Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ftm Ftm
    AFRİKA SARDUNYA SETİ benim NEFESİMİ AÇTI, eklem ağrılarına iyi geliyor İbrahim Gökçek hocamızın ellerine sağlık Allah ilmini arttırsın maşallah keşke herkes kullandığı ürünlerin şuna iyi, buna fayda etti diye yorumları fazla yapsalar herkes faydalansa sevaba girerler ne güzel herkese acil şifalar diliyorum.
    KAYNAK

Yorum yap

• Fatih ÖZEN
      Kolay gelsin iyi çalışmalar hocam. 10 gündür KORDİSEP SETİNİ kullanıyorum aynı zamanda CANDİDA için önerilen beslenme şekline de harfiyen uyuyorum. CANDİDA ŞİKAYETLERİM AZALDI aynı zamanda VİTİLİGO rahatsızlığımda da azalmalar oldu ürünler gerçekten çok etkili.
      KAYNAK

Yorum yap

• Fatih ÖZEN
        KORDİSEP SETİNİ 10 gündür kullanıyorum. BAĞIRSAKLARIMDAKİ ŞİŞLİK NEREDEYSE YOK OLDU. Bağırsak sorunu olanların mutlaka kullanması lazım.
        KAYNAK

Yorum yap

• Fatih ÖZEN
          KORDİSEP SETİ kullanıyorum KARNIMDAKİ ŞİŞLİK, BAĞIRSAKLARIMDAKİ GAZ GEÇTİ. 20 yıldır vitiligo vardı, VİTİLİGO RENGİ DE BİRAZ SİYAHLAŞTI 2 ay sonra tamamen geçeceğine inanıyorum.
          KAYNAK

Yorum yap

• Furkan Korkmaz
            Hocam ürünlerinizden AYI ÜZÜMÜ SETİ kullandım İNTERSTİYEL SİSTİS rahatsızlığıma iyi geldi, AĞRILARIM BÜYÜK ÖLÇÜDE AZALDI Allah razı olsun.
            KAYNAK

Yorum yap

• Suna Sunan
              İyi günler hocam eşimde DEPRESYON, PANİK ATAK vardı. SARI KANTARON SETİ kullandı çok faydasını gördü.
              KAYNAK

Yorum yap

• Kadir Özer
                Merhaba İbrahim hocamıza direkt ulaşma şansımız yok sanırım ama sizler iletirseniz çok sevinirim. ŞAMPUANLARINIZ BİR HARİKA. SAÇ DÖKÜLMEM %98 ORANINDA DURDU resmen ve DAHA CANLI, DAHA PARLAK SAÇLARA SAHİBİM. Herkes hangi ürünü kullandığımı soruyor. Kendisine çok teşekkür ederiz gerçekten. Hangi ürünü kullandıysam hep memnun kaldım. Teşekkürler, iyi çalışmalar hepinize.
                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X