Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Adem GÜLER
    Hocam selamınaleyküm 4 senedir MİDE SORUNU YAŞIYORDUM. DAMLA SAKIZI MACUNUNUZU 4-5 GÜNDÜR KULLANIYORUM. ŞİKAYETLER AZALIYOR.
    KAYNAK

Yorum yap

• Mustafa TUMAK
      İbrahim hocanın TAVSİYELERİNİ 1,5 YILDIR UYGULUYORUM. Yemekten yarım saat önce sıvı ihtiyacımı giderdikten sonra yemek yeyip 2 veya 2,5 saat sonra tekrar sıvı tüketiyorum. ÖNCEDEN AÇLIK HAPI KULLANIYORDUM. 1,5 YILDIR KULLANMIYORUM. Mideme dokunacak her şeyi yiyorum sıvı tüketmetikçe sıkıntı olmuyor. Hocama teşekkür ediyorum.
      KAYNAK

Yorum yap

• Hatice Cesur Kartal
        Kayın validemin DAMAR TIKANIKLIĞI ve YÜKSEK TANSİYONU için ZENCE MAY KULLANMAYA BAŞLATTIK. TANSİYONU acilde bile 20'ye kadar düşürebiliyorlardı. 1,5 HAFTADIR KULLANIYOR ilaçlarına rağmen düşmeyen TANSİYONU ŞUAN 14 LERİ GÖRMEYE BAŞLADI. Yaklaşık 5 yıldır bu kadar düşük tansiyon görmemiştik. Allah'ın izniyle DAMARLARI DA AÇILACAK inşallah daha çok yeni kendimde de kullanmaya başladım. BAĞIRSAKLARIMI ÇOK RAHATLATTI. Allah dürüst iş yapanlara yardımcı olsun işini kolaylaştırsın İbrahim hocam gibilerin inşallah.
        KAYNAK

Yorum yap

• Pakize Silistre
          Ben ESO NO MAKA kullanıyorum SİNÜZİT VARDI İYİ GELDİ. HALSİZLİK YORGUNLUK KALMADI. YAĞ BEZELERİ KÜÇÜLDÜ ikinciyi kullanıyorum iki tane daha sipariş verdim.
          KAYNAK

Yorum yap

• Hacer Ataman
            İbrahim beyin ÜRÜNLERİNİ BİR KULLANICI OLARAK SÜPER DİYORUM. Alın kullanın pişman olmazsınız. Sizin AFRİKA SARDUNYA SETİNİZİ kullandığımdan beri hiç AĞRI KESİCİ KULLANMIYORUM, GRİP OLMUYORUM. Allah razı olsun sizden.
            KAYNAK

Yorum yap

• Sedat Çalışkan
              Ben 1 YIL ALIÇ, GİNKGO SETİ KULLANDIM. Özellikle KALP DAMAR ve BEYİN PROBLEMLERİNE HARİKA ÇÖZÜMLER ÜRETİYOR.
              KAYNAK

Yorum yap

• Filiz Ulupınar
                SARI KANTARON SETİ mükemmel bir ürün PANİK ATAK ve DEPRESYONDAN ESER KALMIYOR.
                KAYNAK

Yorum yap

• Onur Özalp
                  Allah'a çok şükür 3 şişe ORMUS GLD ile PANİK ATAK, DEPRESYON HASTALIĞINI %90 YENDİM. Bunu da her yerde söylüyorum.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Alemdar Papak
                    İbrahim hocamı RABBİM İKİ CİHANDA AZİZ EYLESİN. Rabbim ondan razı olsun BÜTÜN ÜRÜNLERİNİN HEPSİ BİRBİRİNDEN DEĞERLİ ÇOK ÇOK MEMNUNUZ.
                    KAYNAK

Yorum yap

• Deniz Tunca
                      İlk günden itibaren İbrahim beye dua etmeye başlayacaksın. İYİLEŞTİKÇE KENDİNE ŞAŞIRACAKSIN. Allah sağlık sıhhat versin kardeşim BEN KULLANDIM 1 SENE BOYUNCA
                      KAYNAK

Yorum yap

• Harun Ekrem
                        TEREDDÜT ETMEDEN KULLANABİLİRSİNİZ. Türkiye'de tekdir İbrahim Gökçek hocam
                        KAYNAK

Yorum yap

• Nalan KBDY
                          SARI KANTARON SETİ ve MELİSA KAPSÜL ile PANİK ATAK ilaçlarından KURTULDUM.
                          KAYNAK

Yorum yap

• Ayhan Batu
                            İbrahim beyden DEVEDİKENİ, ENGİNAR, ALOE VERA JEL ve ZENCE MAY aldım annem KARACİĞER YAĞLANMASI için KABURGALARIN ALTI AĞRI YAPARDI GEÇTİ.
                            ZENCE MAY DAMARLARI PLAKLARI PARÇALIYOR DAMAR YAPISINI DÜZELTİYOR VARİZ VENÖZ YETMEZLİĞİNE İYİ GELİYOR, NODÜL KİST MİYOM ERİTİYOR.
                            DEVEDİKENİ KARACİĞERİ TEMİZLEYİP resmen DETOKS YAPIYOR. En son araştırmalarda kanseri bile yüzde %14 önlediği belgelenmiş.
                            ENGİNAR müthiş KİTLE ERİTİYOR. KARACİĞER SAFRA KANALLARINI AÇIYOR.
                            ALOE VERA JEL tartışılmaz bir ürün BAĞIRSAKLARI TEMİZLEYİP MANTARI ÖLDÜRÜYOR. Özellikle İbrahim hocanın Aloe Verası Avrupa'da, Amerika'da bile yok. Süper ürün İbrahim hocanın ürünleri Çok Etkili hakkını veriyor işini aşkla sevgiyle severek yapıyor. Amacı bilime katkı şahsen ben zengin olsam İbrahim hocamıza klinik çalışma için destek olurdum severek çünkü bilim bilgi Dünya'nın en büyük hazinesidir. İbrahim be çok dürüst kişilikli bir herbalistdir tebrikler.
                            KAYNAK

Yorum yap

• Kemal Idem
                              Sayın hocam ben ESO NO MAKA içerken İKİ GÜN ÇALIŞIYORUM, Birde ARABA KULLANIRKEN HİÇ UYKUM GELMİYOR. Tüm şoförlere tavsiye ederim.
                              KAYNAK

Yorum yap

• Eren Darıcı
                                İbrahim beyin ürünlerine sonsuz güvenebilirsiniz. 2013 YILINDAN BU YANA KULLANIYORUZ HAYATIMI ANLAM KAZANDI. Herkese tavsiye ederim.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X