN HOCAMDAN çok büyük bir sıkıntımı giderdi
      Normalde haftada bir İken şimdi Normal haldeyim
      TEKRARDAN ALLAH RAZI OLSUN Kesinlikle tavsiye ederim
      Not:kabızlığın 3 günde geçiyor
      KAYNAK

Yorum yap

• ‎Bülent Kaya‎
        Hayırlı işler İbrahim bey, bir seneden beri bütün VÜCUDUMDA İLTİHAPLI SİVİLCELER ATIYOR, ARDINDAN DEPRESYONA DÜŞÜYORUM. Gitmediğim doktorlar, profesörler kalmadı. Hem param çıktı hem vaktim boşa geçti. Bol bildikleri ve verdikleri şey kortizon ve antibiyotik di. Hiçbiri fayda vermedi, hatta yan etkileri beni dahada rahatsız etti. Depresyonum son haddi aldı, psikiyatriye son çare olarak gitmek mecburiyetinde kaldım, oda bana en ağır en tehlikeli antidepresan ilacı yazdı ve bu ilaca bağımlı kaldım. Bu arada BİRDE KULAK ÇINLAMASI BAŞLADI, kulak doktoru bir sürü kortizonlu ve kimyasal ilaçları ekledi. Çıkmaz sokağa girmiş gibiydim! Allah’ıma sonsuz şükürler olsun ki, Allah’ın izniyle bu hasta-tedavi işine ehil olan tabibimi buldum’da ve bana hemen TER BEZİ İLTİHABI VE BAĞIRSAKLARIMDA KANDİDA MANTARI TEŞHİSİNİ KOYDUNUZ ve AYNI ZAMANDA HAŞİMATO HASTASI OLDUĞUM İÇİN şu seti önerdiniz: SARI KANTARON - ZERDEÇAL - KORDİSEP KAPSÜL - MSM KAPSÜLLERİ - KÜKÜRT - ZENCE MAY- ALOE VERA JEL - SARI KANTARON KARIŞIMLI ÇAY ve DEVE DİKENİ KARIŞIMLI ÇAY. Diyet olarak’da tatlılardan, hazır paketlenmiş mamüllerden ve hamurişlerden uzak durmamı önerdiniz, hatta tatlı meyvelerden bile. Daha İLK GÜNDEN BÜTÜN ANTİDEPRESAN ve KİMYASAL İLAÇLARI BIRAKARAK ve SİZİN ŞİFALI BİTKİ İLAÇLARINIZ DAN BAŞLAYARAK DEPRESYONDAN KURTULABİLDİM ve deri rahatsızlığım için sizi 10. günde aradığımda bana en az 4 ay daha Allah’ın izniyle sabretmFemi demiştiniz. Sizi severek ve ilaçlarınıza inanarak devam ediyorum. Allah’ım ümmeti Muhammed’i sizin gibi dürüst, araştıran ve daima kendini geliştiren, vatanını ve milletini canını verecek kadar seven tabiblerden eksik etmesin, çoğaltsın, Zat’ına has bir kul, Habib’ine ümmet, rıza yolunda hizmeti cümlemize nasip etsin, Allah’a emanet olun.
        KAYNAK

Yorum yap

• Müjdat Erdoğan
          Hocam bunun EPİMEDİUM MACUNUNU KULLANDIM SÜPER BİR ÜRÜN bu EPİMEDİUM XXL olanı kim bilir nasıldır.
          KAYNAK

Yorum yap

• Alperen Hasan
            Atilla Duman abi HOCANIN BİTKİ İLAÇLARI ÇOK GÜZEL benim bir arkadaşa aldık MİDESİ RAHATLADI ÇOK İYİ GELDİ
            KAYNAK

Yorum yap

• Secan Ateş
              Selamlar yeni üye olduğum gibi terbezi iltihaplanmasın dan dolayı yanınızada gelip sizinle görüştüm ürünlerimide bizzat kendiniz verdiniz alalı henüz bir hafta oluyor kendimi daha iyi hissediyorum inşallah 4 ay sonunda Verdiğiniz ilaçlar sayesinde bu hastalıktan da kurtulacağıma yürekten inanıyorum çünkü bir hafta olmasına rağmen vücudumu daha iyi hissediyorum
              KAYNAK

Yorum yap

• M Mustafa Gözler
                ORMUS GMS gerçekten FAYDALI MUHTEŞEM BİR ÜRÜN
                KAYNAK

Yorum yap

• Semra Amaç
                  Evet Allah hocamdan razı olsun Allah ilmini artırsın benim de MİDEMDE GASTRİT VARDI 2 HAFTA LAHANA MİX İLE KÜKÜRT KULLANDIM ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM tam iyileşmesi için tekrar istettim.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Fatma Türkan Ozdemir
                    İlaçlarınız dan çok memnunum çok faydasını gördüm tesekkurler
                    KAYNAK

Yorum yap

• Fatma Türkan Ozdemir
                      Zence May mucize bir ilaç
                      KAYNAK

Yorum yap

• Semra Kaya
                        YÜZÜMDEKİ AMELİYAT İZLERİNİN GEÇMESİ İÇİN 15 gündür HAMAMELİS SETİ KULLANIYORUM YÜZÜMDE İZ DİYA BİR ŞEY KALMADI tşkr ederim hocam
                        KAYNAK

Yorum yap

• Bardo Ibrahim Biricik
                          ORMUS GLD. Bende HALSİZLİK ADAPTE OLAMAMA SORUNU VARDI. ORMUS GLD. BUGÜN 10.GÜN KULLANIYORUM ve gerçekten FAYDASINI GÖRDÜM SİNİRLİLİK AGRESİFLİK HALİ OLUŞUYORDU İSTER İSTEMEZ MİNİMUM SEVİYEYE İNDİ. Tavsiye ederim herkes kullanmalı. ve ALOE VERA JEL siparişi vericem hocama teşekkür ederim. neden çünkü insan sağlığı üzerinde inanılmaz işlere imza atıyor. ve israilin oyununu bozuyor. Allah razı olsun hocam.
                          KAYNAK

Yorum yap

• TC Mustafa Işık
                            Hocam ALIÇ SETİ İLE TIKALI DAMARLAR AÇILDI herkes şifa buldu
                            KAYNAK

Yorum yap

• TC Mustafa Işık
                              Hocam sayenizde FORSKOLİN SETİ İLE GÖBEKLERE ELVEDA
                              KAYNAK

Yorum yap

• TC Mustafa Işık
                                Hocam DAMLA SAKIZI MACUN SETİ İLE MİDE SAYENİZDE ŞİFA BULDU
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X