Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ahmet Seven‎
    Merhaba hocam EPİMEDİUM XXL SETİ KULLANIYORUM sadece BÜYÜLTÜCÜ ÖZELLİĞİ DIŞINDA farklı şeylerde keşfettim AYNI ZAMANDA PERFORMANS ARTTIRICI, ENERJİ VERİCİ BİR ÜRÜN OLMUŞ KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM bu kadar etkili olmasını beklemiyordum çok sağ olun hocam gelişmeler iyi
    KAYNAK

Yorum yap

• Mikail Büyükbayraktar
      Merhaba hocam bilgi ve tecrubelerinize dayalı videonuzu izledim..bendende bahsettiniz tesekkur ederim..fakat ben bu gün farkettim...söylediklerim doğru. ÇOBAN ÇÖKERTEN SETİ İLK BEŞ GÜNDE AZDA OLSA KENDİNİ GÖSTERDİ ve ŞUAN TAM 15 GÜN OLDU RAHATLAMAYA BAŞLADIM.. ikinci seti bugün teslim aldım.. inşallah dahada iyi olacak Teşekkür ederim.
      KAYNAK

Yorum yap

• Polatferdi Can
        Allah razı olsun hocam 2 gündür yaşadıgımı anladım rabbim razı olsun SU TEDAVİSİ OLAYI GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİYMİŞ HERKESE UYGULAMASINI TAVSİYE EDERİM MUHTEŞEM BİR ŞİFA gercekten emeginize saglık hocam (Su Tedavisi)
        KAYNAK

Yorum yap

• ‎Fatma Bayramça Hınçer‎
          Sayın İbrahim Gökçek önce Allah sonra siz ÜRÜNLERİNİZELE ŞİFA BULDUK İYİKİ VARSINIZ. ARTIK HAYATI DAHA SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞIYORUZ.
          KAYNAK

Yorum yap

• Mikail Büyükbayraktar
            Hocam sizin güzel bir yönünüz güzel;

Konuşmalarınızdaki doğal, sade ve ahenkle mimik hareketleriniz, dik duruşlu ve sabırlı vede yüreğinizdeki merhamet duygusu oluşu aslında size insanları kazandıran samimiyetinizdeki öz güven;

Kendim Emekli Gümrük Muhafaza Kacak istihbaratta Memuru olarak görev yaptım ve dört yıl evvel emekli oldum, milyonlarca insanların hudutlarda havada, denizde pasaportlarını, arabalarını, kendilerini kontrol etmiş bir memurdu, kimin ne olduğunu çok iyi bilirim,

Ben bu yorumu yaparken asla hiç bir amaç ve çıkara dayalı asla değil söz konusu bile olamaz, teşekkür ederim,

mağrur kibirli kaprisli, sahtekar sizin deyiminizle cimri kişiliksizleri helede din tüccarlığı ve münafıklık yapan sahtekarlardan uzak durmuşumdur sonsuz güzel kainatta en tiskindiğim insan müsveddeleridir;

Sizinle takışarak ürünlerinizi almaktan büyük memnunluk duyduğumu belirtmekten onur duyarım,

İnsanların sağlığı ile ilginize çok teşekkür ederim ve her ne kadar ticarette olsa iyiki varsınız çok teşekkür
            ederim
            KAYNAK

Yorum yap

• Mikail Büyükbayraktar
              Sayın hocam sizden ikinci defa sipariş verdiğim CÜCE PALMİYE SETİNİ ve KÜKÜRTÜ RAHATLIK İÇERİSİNDE MEMNUNİYET İLE KULLANIYORUM, KÜKÜRT HARİKA BİRŞEY büyük abdeste sorunum yoktu, ama eskiye göre müthiş bir rahatlıkla ihtiyacımı sizin bilgi ve fikirleriniz sayesinde rahatlıyorum..
              Allaha emanet olunuz..
              KAYNAK

Yorum yap

• Mikail Büyükbayraktar
                Hocam şu an saat; 00.25 SİZİN TÜM VİDEOLARI DİNLİYORUM ŞAHASERSİNİZ. Allah razı olsun..Teşekkürler.
                KAYNAK

Yorum yap

• Mustafa Çelik
                  Merhaba ben OZON YAĞI ürünü indirimde iken aldım ve VARİKOSEL hastalığı İÇİN KULLANDIM. Tam söylendiği kadar (6 ay) kullanmadım ancak 3 ay kullanabildim. 3 AYIN SONUCUNDA İNCE DAMARLARDA DÜZELME OLDU. Bunu ben hassaslık durumundan anladım. Daha önce ELİMLE DOKUNDUĞUMDA BİLE ACIYORDU ama BU HASSASİYET YOK ŞİMDİ. 6 ay kullanmış olsaydım eminim ki tamamen iyileşecekti. ama bu kadarı da bana yettiği için kullanmadım. teşekür ediyorum.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Atakan Değer
                    normalde benim GRİPLER İKİ HAFTA SÜRÜYOR ibrahim beyle konustuk sagolsun ilgilendi EKİNEZYA SETİ ALDIM. Düzenli kullanmiyorum ben GRİP OLUNCA İÇİYORUM 2-3 GÜNE KENDİME GELİYORUM BİRDE GRİP OLMALARIM AZALDI
                    KAYNAK

Yorum yap

• Bayram Şencan
                      sürekli bi HALSİZLİK EKLEM AĞRISI ATEŞ VARDI. Son zamanlardada GÖZ BEBEKLERİM SARARMIŞTI. DOKTORLAR BANA SARILIK TEŞHİSİ KOYDU. BÖBREK HASTASIYIM ilaç kullanamam diye şifalı bitkilere yöneldim. 3 HAFTADIR DEVEDİKENİ SETİNİ KULLANIYORUM HEPATİTİ ATLATTIM. Ama biraz sabirli olmak gerekiyor (DEVEDİKENİ SETİ - O)
                      KAYNAK

Yorum yap

• Nazife Koyuncu
                        Teyzem BÖBREK YETMEZLİĞİ İÇİN HUŞ SETİ KULLANIYOR başlarda faydası yok gibi geldi ama KULLANDIKÇA FARK ETTİK Kİ ESKİYE GÖRE ÇOK ÇOK DAHA İYİ. Memnun kaldık tekrar kullanmak istiyoruz
                        KAYNAK

Yorum yap

• Ahmet Emet
                          Merhaba hocam ben erhan koşar. ROMATİZMA HASTALIĞINDAN DOLAYI TÜM VÜCUDUMDA AĞRILAR VARDI. İbrahim gökçek ten HARPAGO ve MSM KAPSÜL SİPARİŞİ VERDİM. Günlerdin çektiğim ROMATİZMA AĞRILARI 1 HAFTA GİBİ BİR SÜREDE KADEMELİ OLARAK AZALDI vs ŞUAN AĞRILARIM YOK elhamdüllilah. Şifa Allah'dan İbrahim Gökçek vesile. Hocam vesile olduğunuz için rabbim son nefesinizde iman üzerine vefat etmeyi size nasip etsin.
                          KAYNAK

Yorum yap

• Nazife Koyuncu
                            Teyzem BÖBREK YETMEZLİĞİ İÇİN HUŞ SETİ KULLANIYOR başlarda faydası yok gibi geldi ama KULLANDIKÇA FARK ETTİK Kİ ESKİYE GÖRE ÇOK ÇOK DAHA İYİ. Memnun kaldık tekrar kullanmak istiyoruz
                            KAYNAK

Yorum yap

• Bayram Şencan
                              sürekli bi HALSİZLİK EKLEM AĞRISI ATEŞ VARDI. Son zamanlarda da GÖZ BEBEKLERİM SARARMIŞTI. DOKTORLAR BANA SARILIK TEŞHİSİ KOYDU. BÖBREK HASTASIYIM ilaç kullanamam diye şifalı bitkilere yöneldim. 3 HAFTADIR DEVEDİKENİ SETİNİ KULLANIYORUM HEPATİTİ ATLATTIM. Ama biraz sabirli olmak gerekiyor (DEVEDİKENİ SETİ - O)
                              KAYNAK

Yorum yap

• Atakan Değer
                                normalde benim GRİPLER İKİ HAFTA SÜRÜYOR ibrahim beyle konustuk sagolsun ilgilendi EKİNEZYA SETİ ALDIM. Düzenli kullanmiyorum ben GRİP OLUNCA İÇİYORUM 2-3 GÜNE KENDİME GELİYORUM BİRDE GRİP OLMALARIM AZALDI
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X