Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Marco Marco Grand
    1 dakika beklemeyin. Emin ellerdesiniz DOĞRU ZAMAN DOĞRU YER DOĞRU KİŞİ İBRAHİM GÖKÇEK seçiminiz için Tebrikler (Ormus GLD)

KAYNAK

Yorum yap

• Erkan Yavaş
      ÇOK HARİKA BİR ÜRÜN ORMUS GLD İLE ERKEK ÇOCUĞUM KONUŞMAYI SÖKMEYE BAŞLADIĞINDA VERDİM.. fazla KELİMELERİ BİR ARAYA GETİREMİYORDU bu ORMUS GLD ÜRÜNÜNÜ VERMEYE BAŞLADIKTAN SONRA maşallah ÇOK GÜZEL SONUÇLAR ALDIM tavsiye ederim
      KAYNAK

Yorum yap

• Kadir Yılmaz
        ORMUS GLD ve daha bir çok ÜRÜNÜNÜ KULLANDIM ÇOK MEMNUN KALDIM gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. OĞLUMDA DİKKAT EKSİKLİĞİ VARDI O YÜZDEN KULLANDIK
        KAYNAK
        Konu murattt tarafından (https://bitkiseltedavi.net/vb5/member/13772-murattt Saat 09 Mart 2019, 09:40 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

• Semra Amaç
          Kullanım benim OĞLUM ORMUS GLD KULLANIYOR FAYDASI VAR
          KAYNAK

Yorum yap

• Serpil Yazar Kesici
            1 YILDIR ORMUS GLD KULLANIYORUM ÇOK MEMNUNUM
            KAYNAK

Yorum yap

• Sedat Çalışkan
              Hocam bu COCOS LNK 30 YILLIK TIKALI BURNUMU 2 GÜNDE AÇTI. Bir miktar yağı burnumun içine sürüyorum. İKİ GÜNDÜR BURNUMDAN İLTİHAP AKIYOR NEFES ALMAK NE GÜZELMİŞ
              KAYNAK

Yorum yap

• Sedat Çalışkan
                ORMUS GLD ÇOK KULLANDIM UNUTKANLIK, DÜŞÜNCE DAĞINIKLIĞI, BAŞ DÖNMESİ gibi RAHATSIZLIKLARIM VARDI. HİÇ BİRİ KALMADI ŞÜKÜR. Ayrıca kullanmaya devam ediyorum. BEYNİ YIKAYIP TERTEMİZ EDİYOR diyebilirim. AYRICA KALP DAMAR PROBLEMLERİMDEN DE onun ürünleri ile KURTULDUM. Anne tarafı da baba tarafı da hep kalpten gidiyor bizde.35-60 yaş arasında ben sınırdan döndüm. HİÇ BİR KALP ŞİKAYETİM KALMADI.
                KAYNAK

Yorum yap

• Sedat Çalışkan
                  İbrahim Gökcek ÜRÜNLERİNİ GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KULLANABİLİRSİNİZ. Onun DEDİĞİ MİKTARDA ve SÜREDE KULLANIRSANIZ ÇOK FAYDASINI GÖRÜRSÜNÜZ. SAYFAYI TAKİP EDİYORSANIZ NİCE İNSANLARIN NİCE DERTLERDEN KURTULDUĞUNU DA GÖRÜYORSUNUZDUR. Sormak istediğiniz bir şey olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım Allaha emanet olun.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Demiröz Mustafa
                    KÜKÜRT ve BORAKS VÜCUTTAKİ TÜM KİREÇLERİ ÇÖZÜYOR
                    KAYNAK

Yorum yap

• Ümit Mümin
                      ORMUS GLD kullanmadan önce bağırsak mantarlarından kurtulmak gerek sanırım. Ben GECE YATMADAN ÖNCE KULLANDIM denemek için, NORMALDEN DAHA ÇOK RÜYA GÖRDÜM KULLANDIĞIM SÜREDE.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Ayhan Can Albayrak
                        ORMUS GLD... ŞAHİNDEN İNİP FERRARİYE BİNMEK GİBİ BİR ŞEY... Başka bir benzetme gelmedi aklıma
                        KAYNAK

Yorum yap

• Ahmet Üçlü
                          Bende 3 ŞİŞE ORMUS GLD ALMIŞTIM, aşırı derecede UNUTKANLIK HAFIZA KAYBI VARDI. 2,5 ŞİŞE ORMUS GLD KULLANDIM. İnanılmaz DERECEDE FAYDASINI GÖRDÜM. Sanki ŞAKRALARIM AÇILDI ŞİMDİ HAFIZAM ÇOK GÜÇLÜ.
                          KAYNAK

Yorum yap

• stellla amore
                            Evet, biz KANLI İSHAL SORUNU YAŞADIK, PAPATYA KAPSÜL KULLANDIK ve ÇOK HIZLI KESTİ. 2. GÜN İSHAL DURMUŞTU
                            KAYNAK

Yorum yap

• Muzaffer Erdem
                              BENDE KULLANDIM ORMUS GLD KANATLANDIRIR
                              KAYNAK

Yorum yap

• Ayhan Yaşar‎
                                Selamün Aleykum hayırlı işler olsun İbrahim bey ORMUS GLD ve ORMUS GMS KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM, inanılmaz derece de SAÇLARIMIN DİPLERİNDE YENİ KILLAR ve SAÇLARIN OLUŞMAYA BAŞLADIĞINI FARK ETTİM. SAÇLARIM ÇOK SEYRELMİŞ GİT GİDE DÖKÜLÜYORDU, metabolizmaya bağlı olarak benim gibi hastalarında saçlarını, BEYNE ve DERİ ALTLARINDAKİ GİDEN KAN VE OKSİJEN İLE BİRLİKTE CANLANDIRDIĞINI GÖRDÜM. DÜZENLİ KULLANIMDA MÜKEMMEL BAŞARILAR ELDE EDİLİYOR. Bütün ürünleri inceliyoruz çevremize tavsiye ediyoruz. Allah sizlerden ve sizin gibi bu işe has gönül verenlerden razı olsun, bitkisel denilen tedavide bir başlangıç, örnek ve rehber oluyorsunuz. Diğer bütün ürünleri de kullanmaya başlıyoruz. insanların faydasına sunulması için paylaşıyorum. Başarılar dilerim hayırlı çalışmalar...
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X