Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Toprak Çetin
    CANDİDA için KORDİSEP SETİ kullandım bağırsaklarım başta olmak üzere genel vücut sağlığımda çok iyi gelişmeler oldu. ŞİŞKİNLİK AZALDI, YORGUNLUĞUM GİTTİ daha mutluyum. Yakınlarıma da tavsiye ettim onlar da deneyecekler. Tekrar sipariş veriyorum. Teşekkürler hocam.
    KAYNAK

Yorum yap

• Yasin Kose
      Beyinle ilgili hiçbir nörolojik ilaca gerek yok ORMUS GLD var antidepresanlar antipsikotikler epilepsi ilaçları ağrı kesiciler vs hepsini al çöpe at çünkü ORMUS GLD, BEYNİ GÜÇLENDİREN tüm VÜCUDU TEMİZLEYEN, monoatomik boyutta elementler var muhteşem ötesi bir ürün herkesin kullanması lazım Allah İbrahim gökçek hocamızdan razı olsun.
      KAYNAK

Yorum yap

• Hatice Elmas
        Ben yıllar önce bu ROZA hastalığından HAMAMELİS SETİ ile kurtuldum İbrahim beye çok teşekkür ederim. Kortizonlu ilaçlar aldığım zamanlarıma üzülüyorum.
        KAYNAK

Yorum yap

• Soner çıkla
          MAYTAKE SETİ kullandım. On numara BAĞIŞIKLIK SEVİYEM YÜKSELDİ tavsiye ederim. Bizimkisi biraz latife etmek Allah size uzun ömürler versin, yolunuz uzun ve açık olsun. Kalben ve ruhen hep birlikte olalım. Selametle, sağlıkla.
          KAYNAK

Yorum yap

• Çelik Yasin
            HUŞ SETİNİ ilk çıktığında kullananlardanım (NEFROTİK SENDROM HASTASIYIM). 2013 yılından bu yana içiyorum. Adeta böbrek için bir güvenlik duvarı. 7-8 yıl içinde gözlemlediğim hususları tek tek kısaca anlatmam gerekirse.
            1. ÜRESİ YÜKSEK OLANLARDA HIZLICA DÜŞME SAĞLIYOR. Fazla alınırsa normal değerinde altına düşürüyor. Böbrek nakilli hasta arkadaşım kullandı.
            2. KREATİNİN DEĞERİNİ DÜŞÜRÜYOR. Eğer yeni başlayan böbrek hasarınız var ise inanılmaz bir ürün. Ben erkek olarak 0,62 değerine kadar düşürdüm. Erkeklerde kas fazla olduğu için bu oran düşük sayılır (erkek normal değerler 0.7 - 1.3). Bu yüzden huş kullanımına ara verdim, sonra tekrar başladım.
            3. İDRAR YOLU ENFEKSİYONU ve KUM DÖKME belirtilerinde işe yarıyor. Bu sefer huş çayı da eklemenizi öneririm. Çayla ödem atmanız daha da hızlanır.
            KAYNAK

Yorum yap

• mehmet.unverr9
              UYKUSUZLUK için PASSİFLORA SETİNİ kullandım gerçekten etkili bir ürün eskiden yatağa girdiğimde 2 saat uyuyamazdım şimdi RAHATÇA UYUYABİLİYORUM teşekkürler.
              KAYNAK

Yorum yap

• Serkank Kansoy
                ORMUS GLD ürününü kullanıyorum ÇOK RAHATLIK VERİYOR, ZEKANIZ ÇOK İYİ DURUMA GELİYOR. Beyin aşırı çalışıyor, beynindeki kanın bile kızlandığını rahat bir şekilde hissedebiliyorsunuz ama sabırlı olacaksınız hemen etki göstermesini kesinlikle beklemeyin en az 3 ay düzenli kullandıktan sonra beynindeki ağır metalleri temizledikten sonra etkisini göstermeye başlıyor ve beslenmeye dikkat edeceksiniz beyni aptallaştıran gıdalardan hamur içi gıdalardan uzak durmak zorundayız özellikle toz şeker beyine aşırı hasar veriyor bunu ben kaç kere deney yaptım şeker.
                KAYNAK

Yorum yap

• hatice. yilmazz2
                  SAÇ DÖKÜLMESİ için 3 aydır RU6 PLUS SETİ kullanıyorum çok şükür SAÇLARIMDAKİ KIRILMALAR, DÖKÜLMELER AZALDI inanıyorum devam ettikçe Çok daha da faydalı olacak. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
                  KAYNAK

Yorum yap

• sinan. topcu34
                    ESTER-C KAPSÜL oğlum kullanıyor eskiden enerjisi az, yorgun ve halsiz olurdu şimdi gün içinde daha hareketli ve YAŞAM ENERJİSİ ARTTI.
                    KAYNAK

Yorum yap

• Mustafa Karakus
                      HAMAMELİS SETİ kullandım ŞİŞKİNLİK, HAZIMSIZLIK ve SEBOREİK DERMATİT gitti hocam sizden Allah razı olsun.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Ayşe Uzan
                        ŞAMPUANLARIN gerçekten BESLEYİCİ, DİNÇLEŞTİRİCİ, YUMUŞATICI etkisi var. Biz KIRKKİLİT, ALOE VERA, HİNDİSTAN CEVİZLİ ŞAMPUANLARI kullandık memnun kaldık.
                        KAYNAK

Yorum yap

• Ayşe Göker
                          AFRİKA SARDUNYA SETİ ile 3 günde SİNÜZİTİMDE inanılmaz yol adım. Nefes alabiliyorum çok teşekkür ederim hocam.
                          KAYNAK

Yorum yap

• Ali Semih Aladağ
                            Düzenli spor yapan birisiyim. Daha önceden performans artışı için farklı markaların sporcu ürünlerini çok da içime sinmeden kullanıyordum ama MACA TRİ SETİ ürününü kullanmaya başladıktan sonar bu tip başka ürünlere ihtiyacım kalmadığını hissetmeye başladım. Yorgun geçirdiğim bir günde bile PERFORMANS KAYBI YAŞAMADAN SPORUMA DEVAM EDEBİLİYORUM. Güvenle kullandığım bir ürün. C ve B vitamin katkısı da çok iyi düşünülmüş, tavsiye ederim.
                            KAYNAK

Yorum yap

• Tuba Arslan
                              GÖKÇEK TÜRK KAHVESİ içtikten sonra mideye verdiği rahatlığı yaşamak lazım MİDEM RAHATLADI, gerçekten mükemmel TAT ve FAYDASI ÇOK. Herkes gönül rahatlığı ile alıp içmesi gerekiyor. İbrahim hocamıza teşekkür ediyorum.
                              KAYNAK

Yorum yap

• Kadir Özer
                                BÖBREK SORUNU sebebiyle KREATİN ve ÜRİK ASİT YÜKSELDİ doktor bu gidişle diyalize girersin dedi. Çocuklar araştırma yaptı İbrahim hocanın ofisine gittik görüştük. Önerdiği HUŞ SETİ kullanmaya başladım. Kullanmaya başladıktan sonra DEĞERLERİM NORMALE DÖNDÜ. Çok teşekkür ediyoruz Allah razı olsun.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X