Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Süheyla Ali Yiğit Fil
    SARI KANTARON - F SETİ kullandım. KOMPLİKE BİR BEYNE SAHİBİM. Artık DÜZ DÜŞÜNMEKTEN KURTULDUM. Her şeye ÇOK HIZLI ÇÖZÜM BULUYORUM. Çevremdeki insanlara da bu anlamda faydalı oluyorum. ORMUS GMS vücuttaki TÜM BAKTERİLERİ YOK EDİYOR. Çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. Yüreğiniz varolsun, saygılar.
    KAYNAK

Yorum yap

• Salih Çalışkan:
      Hocam 1 ay FORSKOLİN SETİ kullandım. Kendimi ÇOK HAFİF HİSSEDİYORUM. METABOLİZMAYI ÇALIŞTIRIYOR. Mükemmel bir ürün. İbrahim Hocama ve ekibine şükranlarımı sunuyorum.
      KAYNAK

Yorum yap

• Neşe Volkaner
        Bir haftadır PYCNOGENOL NOS kullanıyorum. Kendimi DAHA DİNÇ ve DAHA ZİNDE HİSSEDİYORUM.
        KAYNAK

Yorum yap

• Kemal Erdem
          Sürekli HALSİZLİK, BİTKİNLİK var. UYKUDAN YORGUN KALKMA gibi. ORMUS GLD ürününü 6 AYDIR KULLANIYORUM ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM hocam. GÖZ KURULUĞU, GÜNEŞTE BATMA ACIMASI vardı HEPSİ GEÇTİ. ORMUS DMR ürününü de kullanıp etkilerini yazacağım. Şimdiden teşekkürler İbrahim Gökçek ve bu yolda çaba gösteren herkese.
          KAYNAK

Yorum yap

• Kazım Akyıldız
            Hocam bu ORMUS GMS ürünü VİRÜSLERE BALYOZ GİBİ ETKİ EDİYOR. Harika bir ürün başarılarınızın devamını diliyorum.
            KAYNAK

Yorum yap

• Kemal Idem
              İbrahim Gökçek, Yüce Allah seni iki cihanda sevindirsin utandırmasın SAYENDE TIPTA ALAMADIĞIMIZ BİRÇOK TEDAVİYİ SENDEN ALDIK ve sayenizde hayatımız değişti iyi niyetiniz sayesinde TIBBIN BİZE ÇARE BULAMADIĞI BİRÇOK HASTALIKTAN KURTULDUK ve birçok insanın da iyileşmelerine, Çaresizlikten kurtulmalarına vesile olduk sayenizde. Önce Allah'a hamd ediyorum sonra da size teşekkür ederim.
              KAYNAK

Yorum yap

• Ftma Ftma
                Merhaba İbrahim Gökçek'i takip eden ve ürünlerini kullanan arkadaşlar. GEVEN KAPSÜLÜ içtim inanılmaz bi ürün GENÇLİK İKSİRİ. Kaşlarımın arasında YAŞLILIK ÇİZGİLERİ vardı Ramazan Ayında kullandım ÇİZGİLER YAVAŞ YAVAŞ KAYBOLDU, inanamadım ve bir kapsül bitirmeme rağmen SÜPER ENERJİ DE VERİYOR ve burada yazamayacağım ÖZEL HORMONAL ŞEYLER DE oldu 1 kutuyla böyle etki etti çok şaşkınım. Gökçek ürünleri HEM ŞİFALI HEM KALİTELİ HEM DE YAN ETKİSİZ. Ekim'in 18'inde bir sene olacak birçok ürünleri kullandım ÜRTİKERİM VAR ne hikmetse Gökçek'in hangi ürününü kullanırsam kullanayım HİÇ KAŞINTIM OLMUYOR. Şuan Ormus GLD ve SARI KANTARON KAPSÜL içiyorum Allah razı olsun İbrahim Gökçek'ten.
                KAYNAK

Yorum yap

• Müge Öztürk Klavun
                  Hocam İBS ŞİKAYETİM vardı. KARIN AĞRISI, ANİ DIŞKILAMA gibi sorunlarım vardı. ÇOBAN ÇANTASI SETİ kullandım diyetle beraber. ÇOK GÜZEL GELİŞMELER VAR, devam ediyorum. Allah sizden razı olsun.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Seda Ertuğrul
                    Hocamla 20 gün önce telefonda konuştuk benim BOĞAZIMA KADAR SARAN AĞRILARIM ve ÜŞÜMELERİM VARDI. FİBROMİYALJİ olabileceğimi söyledi ve HARPAGO SETİ önerdi. 20 gündür kullanıyorum FAYDASINI GÖRMEYE BAŞLADIM. Bu AĞIR AĞRILARDAN TAMAMEN KURTULMAYI, İYİLEŞMEYİ temenni ediyorum ve İbrahim Hocama çok güveniyorum Allah sizden razı olsun hocam.
                    KAYNAK

Yorum yap

• Ali Karabıyık
                      ORMUS GMS kullandım GRİP, SOĞUK ALGINLIĞI BENDEN UZAK KALDI. Hocamın bütün ürünleri MÜKEMMEL kullanmayan bilemez.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Murat Sefa Yurttadur
                        Virüs döneminde PANİK ATAK OLDUM. Bir ümit Gökçek Şifa'yı aradım RHODİOLA SETİ kullanmamı tavsiye ettiler. ZENCE MAY gerçekten DOĞAL ANTİBİYOTİK. CİNSELLİĞE İYİ GELİYOR. ORMUS GLD ürünü gerçekten DÜNYADA TEK. KANI TEMİZLİYOR, BEYNİ MAKİNE GİBİ ÇALIŞITIRIYOR. BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNE FAYDASI VAR ve YAN ETKİSİ YOK. Yemekten önce alıyorsun RELAX oluyorsun. SARI KANTARON insanı NEGATİF DÜŞÜNCELERDEN ARINDIRIYOR, BEYNİ TEMİZLİYOR. Birçok faydası var. Çayları çok iyi SİNİR OTU ve SARI KANTARON ÇAYI gerçekten MUHTEŞEM. ORMUS GMS merak ettim ÜSTÜMDE KIRGINLIK VARDI 4güan aralıksız kullandım. ÜZERLİK KONUYA ODAKLANDIRIYOR, DİKSİYONU DÜZELTİYOR. Gerçekten her kuruş helal olsun size Gökçek Hocam ben faydasını gördüm beni PANİK ATAKTAN KURTARDINIZ. Gerçekten sağolun her şey için teşekkürler.
                        KAYNAK

Yorum yap

• Atilla Karahan
                          Hocam RU5 Plus kullanıyorum 3 aydır. Allah razı olsun. DEĞİŞİM MÜKEMMEL. Bu ürünü daha da tanıtmaya ihtiyaç var .
                          KAYNAK

Yorum yap

• Kamuran Demir
                            Allah razı olsun hocam MİDE için MASTİC GUM SETİ kulandım MİDEM İÇİN ÇOK FAYDASINI GÖRDÜM. Allah sizden razı olsun.
                            KAYNAK

Yorum yap

• Hande Turan
                              2 haftadır İSHALDİM ORMUS GMS kullandım ÇOK İYİ GELDİ. Allah razı olsun
                              KAYNAK

Yorum yap

• Mesut Ars
                                Hocam ürünleriniz gerçekten HARİKA. AĞRI ve HALSİZLİĞE ÇOK İYİ GELİYOR.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X