Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Mesut Ars
  İbrahim hocamın ürünleri gerçekten çok etkili ben de NAT+ KAPSÜL kullandım ENERJİ VERİYOR ve HALSİZLİK KALMADI birçok ürününden de kullanıyorum.
  KAYNAK

  Yorum yap


  • Büsra Kahraman
   Ben Seda Ertuğrul Facebook kullanmadığım için kuzenimin hesabından takip ediyorum birkaç ay öncede BAĞIRSAK MANTARI hastalığımdan KORDİSEP SETİ kullanarak bağırsak floram hocamın sayesinde tüm mikroplardan kurtuldum geri kalan sıkıntılarımda kendisine telefonda anlatarak KAS ROMATİZMASI teşhisi koydu ve şu an 1.5ay oldu HARPAGO SETİNE başlayalı o kadar kötü günler geçiriyordum ki bacaklarımın üzerine basamıyor yürümekte zorlanıyor üşüyor ve boğazlarım 2 senedir acılar içindeydi şu an hocamın ilaçları sayesinde ağrılarım yüzde 50 azaldı sabahları mutlu uyanabiliyorum mutlu sabahları özler olmuştum sosyal hayatıma geri dönmeye başladım Önce Allah'ıma sonra bu kudrete sahip olan İbrahim gökçek hocama minnet borçluyum herkese sağlıklı günler dilerim.
   KAYNAK

   Yorum yap


   • Mehmet Avcı
    Selamunaleyküm Hocam,
    KORONA oldum devletin verdiğin ilaçlar beni çok rahatsız etti. Bıraktım içmedim tedavi sürecinde, sizin EKİNEZYA SETİ ürünleri kullandım 14 gün ve bugün testim negatif çıktı. Atlattım çok şükür size Şükranlarımı sunuyorum tüm ürünleriniz adeta bir şifa kaynağı herkese tavsiye ediyorum. Allah size hayırlı ömürler versin. Rabbime emanet olun.
    KAYNAK

    Yorum yap


    • serinkayanuran
     Hocam hayırlı günler dileriz AFRİKA SARDUNYA SETİ mis gibi tüm ALERJİLERİN KÖKÜNÜ KAZIYOR misler gibi çok güzel ilk içimde vücudumdaki kirlerini döküldüğünü gördüm çok şifalı bir bitki. Hayırlı günler sağlık sıhhat sizlere yolunuz açık olsun hocam.
     KAYNAK

     Yorum yap


     • serinkayanuran
      Hocam ALOE VERA JEL ürünün mis gibi bir tadı var ilk içtiğimde vücudun KİRLERİNİ DÖKTÜĞÜNÜ gördüm bütün ALERJİYE çok etkilidir. Karındaki ödemden eser kalmıyor uzun süre kullandığınızda müthiş sonuçlar elde edersiniz herşeye iyi geliyor ben çok fazla ALERJİM vardı onlara bile çok faydası var Allah'ım sizlere sağlık sıhhat versin. Hayırlı günler diliyorum yolun açık olsun her zaman yanındayız.
      KAYNAK

      Yorum yap


      • Nuran Serinkaya
       Hocam ESO TRK ürünü benim hayatımı kurtardı sabah ilk işim ESO TRK içme İSHALİ, BULANTIYI kesiyor müthiş sonuçlar aldım.
       KAYNAK

       Yorum yap


       • Ahmet Önfaz
        Merhaba ben DEVE DİKENİ SETİ aldım 20 gündür kullanıyorum saçımdaki EGZAMA, AĞZIMDAKİ YARALAR geçti bademciğim sürekli şişiyordu yemek yiyemiyordum şuna çok rahatça istediğim her şeyi tüketebiliyorum hocam dan Allah razı olsun.
        KAYNAK

        Yorum yap


        • Asli Bu
         Hocam ben de ÇOBANÇANTASI SETİ kullanmıştım İBS rahatsızlığım vardı ve bir ay içinde çok çok rahatladım
         KAYNAK

         Yorum yap


         • Gaye Erdem
          İNTER SİSTİYAL SİSTİT nedeniyle gitmediğim doktorlar kalmadı 10 yıldır perişandım sizden AYI ÜZÜMÜ SETİ aldım kullandım 2 ayda rahatladım hocam. Korkumdan 6 ay kullandım artık hiçbir rahatsızlığım yok Allah razı olsun.
          KAYNAK

          Yorum yap


          • Şadiye Çetinkay
           Banyoda çiçekleri sularken çiçeğin dibindeki ÇUBUK GÖZÜME BATTI ameliyat oldum doktor bir hafta bekleyip tekrar ameliyat olabileceğimi söyledi. Ben de İbrahim Gökçek beyden YABAN MERSİNİ B SETİ aldım kullandım daha önceden de ürünleri biliyordum tanıyordum. 1 hafta içinde hiçbir kalıntı kalmadı doktor bile çok şaşırdı devam etmemi söyledi. Allah sizden razı olsun hocam.
           KAYNAK

           Yorum yap


           • Nur Vesile
            KORONODAN dolayı kimyasal ilaçlar kullandım beni çok rahatsız etti sizden aldığım EKİNEZYA SETİ kullandım hiçbir şeyim kalmadı hocam Allah sizden razı olsun sayenizde çok büyük tehlike atlattım.
            KAYNAK

            Yorum yap


            • Mustafa Çelik
             Babamda PROSTAT rahatsızlığı vardı geceleri sürekli tuvalete gidiyordu CÜCE PALMİYE SETİ kullandı çok şükür adam rahatladı çok memnunuz.
             KAYNAK

             Yorum yap


             • Yusuf Ovalı
              Merhabalar hocam devamlı kullandığımız ürün olan RU6 PLUS - HİNDİSTAN CEVİZİ ŞAMPUAN ürünleri SAÇ PROBLEMLERİ için gerçekten muazzam ve çok memnun kaldık. Emekleriniz için çok teşekkür ederiz.
              KAYNAK

              Yorum yap


              • Haydar Canyiğit
               Merhabalar, DİZİMDE SIVI KAYBINDAN kaynaklı AĞRI ve BOŞLUK OLUYORDU. MSM KAPSÜL kullandım ağrılar azaldı, yanında destek olarak SÖĞÜT SETİ aldım. Ağrı ve sıvı kaybı için kesinlikle öneririm. İlaçtan çok daha sağlıklı güvenilir çünkü bitkisel.
               KAYNAK

               Yorum yap


               • Havva Özkan
                Ben de İNTER SİSTİYAL SİSTİT derdinden muzdariptim 25 yıldır çekiyorum, İnternette İbrahim beyi gördüm AYI ÜZÜMÜ SETİ aldım kullandım bayağı faydasını gördüm.
                KAYNAK

                Yorum yap

                Hazırlanıyor...
                X