Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Feray Yıldız
    SARI KANTARON KAPSÜL KULLANIYORUM. DEPRESYON İÇİN GERÇEKTEN ÜRÜNLERİ ÇOK ETKİLİ.
    KAYNAK

Yorum yap

• ‎Şermin Doğru‎
      Sene 2008 başlarında FİBROMİYALJİDEN RESMEN YATALAK HASTA GİBİYDİM. ZENCE MAY, LAHANA MİX ve ISIRGAN KARIŞIMLI ÇAY ile 15 GÜN İÇİNDE DÜZELDİM. %80 ORANINDA İYİLEŞTİM. 4 AY KULLANMIŞTIM. Kendimden kaynaklı bıraktım, aslında en az 2 ay daha kullanmam lazımdı. Çünkü modern tıpta tedavisi yok denen inatçı bir hastalık ve çalıştığım için çayını da içmediğim halde çok rahatladım. Bu ara yine ürünlerinden sipariş vereceğim inşallah. Tavsiye ederim.
      KAYNAK

Yorum yap

• Mikail Büyükbayraktar
        Sayın hocam her zamanki gibi yine harikulade duyarlılık ve tevedcüh göstererek; BELLİ BİR LİMİTTEN SONRA KARGO ÜCRETİ ÖDENMİYOR, Müthiş düşüncelisiniz, birilerinin zoruna giderek çok zıplayacağa benziyor lakin beyhude; Rabbim İnşallah bu güzellikte ve duyarlılıkta sizleri ve bizleri utandırmasın vede sağlıklı huzur dolu yarınlar nasip etsin, Amin, Zaatalinize ve özverili çalışkan, yürekten derinlemesine kibar personelinize sonsuz Tesekkurler
        KAYNAK

Yorum yap

• Kemal Idem
          Önemli bir tavsiyem değerli dostlarım dünya var oldukça iyi insanlar bitmez hastalık bitmez ve gerçek hekim de bitmez yüce Allah kulların ihtiyaçlarını gidermek için bazı kullarına görev vermiş ve darda olan hem gönlünü alır hem de ihtiyacını giderir. bu şifalı bitkiler uzman hocamız İBRAHİM GÖKÇEK ÇAĞIMIZIN LOKMAN HEKİMİ OLABİLİR. Hastalığı olan sitesini ziyaret etsin bana hak verirsiniz verirsiniz. Bunun ilaçlar HEM DOĞAL HEMDE 10 SENEDİR KULLANDIĞIMIZ TÜM ÜRÜNLERİ ÇOK HIZLI ETKİ GÖSTERİYOR. öyle bir çağdayız yediklerimizin çoğu katkılı olduğu için MİDE BAĞIRSAK SORUNU her insan da olabilir işte MİDE ŞİŞKİNLİĞİ İÇİN KÜKÜRT KULLANDIK GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR ÜRÜN kullan her kes memnundur bu tur sorunu olan dostlarım bu adamı takip etsin.
          KAYNAK

Yorum yap

• Eren Darıcı
            Asrımızın ilk ve tek dahisi sayın İbrahim Gökçek hocamızın QUANTUM PENDANT KOLYESİNİN ve CEP TELEFONLARI İÇİN OLAN KARTINI 15 GÜN OLDU KULLANIYORUM. Duyanlar duymayanlara anlatsın. SÜPER BİR ENERJİ VERİYOR. KENDİNİZİ DAHA DİNÇ VE ZİNDE HİSSEDİYORSUNUZ. Ayrıca eskiden TELEFONDA KONUŞURKEN KULAĞIMDAN YÜZÜME DOĞRU BİR YANMA ACI OLURDU. ŞÜKÜR BUNLARDAN KURTULDUM. Herkes canının kıymetini birazda olsa biliyorsa yemesin içmesin. Bu kolye ve kartı mutlaka alsın. Böyle bir şey olmaz, olamaz sadece yaşanır ve anlatılır. Sayın İbrahim Gökçek Hocamızın mucizelerinden herkes faydalansın. Yüce yaradan sizi başımızdan eksik etmesin.
            KAYNAK

Yorum yap

• Erol Yeşilkaya
              ORMUS GLD MÜKEMMEL BİR ÜRÜN
              KAYNAK

Yorum yap

• Serkan Kansoy
                Vay be iltihap akıyorsa benden desene zehir akar burnuma denemedim deneyeceğim inşallah saç senedir burun etiyle uğraştım sonrada bir daha tekrarladı bide kemik eğriliği olduğunuz öğrendim yani uzatmadan diyeceğim sudur AŞIRI BURUN TIKANIYOR RAHAT NEFES ALAMIYORUM aldım ilk COCOS LNK İLE 2 GÜNDE BURNUM AÇILDI ŞAŞIRDIM VE BİRİNCİ KAVANOZ BİTTİ 2.SİNİ ALDIM ama burnuma sürmedim, yedim cilde sürdüm inşallah bende de iltihap akarda rahatlarım CANDİDAYA ETKİLİ OLMASI SEBEBİYLE DE AŞIRI PİSLİK ATTIRMA ÖZELLİĞİ VAR CANDİDAYI TEMİZLİYOR. İshal yapar korkmayın aşırı karın ağrısı yapar korkmayın CANDİDANIN VÜCUTTAN ATILDIĞINI GÖRECEKSİNİZ
                KAYNAK

Yorum yap

• ‎Zülal Tasarım‎
                  Merhaba Hem annem için hem babam için İbrahim Gökçek ürünlerini kullanıyorum. İnşallah kullanmaya da devam edeceğiz BABAMIN KALP DAMARLARI TIKALI ve ALIÇ KAPSÜL İLE RAHATLADIĞINI SÖYLÜYOR BABAN. Allah sizden razı olsun sayın İbrahim gökçek.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Imran Kartal
                    Bende SPİRULİNA KULLANIYORUM HARİKA BİR ÜRÜN HALSİZLİĞİN ŞİFASI Teşekkürler İbrahim hocam
                    KAYNAK

Yorum yap

• Ziya Polat
                      Teşekkürler İbrahim bey Geçen ay SİZDEN KORDİSEP SETİ SATIN ALMIŞTIM ÇOK İYİ GELDİ KAŞINTI İÇİN (CANDİDA) Başarıların devamını diliyorum
                      KAYNAK

Yorum yap

• Zekail Coşkun
                        Sayın İbrahim Gökçek hocam 6 ay önce sadece 3- 4 tane kullanmış olduğum antidepresan hapın yan etkilerinden kurtulmak için sizlerin önerileriyle YAKLAŞIK BİR AYDIR SARI KANTARON O SETİ KULLANDIM. KÜKÜRT, ZENCE MAY, ORMUS GLD, COCOS LNK, ÜZERLİK KULLANMAYA DEVAM EDİYORUM. SARI KANTARON BENDEKİ SİNİRİ, STRESİ ALDI GİTTİ. Şimdi OLUMSUZLUKLAR KARŞISINDA HİÇBİR ŞEYE KIZMADAN SAKİNCE DÜŞÜNEREK HAREKET EDİYORUM. KÜKÜRT ve COCOS LNK 10 numara vücudumun içini göremiyoruz ama dışı için YAĞLANMA GİTTİ CİLDİM PUDRALI GİBİ, TERLEYİNCE EKSİSİ GİBİ PİS KOKMUYOR. (KÜKÜRT kullanırken kimsenin olmadığı yerlerdeki wcleri tercih ediyorum) ORMUS GLD için yıldızlı on puan GÖZLERİMİZ AÇILIVERDİ, YORGUNLUK, HALSİZLİK GİTTİ her daim GÜÇLÜYÜZ, CESURUZ, HAZIRIZ. ÜZERLİK KAPSÜL yeni kullanıyorum önümüzde aöf sınavım var. İnşallah başarılı olurum. SARI KANTARON ÇAYI SAKİNLEŞTİRİYOR. Tadı hoş içimi güzel. ZENCE MAY yemekten sonra tok içiyorum. AĞZIMI BOĞAZIMI AŞAĞIYA DOĞRU SARIP GİDİYOR SANKİ BİR MÜHÜR YAPIYOR. Üzerine bir şey yemek içmek istemiyorum. Ağızda ve damakta bıraktığı tat vallahi kaymaklı baklava yesem böyle olmaz. Bu ürünleri kullanmaya başlayalı gözle görülür ve hissedilir iki önemli durum var. 1. 15 GÜNDE 4 KİLO VERDİM. 95 kiloya düştüm. 2. SİYAH ÇAY, SABAH AKŞAM 2 DEMLİK İÇEN BEN ŞİMDİ 1 BARDAK ÇAYI ZORLA İÇİYORUM. Canım çekmiyor. Sigarayı bırakalı çayı nasıl azaltırım derken İbrahim Gökçek ürünleri ile siyah çay aklıma bile gelmiyor. Şimdi İbrahim hocam ve ekibine ne kadar övsem azdır kendilerine çok teşekkür ederim. Bizim ülkemizde maalesef çalışan, üreten, insanlığa faydalı olan değilde, çenesi olan boş konuşan insanlar öne çıkıyor. Ülkemizin sizlere ihtiyacı var, yahudilerin ilaç lobisinden kurtulmak ve sağlıklı Türk nesiller yetiştirmek için duyarlı olmamız gerekir. Bundan sonraki araştırmalarınızda başarılar dilerim.
                        KAYNAK

Yorum yap

• Seyhan Bozkus
                          Hocam 1,5 AYDIR KÜKÜRT KULLANDIM devam ediyorum. İlk başlarda KARIN AĞRISI ŞİŞKİNLİK GİTTİ, KİLO DA VERDİM, TOKLUK HİSSİDE VAR MEMNUN KALDIM. Lakin 10 gündür karın ağrısı yok normal mi? Kandida için Kükürt yeterli mi?
                          KAYNAK

Yorum yap

• Ali Karakurt
                            Ben bu şirketin ürünleri ile MİYOP, GASTRİT, FİBROMİYALJİ HASTALIĞINDAN KURTULDUM
                            KAYNAK

Yorum yap

• Mustafa Vural
                              PROSTATIMDA PROBLEM BAŞLAMIŞTI CÜCE PALMİYE KULLANDIM PROBLEM ORTADAN KALKTI Teşekkürler.
                              KAYNAK

Yorum yap

• Mustafa Vural
                                GÖZÜMÜN İÇİNDE KIZARIKLIK OLMUŞTU. BEYAZI KIPKIRMIZI KANLANMIŞTI. YABAN MERSİNİ KULLANDIM ÇOK KISA BİR SÜREDE ESKİSİNDEN DE BEYAZ OLDU. Çok teşekkür ederim iyi ki varsınız.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X