Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Gülgonca Sonsuzluğun sesi
    Değerli muhteşem dürüst insan ve HERBALİST İBRAHİM GÖKÇEK ÇOK KÜLTÜRLÜ BİR ARAŞTIRMACIDIR ve açıklamaları gerçektir onun ÖĞRETİLERİYLE KENDİM DE DAHİL BİR ÇOK HASTA İYİLEŞTİRDİM insanlığa ilan ediyorum çağdaş lokman hekimi demeliyiz ona Allah ondan razı olsun Allah yolunu açsın sevgiler.
    KAYNAK

Yorum yap

• Deniz Tunca
      İŞİNİ HAKKIYLA İNSANİYETLE YAPAN KALİTELİ İNSAN İbrahim bey Allah sizden razı olsun.
      KAYNAK

Yorum yap

• Mehmet Kabak
        Hocam hayırlı aksamlar. Teşekkür ederim. ÜRÜNLERİNİZİ KULLANIYORUM ve ÇOK MEMNUNUM.
        KAYNAK

Yorum yap

• Mikail Büyükbayraktar
          İNSANLIK UĞRUNA MÜCADELE VEREREK, SAĞLIK İLE İLGİLİ VE ALAKAYLA MÜCADELE EDEN, Sayın saygı değer hocam hayırlı aksamlar; Rabbim sizden ve personelinizden razı olsun Amin
          KAYNAK

Yorum yap

• Reşat Bayrak
            BEN KULLANIYORUM MÜKEMMEL SONUÇLAR ALDIM. Allah razı olsun. Tavsiye ederim.
            KAYNAK

Yorum yap

• Ayşe Güvez
              İbrahim hocaya güvenin HER ÜRÜNÜ MÜKEMMEL Rabbim acil şifalar versin inşallah
              KAYNAK

Yorum yap

• Ayten EGEMEN
                ÜRTİKER denen o iletti hocamın önerdiği KORDİSEP T SETİNİ 3 AY KULLANDIKTAN SONRA gerçekten söylüyorum BİR DAHA ASLA NÜKSETMEDİ. O şifalı KORDİSEP T SETİNİ KULLANMAYA BAŞLAR BAŞLAMAZ 10 - 15 GÜN SONRA ETKİLERİNİ HEMEN FARK EDİYORSUNUZ. Ama bu arada sakın tatlı yemeyin dedi hocam. Çünkü bağırsaklardaki zararlı mantarlar tatlı yeyince tekrar bağışıklık sistemini kötü etkiliyormuş. Vereceği seti sakın ha sakın kaşıntı geçti deyip ihmal edip aksatmayın. Allah'ıma yemin olsun ki gitmediğim yer kalmamıştı ölüyordum kaşıntıdan. Çektiğim sıkıntıdan dolayı göz yaşlarıma engel olamıyordum. Artık zırıl zırıl çocuklar gibi ağlıyordum bu kıymetli bilgi dolu akıllı vicdanlı mütevazi insanı internette araştırma yaparken gördüm ve dedim ki tamam bu herbalist kesinlikle çok bilgili dürüst ve çok araştırmacı ve asla medyatik diğerlerine benzemiyor hemen randevu aldım ve iyi ki gitmişim. Bundan sonra da şekerim için gideceğim. Lütfen google açın her hastalık hakkında İbrahim Gökçek diye soru sorun google'a bakın o anlattıklarına, resmen lokman hekim o derece böyle bir değerli üstün bilgileri olan bu hocaya devlet sahip çıkmalı herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Her bir hastalığın çözümünü ince ince araştırmış İbrahim beyin önünde saygıda eğiliyorum. ÜRTİKER hastalığım ASLA NÜKSETMEDİ içiniz rahat olsun. Allah şifa versin.
                KAYNAK

Yorum yap

• Mikail BÜYÜKBAYRAKTAR
                  ORMUS GLD VE ZENCE MAY KALBİMİN İKİ AYRI BİRER PARÇASI teşekkürler, sayın İbrahim Gökçek hocam
                  KAYNAK

Yorum yap

• Mikail Büyükbayraktar
                    ZENCE MAY BENİM CAN PARÇAM 8 ŞİŞE TÜKETTİM, teşekkürler sayın hocam
                    KAYNAK

Yorum yap

• Fatma Kırkoç
                      Ben de MANTAR için KORDİSEP SETİ KULLANDIM. GÖZLERİMDEKİ MANTAR DÜZELDİ
                      KAYNAK

Yorum yap

• Nuran Serinkaya
                        Hocam ben GÜVE SETİNDEN bahsedeceğim, Hocam ben hiç berberin kapısından geçmezdim ve DİZLERİM ŞİŞİYORDU hiç eve gidemezdim evler bana kokardı hocam. Hiç kimsenin çaylarını içemezdim çünkü ben AŞIRI TEMİZLİK HASTASIYDIM her evlere gittiğimde bardağımı götürürüm o kadar o anda da biraz geç iyi olacağım bir de ARABALARA BİNEMİYORDUM insanlar ter kokardı Dünyalarım yıkıldı şimdi artık GÜVE SETİ SAYESİNDE YAVAŞ YAVAŞ GEÇİYOR. Alerjilerim de geçecek zaman alacak hocam GÜVE SETİ ilk çıktığından beri kullanıyorum hocam Allah'ım sizden razı olsun, hocam GÜVE SETİ gibi yok.
                        KAYNAK

Yorum yap

• Semra Amaç
                          Ben de MİDEM İÇİN MASTİC GUM SETİ KULLANDIM gerçekten FAYDASINI GÖRDÜM
                          KAYNAK

Yorum yap

• Banu Hanedan Altun
                            ÜRTİKER için KORDİSEP T SETİ KULLANDIM GAYET BAŞARILI. Tebrikler çokta mütevazi bir beyefendi başarıları daim olsun.
                            KAYNAK

Yorum yap

• Pamira Işık
                              Ben 2 YILDIR ÜRÜNLERİ KULLANIYORUM ÇOK MEMNUNUM. Babam,oğlum ve bir kaç arkadaşımda başladılar ÇOK FAYDA GÖRDÜK. KEPEK, SAÇ DÖKÜLMESİ, İDRAR YOLLARI, GÖZ KURUMASI ve DİKKAT DAĞINIKLIĞI İÇİN ÖZEL SET KULLANIYORUM. Her şey düzenle istikrarla başlar. Diyetinizi de yaparsanız fayda görürsünüz. Zaten çoğu bilimsel kaynaklara klinik araştırmalara dayalı. İbrahim Beyden ne bir çıkarım var nede yakın dostluğum, sadece sosyal medyadan yıllar önce keşfettim ve takip ediyorum. Tedaviler için alışveriş yapıyorum. Bedava değil zaten parasıyla İbrahim Bey çok dürüst birisi.
                              KAYNAK

Yorum yap

• Mehmet UYAR
                                Bende ZERDEÇAL SETİ kullanıyorum yaklaşık 4 AY oluyor. MİDE SORUNU bende de oluyordu mide koruyucu kullanıyordum. MİDEMDE BİR RAHATLAMA OLDUĞUNU FARK ETTİM. ŞUAN MİDE İLACI KULLANMIYORUM.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X