Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mustafa Tumak
    İbrahim hocam eşim ve çocuklarımla birlikte farklı rahatsızlıklarımız için çeşitli ürünlerinizi kullanıyoruz bu ürünler içerisinde eşimin BOYUN FITIĞI İÇİN KIRKKİLİT SETİNİ YAKLAŞIK 3 AYDIR KULLANIYOR. Eşimini o BÜYÜK AĞRILARI ŞİMDİ YOK. 2 YIL ÖNCE TABAN ÇÖKMESİ OLAN RAHATSIZLIK İYİLEŞTİ. Şuan ayakkabının içinde herhangi bir medikal malzeme kullanmadan ve HİÇ BİR AĞRI OLMADAN SAATLERDE YÜRÜYEBİLİYOR Biz bunu bir kaç gün önce fark ettik eğer ürünleri düzenli olarak kullanmaya devam ederse BOYUN FITIĞI DA GEÇECEK inşallah. Eşimin boynundaki fıtık adeti 4 tane 2 tanesi riskli demişti doktorlar. Emeğinize teşekkürler saygılar selamlar İbrahim hocam.
    KAYNAK

Yorum yap

• Feyza Küpeli
      Gökçek hocam herkes duysun GURMAR SETİ KULLANIYORUM. bugün TOKLUK GLİKOZ 91 ÇIKTI HARİKASINIZ. Rabbim ilminizi arttırsın.
      KAYNAK

Yorum yap

• Berrin Yilmaz Akar
        Ibrahim hocam ZENCE MAY ÜRÜNÜNÜ HERKES KULLANMALI. Allah razi olsun sizden
        KAYNAK

Yorum yap

• Suna Doğan
          Bende SARI KANTARON SETİ kullandım ORMUS GLD İLE BİRLİKTE ÇOK MEMNUN KALDIM herkese tavsiye ederim. Teşekkürler İbrahim Gökçek
          KAYNAK

Yorum yap

• Murad Duran
            SÖĞÜT SETİ kullanıyorum, gerçekten ÇOK GÜZEL BİR ÜRÜN teşekkürler İbrahim bey.
            KAYNAK

Yorum yap

• Suna Doğan
              Bende SARI KANTARON SETİ kullandım ORMUS GLD İLE BİRLİKTE ÇOK MEMNUN KALDIM herkese tavsiye ederim. Teşekkürler İbrahim Gökçek
              KAYNAK

Yorum yap

• Murad Duran
                SÖĞÜT SETİ kullanıyorum, gerçekten ÇOK GÜZEL BİR ÜRÜN teşekkürler İbrahim bey.
                KAYNAK

Yorum yap

• Gökhan Kars
                  Bende SARI KANTARON ve ÜZERLİK aldım bugün İLK KULLANIŞIM ve FARKLI HEMEN ANLAŞILDI antidepresan kullananlara sesleniyorum bence gerek yok kimyasalla zehirlenmeye SARI KANTARON SETİ var. herkese tavsiye ederim.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Ayhan Batu
                    Selam bundan iki ay önce kardeşimde NEFES DARLIĞI ve ATEŞLENME vardı. Doktora gitmiş ve antibiyotik vermişler ve daha da kötüleşmiş bir şekilde eve geldi. ALOE VERA JEL, ZENCE MAY, ORMUS GLD, KÜKÜRT aldım İbrahim hocamızdan kendisi okul müdürüdür ve okulda içmesi gerektiğinden ürünleri okulda kullandı ŞUAN HİÇBİR ŞEYİ KALMADI ÇOK İYİ. Bu arada ALERJİSİ VARDI ODA GEÇTİ gerçekten çok dürüst bir insan İbrahim bey saygılar sunuyorum.
                    KAYNAK

Yorum yap

• Ayşem Ayşe
                      ÇÖREK OTU YAĞI, BİREBİR ŞİFADIR. İbrahim beyin ürünlerine güvenilir. Daha erken fark edemediğime üzülüyorum. Fiyatları piyasadan uygun ve kaliteli. Bir rahatsızlığınız var ise ÇÖREK OTU YAĞI KULLANMANIZI TAVSİYE EDERİM.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Saliha Yildirim
                        İbrahim hocam BENİM HEMŞERİM ONUNLA BİZDE GURUR DUYUYORUZ. BÜTÜN HASTALARA UMUT OLDU. Allah ondan razı olsun.
                        KAYNAK

Yorum yap

• Yavuz
                          İbrahim Gökçek TANIDIĞIM EN SAMİMİ, İYİLİK TİMSALİ MÜMTAZ BİR İNSAN. İşi gücü bol olsun Allah yardımcısı olsun değerli hocamın.
                          KAYNAK

Yorum yap

• Göksal Cömert
                            EPİMEDİUMLU MACUN Yiyen biri olarak söylüyorum. AFRODİZYAK..
                            KAYNAK

Yorum yap

• Nuh Otman
                              İbrahim bey MMS HAŞERE ilacınızı DOMATESTE 3. DEFA KULLANDIM VE BAŞARILI OLDU. Geçen yıl tuta zararı en az 80.000 TL oldu. Gönüllü organik gübre ve ilaçlar kullanarak ziraat mühendislerine ve öğretim görevlerinin bazılarına karşı durarak temiz ürün yetiştirildiğini ispatladık. Maalesef insanlar kimyasala alıştırılan insanlarımızı doğal ürüne alıştırmakta çok zorlanıyoruz. Gerçek desteğe ihtiyacımız var.
                              KAYNAK

Yorum yap

• ‎Yusuf Taşkan‎
                                VİTİLİGO ve ALERJİ için kullanmış olduğum KORDİSEP SETİNİ yaklaşık 1,5 AYDIR KULLANIYORUM GELİŞME GÖRDÜM. Allah Gökçek ailesinden razı olsun.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X