Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nuran Serinkaya
    Hocam hayırlı yanlar ÇOK DÜRÜSTSÜNÜZ ALLAH'IM YOLUNU AÇIK TUTSUN. Gürüyoruz yaptıklarını bizim HOCAMIZ TÜRKİYE'NİN BİRİNCİ HERBALİSTİ. Hocamızın bitkisi Türkiye'de bir tane başka yoktur rabim sizin işiniz gücünüz rasgelsin hocam
    KAYNAK

Yorum yap

• Mikail Büyükbayraktar
      Hocam merhaba iyi akşamlar kolay gelsin..YİNE HALKIN SAĞLIĞI İÇİN MUHTEŞEM BULUŞLARINIZI SUNUYORSUNUZ TEŞEKKÜRLER
      KAYNAK

Yorum yap

• HaticeNur Uçar
        ÜRÜNLER ÇOK ETKİLİ ALLAH BÜTÜN HASTALARA ŞİFA VERSİN gerekli olan zaman ve sabır.
        KAYNAK

Yorum yap

• HaticeNur Uçar
          ÜRÜNLER ÇOK ETKİLİ ALLAH BÜTÜN HASTALARA ŞİFA VERSİN gerekli olan zaman ve sabır.
          KAYNAK

Yorum yap

• Nuran Serinkaya
            Evet almayan kalmasın ben BİTKİN YÜRÜYÜŞE GİDİYORDUM 40 ADIM YÜRÜYEMİYORDUM, SPİRULİNA KULLANMAYA BAŞLADIM NEREDEYSE 90 BİN ADIM YÜRÜYÜŞ YAPSAM ASLA YORGUNLUK HİSSETMİYORUM. Ben bugün 2 defa kullandım HİÇ AÇIKMADIM bundan önce devamı acıkıyorudum.
            KAYNAK

Yorum yap

• Nazik Leyla Türkeli
              Ben de 1 AYDIR ORMUS GLD KULLANIYORUM. Sabah akşam değil de sadece sabahları içebiliyorum. Bu BİR AYDA ANCAK TOPARLANMAYA BAŞLADIM diyebilirim. DİNÇLİK HİSSİ BAŞLADI. İnşallah KİLO DA VERİRSEM DAHA DİNÇ OLABİLİRİM.
              KAYNAK

Yorum yap

• Zekail Coşkun
                Sevgili İbrahim hocam SARI KANTARON SETİ KULLANARAK BAŞLADIM devamında kullandığım ürünlerden KÜKÜRT, ÜZERLİK ve ORMUS GLD İLE KONSANTRASYON ARTTI, KONUYA ODAKLANABİLİYORUM. Dışarıdan AÖF okuyorum yaşım 45 bizim yaşta birinin hem hayatın stresleriyle mücadele hem ders çalışmak zor idi ama şimdi 3 DAMLA ORMUS GLD AL YÜZÜ. SINAVDA SIKINTI STRES YOK.. DAHA ÖNCEDEN ÇALIŞINIZ HER ŞEY GÖZÜNÜZÜN ÖNÜNE ŞAK GELİYOR. Keşke sizi geçen yıl tanımış olsaydım kaldığım dersler oldu, KALDIĞIM DERSLERDEN BU YIL İYİ NOT ALDIM bunda sizin katkınız olduğu için paylaşmak istedim. Teşekkürler
                KAYNAK

Yorum yap

• Mikail Büyükbayraktar
                  Evet ibrahim hocadan simdiye kadar 4 ADET ORMUS GLD KULLANDIM..UYKUM DÜZELDİ.. TOPUK DİKENİNE BİLE ETKİSİ OLDU bir iki gün sonra tekrar siparişlerim olacak..bu arada kullanacakların dikkatine ZENCE MAY BİRİNCİ DERECEDE HARİKA, ORMUS GLD İLE BİRİNCİLİĞİ PAYLAŞIYOR. DİŞ ETLERİM KENDİNE GELDİ, artık kendisinin bahsettiği gibi diş macunu kullanmıyorum.. tatlı ve benzeri çok tatlı meyvelerde ve peynirden yemiyorum artık uzak duruyorum ve rahat ettim.. teşekkür ederim hocam..
                  KAYNAK

Yorum yap

• Yns Çbn
                    Hocam kardeşim bir yıl ürünlerinizi kullandı memnun kaldı bana tavsiye etti bende GUT ve NODÜLLER İÇİN HARPAGO SETİ + ZERDEÇAL KAPSÜL KULLANDIM MEMNUN KALDIM. İkinci Seti sipariş vereceğim, ROMATİZMA için de ürünlerinizi istiyorum faydalarını gördüm.
                    KAYNAK

Yorum yap

• Ilyas Gültekin
                      ORMUS GLD KULLANDIM MÜTHİŞ SONUÇLAR ALDIM. Şimdide DAMLA SAKIZI MACUN ALDIM MİDEM İÇİN inşaallah bundanda sonuç alırım TEŞEKKÜRLER İBRAHİM GÖKÇEK RABBİM İLMİNİZİ ARTTIRSIN
                      KAYNAK

Yorum yap

• Dezdemona Asatryan
                        Allah sizi sağlık versin mucize bitkiler hemen fark ediyor. BENİM MİDEMDE PROBLEM OLDU MASTİC GUM SETİ - T KULLANDIM 2 AYDA GASTRİT VE VERİMSİZLİK YOK OLDU
                        KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X