Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Derya Avşar
    LAHANA MİX İKİ AYDIR KULLANIYORUM. MİDEMDEKİ YANMA ŞİŞLİK YOK kullanmaya da devam edeceğim tamamen iyileşene kadar
    KAYNAK

Yorum yap

• Tuncay Emanet
      Kardesim Annem'e sizin urunlerinizden satin alip ve kullanmasini saglamis ... ÜLKEMİZİN İNSANLARINA VERDİĞİNİZ HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER ve ÜRÜNLERİNİZİN NİCE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI TEMENNİ EDERİM.
      KAYNAK

Yorum yap

• Ceyhun Emanet‎
        GLUCOSAMİNE MSM ÇOK YARARLI BİR ÜRÜN. EKLEMLERİMDE Kİ KIRT SESLERİ GİTTİ ve de ESNEKLİK SAĞLIYOR İNSANDA. HOCAM sağolun Allah razı olsun! Yaşlı ANNEM DE KULLANDI ÇOK YARADI ona da,DİZLERİNİ KIRAMIYORDU ŞİMDİ DİZLERİNİ DE BÜKEBİLİYOR, SÖĞÜT KAPSÜL ile birlikte, bayağı iyi geliyor!
        KAYNAK
        Konu murattt tarafından (https://bitkiseltedavi.net/vb5/member/13772-murattt Saat 11 Şubat 2019, 12:51 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

• Ali Ulvi Çelik
          Değerli Hocamıza Teşekkür ederim Sadece KÜKÜRT KULLANARAK 6 YAŞINDNA BERİ ÇEKTİĞİM FARANJİT BELASINDAN 42 YIL SONRA KURTULMANIN BÜYÜK SEVİNCİNİ YAŞIYORUM. hatta SEBOREİK DERMATİT hastalığımda KÜKÜRT SAYESİNDE BAYA BİR GERİLEDİ inşallah 3 ay sonundayım 6 ay ve üzeri kullanarak hastalığımı tamamen yok etmeyi hedefliyorum. Bu tür herbalistlere inanmazdım ama sayın Gökçek hocam sayesinde bu kanım tamamen bitti minnet ve şükranlarımı sunarım. KÜKÜRTÜN içilmesini şu şekilde kendimden bahseterek anlatmak istiyorum. Bence vücudunuz içme şeklinize göre eğer ishal durumu oluyorsa azaltarak aynı ölçülerde 3 öğün içmenizi özellikle gece yatarken içilen kükürtün daha etkili olduğunu tespit ettim devamlı günlük ara verilemeden içilmesi çok önemli bir konu Rahatsız olan hastalara şifalar dilerim.
          KAYNAK

Yorum yap

• Pamira Işık
            Ali bey cok tesekkurler. bende cok merak ediyordum KÜKÜRT kullananları İLK KULLANDIĞIM BİR HAFTA VÜCUDUM ÇOK TEPKİ VERDİ. ŞUAN 3. HAFTADAYIM. oglumda kullanıyor. ben YOĞUN KANDİDA ve CİLT RAHATSIZLIĞIM, KEPEĞİM OLDUĞU İÇİN OĞLUMDA AYNI ŞEKİLDE FAYDASINI GÖRMEYE BAŞLADIK. karin ağrılarım oluyor.arada ama alışıp gecer diye kesmiyorum.ben henuz çay kaşığıyla devam ediyorum.oglumada günde bir çay kaşığıyla devam ediyorum.vucut alışınca artıracağım.bende ibrahim beye inanmayarak basladim.ama cok farklı değerli bir bilimci.cok harika değerli biri.size cok tesekkurler deneyimlerinizi paylaştığımız icin
            KAYNAK

Yorum yap

• Feriha Emanet
              Aynen öyle oğlum bende kullanıyorum çok iyi NAMAZIMI KILARKEN SIKINTI YAŞIYORDUM ama MSM ve SÖĞÜT KAPSÜLÜ KULLANINCA ŞİMDİ ÇOK RAHATIM allaha şükür hocamızdan rabbim razı olsun
              KAYNAK

Yorum yap

• Huliya Salim‎
                Iyi gunler hocam sizden almis oldum ÇOBAN ÇANTASI SETİNDEN ÇOK MEMNUNUM KRON HASTASIYIM 1 AYDIR KULLANIYORUM bircok yerimde AĞRILARIM VARDI onlar HEPSİ HEMEN HEMEN GEÇTİ.. KALP SIKIŞMASI VARDI TAMAMEN GEÇTİ insallah kandida mantarindan en yakin zamanda kurtulurum RABBIM sizleri basimizdan eksik etmesin
                KAYNAK

Yorum yap

• Kadir Yılmaz
                  Allah razı olsun sizden hocam SENELERDİR ÇEKTİĞİM ÜRTİKER HASTALIĞINDAN Allahın izniyle sizi vesile etti ÖNERDİĞİNİZ KORDİSEP SETİ İLE KURTULDUM çok şükür Allah ilminizi artirsin inşallah
                  KAYNAK

Yorum yap

• Neslihan Savkin
                    ÜRÜNLERİNİ KULLANDIM ÇOK MEMNUN KALDIM tekrar sipariş vereceğim. Teşekkür ederim
                    KAYNAK

Yorum yap

• Murat Ünver
                      ORMUS GOLD EPİLEPSİ HASTALARI İÇİN OLUMLU ETKİ GİBİ GÖRÜNÜYOR,İLK AYIMIZ BİTTİ..
                      KAYNAK

Yorum yap

• Murat Ünver‎
                        ÜZERLİK DİKKAT ARTIRMADA CİDDİ YARDIMCI
                        KAYNAK

Yorum yap

• Murat Ünver‎
                          SARI KANTARON PANİK ATAKTAKİ ANTİDEPRESAN KULLANIMININ BAŞLATTIĞI BAŞ DÖNMESİNİ DİP YAPIYOR
                          KAYNAK

Yorum yap

• Ayşe Özdoğan
                            zence maydaki sarımsaktan dolayı içemedim ama diğer ürünleri düzenli kullandım 1 AYIN SONUNDAYIM 6,5 KİLO VERDİM bel hemde BEL BÖLGEM İNCELDİ (FORSKOLİN MAY)
                            KAYNAK

Yorum yap

• Murat Parlatan
                              ENGİNARIN yemeğini de severim KARACİĞER YAĞLANMASINA DA İYİ GELDİĞİNİ DUYUNCA anneme 1 SET ALDIM KULLANDI. kısa sure olmasna rağmne KAN TAHLİLİ YAPTIRDIĞIMIZ DA KAN DEĞERLERİ GAYET NORMAL SEVİYEDE ÇIKTI. Evimden ayrmam artık
                              KAYNAK

Yorum yap

• Orhan Şahin
                                Piyasada bi çok EPİMEDİUM var. Çoğunu denedim hem faydaları yok hem baş ağrısı yapıyor. GÖKÇEK MARKET DEN ALDIĞIM EPİMEDİUM MACUN TAMAMEN DOĞAL, SEVEREK KULLANIYORUM HEMDE FAYDALI
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X