Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Berrin Yılmaz Akar
    İbrahim hocam,sizi aramadan önce tereddüt etmiştim ama şuan iyi ki size ulaşmışım. Allah razı olsun. benim esimin ayağımda problem vardi. YÜRÜMEKTE ZORLANIYOR ve uzun süre ayakta kaldığı zaman TOPUK KISMINDA AĞRI BAŞLIYOR ve orada bir ŞİŞKİNLİK OLUŞUYORDU. Sizin verdiğiniz SÖĞÜT SETİNİ kullanmaya başladı. AĞRILARI HAFİFLEDİ ve rahatlattı YÜRÜMEYE BAŞLADI. İnşallah 6 ay sonra tamamen geçer. daha yeni kullanmanıza rağmen çok iyi bir sonuç aldık. Allah sizden razı olsun hocam. Bu resimdekiler şuan kullandıkları diğerleri bitti inşallah en kısa zamanda temin edeceğiz.
    KAYNAK

Yorum yap

• Ayhan Batu
      İbrahim hocamızdan aldığım ürünlerin ORMUS GMS, ORMUS GLD, ZENCE MAY, ALOEVERA JEL çok KALİTELİ ve FAYDASINI GÖRDÜM işten anlayan dürüst bir kimyacı en önemli özelliği ibrahim beyin dürüstlüğü benim için en önemlisi o saygılar sunuyorum.
      KAYNAK

Yorum yap

• Alemdar Papak
        Arkadaşlar bu hocamın setlerini kesinlikle kullanmanızı tavsiye ediyorum anam ALZHEİMER hastası 15 gündür GİNKGO SETİ KULLANIYORUM ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM 3 ila 6 ay kullanacağım kızımın MİDE AĞRISI ve HAZIMSIZLIK vardi 20 gündür MASTİC GUM kullanıyor harika teşekkürler Hocam Allah senden razı olsun
        KAYNAK

Yorum yap

• Turan Yılmaz
          Hayırlı sabahlar hocam, ORMUS GLD ile güne başlamak harika. BÜTÜN DÜŞÜNCELER OLUMLU.
          KAYNAK

Yorum yap

• Mahmut Çevik
            Sabahları yorgun uyanırdım. ZENCE MAY kullanıyorum artık SABAHLARI DAHA RAHAT VE DİNÇ KALKIYORUM.
            KAYNAK

Yorum yap

• Nuran Serinkaya
              Hocam benim dört parmağımda uyuşukluk başladı hiç hissetmiyordum. ESO SU kullandım inanır mısınız 6 gündür uyuşukluk yok oldu hocam Allah sizden razı olsun.
              KAYNAK

Yorum yap

• Nefise Çelik
                Benim KAN DEĞERLERİM, KARACİĞER ENZİMLERİN NORMALDEN YÜKSEKTİ.. ENGİNAR SETİ KULLANDIM DÜZELDİ. İbrahim beye çok teşekkür ederim Allah razı olsun BÜTÜN TAHLİLLERİM ŞUAN İYİ sağ olun.
                KAYNAK

Yorum yap

• Koray Çelebi
                  İbrahim beyin ürünlerini kullandım ayrınıtya girmiyorum ancak ÜRÜNLERİNDNE ve KENDİ BİLGİLERİNDEN ÇOK FAYDA GÖRDÜM. Allah için o nedenden dolayı teşekkür ederim kendisine. Allah razı olsun, ayrıca ALTERNATİF TIPTA EN DÜRÜST KİŞİ olarak inanıyorum diğer bitkiselcilerin hepsi boş, tv de bol bol ahkam kesiyorlar. Selamlar sayın hocam ayrıca hemşeri olarakta gurur duyuyorum.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Ayhan Batu
                    ÜRÜNLERİ EKSTRAKT ONDAN DOLAYI ETKİLİ ve dürüst insan
                    KAYNAK

Yorum yap

• Meryem Teker
                      Aynen ben de çok bitkiler kullandım resmen zehirlendim ama İbrahim hocanın ürünleri BENİ HAYAT DÖNDÜRDÜ çok dolandırıcı var etrafta Allah onların belasını versin, ancak insanı kandırırlar milleti hep kazıklıyorlar ama İBRAHİM HOCA BAMBAŞKA ÜRÜNLERİ FAYDALI gerçekten.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Onur Özalp
                        Bende ORMUS GLD kullandım KULAĞIMDAKİ UĞULTU ÇINLAMA SİLİNDİ.
                        KAYNAK

Yorum yap

• Ibrahim Sarıoğlu
                          ESO NO MAKA, MÜKEMMEL BİR ÜRÜN.
                          KAYNAK

Yorum yap

• Ayşem Ayşe
                            Bende ÇÖREK OTU YAĞI kullanıyorum ÇOK GÜZEL.
                            KAYNAK

Yorum yap

• Nervahida AF
                              ZENCE MAY diğer adı iksir kullanmaya başladığım 2. GÜNDEN SONRA etkisini his etmeye başladım. RÜYALARIMDA ARTIŞ, ÇİFT GÖRMENİN ORTADAN KALKMASI, DAHA HAFİF ve DİNÇ HİSSİ ve vücudumda GEÇMEYEN ENFEKSİYON YARALARIN ÇOĞU GEÇTİ. Özellikle KALP SAĞLIĞI İÇİN HERKES KULLANMALI. İbrahim hocama teşekkür ederim kendisinden Allah razı olsun.
                              KAYNAK

Yorum yap

• Serkan Kansoy
                                Bende GÖZ ASTİGMATI var. Işığa güneşe bakamıyorum. Gözlerim ağrıyor genelde ve aşırı CANDİDA MANTARI var. 4-5 gündür baş ağrısı göz ağrısı şakaklarımda ağrıma ve şakaklarımda sıcaklık yaşıyorum. Çok gergin stresliydim BUGÜN KULLANDIĞIM (ESO NO MAKA) ilk kullanımdan sonra Alerjim olduğu için daralıyordum NEFESİM AÇILDI. GERGİNLİĞİM, PANİK ATAKLARIM, ŞAKAKLARIMDA Kİ SICAKLIK ve AĞRILARIM HIZLICA GEÇTİ. Moralim bozuktu baş ağrısından ESO NO MAKA KULLANDIKTAN SONRA MUTLULUK GELDİ. Çok relax rahat oldum hiçbir şeyi takıntı etmiyorum. 3 şişe aldım öncelikle ön yargılıydım ESO NO MAKA ürününe karşı ama iyi ki almışım bu kadar hızlıca saniyeler içinde bir ürün bu kadar hızlı etki yapmıyor. Şaşırdım İbrahim beyden Allah razı olsun ayrıca ÇAY AĞACI YAĞI ve ÇÖREK OTU YAĞI da aldım onların etkisini de paylaşacağım.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X