Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Aslıhan Gündüz
    HİDROSEFALİ olan yeğenime GİNKGO SETİ kullandırdık çok çok iyi geldi, sağolun teşekkür ederiz.
    KAYNAK

Yorum yap

• Metin Kara
      2 Haftadır çok kötü İSHAL olmuştum OMRUS GMS deneyeyim dedim, bir anda İSHAL KESİLDİ bu kadar hızlı olacağını tahmin etmiyordum çok güzel bir ürün.
      KAYNAK

Yorum yap

• Keziban Bozkurt
        OMURİLİK DARALMASI ve BEL FITIĞINDAN dolayı ağrılarım vardı. Doktorlar ameliyat diyordu. Platin takılacaktı. Sizden BAMYA SETİ kullandım çok iyi tesir etti çok şükür ameliyat olmama gerek kalmadı.
        KAYNAK

Yorum yap

• Fatma Ates
          CANDİDA sebebiyle sizin KARAMUK SETİNİ kullandım. Bağırsaklarımdan sümüksü jöle gibi döküntüler geldi. Şişkinliğim vardı sanki hamile gibiydim o da geçti çok şükür. Sayenizde rahatsızlığımdan kurtuldum çok sağolun.
          KAYNAK

Yorum yap

• Yasin Yıldırım
            20 gün boyunca GURMAR SETİ kullandım. İlk 2-3 gün biraz çabuk acıktırdı. Sonraki günlerde düzene girdi.
            KAN ŞEKERİMİ KONTROL ALTINA ALDIM ve eskisinden yediğim tatlılar artık cazip gelmemeye başladı. Muhtemelen tat alma duyumda bir değişiklik oldu fakat bu etkiyi 20. günden sonra fark ettim. Kesinlikle mükemmel bir ürün.
            KAYNAK

Yorum yap

• Sultan Yildirim
              Bende REYNO SENDROMU vardı. Kışın soğuklarda çok aşırı üşüyordum çok kötüydüm. Sizin HARPAGO SETİNİZİ kullandım çok şükür bir şeyim kalmadı.
              KAYNAK

Yorum yap

• Veli Bozkurt
                Hocam FİSTÜL için ÇOBAN ÇANTASI SETİ kullanıyorum KANAMA ve AĞRI AZALDI.
                KAYNAK

Yorum yap

• Kadir Özer
                  Annemin DİYABET hastalığı var. Şekeri çok yükseliyordu durumu çok kötüydü. Sizden aldığımız GURMAR SETİ ile çok şükür DEĞERLERİ NORMALE DÖNDÜ kimyasal ilaçları bıraktı, çok sağolun.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Meryem Demırcancılek
                    EKLEM SIVI KAYBI rahatsızlığım vardı. Hocamın gönderdiği KIRKKİLİT SETİ ilaçlarını kullandım rahatladım çok teşekkür ederim.
                    KAYNAK

Yorum yap

• Ayça Akgül
                      Sizden OMRUS GMS aldım kullandım. KULAĞIMDAKİ İLTİHAP AKTI. Şimdi duyamadığım sesleri duyar hale geldim. Çok güzel bir ürün çok teşekkür ederim.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Ramadan Boyalı
                        Benim 9 aydır BOĞAZIM AĞRIYORDU 3 defa doktora gittim rahatsızlık geçmedi iyileşmedim. Ben de sizden AFRİKA SARDUNYA SETİ kullandım. 12 Gün gibi kısa bir sürede rahatsızlığımdan kurtuldum.
                        KAYNAK

Yorum yap

• Hasan Bulut
                          Abim CORONA VİRÜSÜNE yakalandı ve bize de bulaştırdı. EKİNEZYA SETİ kullandık 2 haftada hiçbir şeyimiz kalmadı çok teşekkür ediyoruz.
                          KAYNAK

Yorum yap

• Osman Korkmaz
                            Annemde CORONA'DAN dolayı NEFES DARLIĞI başladı sizden aldığımız KEKİK SETİ kullanıyor çok şükür rahatsızlığı tamamen bitti.
                            KAYNAK

Yorum yap

• Abide Yunusoğlu Karaca
                              Tükürük testi ile sinsi düşmanı CANDİDA MANTARINI tanımış oldum. KORDİSEP SETİ daha ilk günlerde fark yarattı düzenli kullanmaya devam ettim rahatsızlığımdan kurtuldum. Teşekkür ederim hocam.
                              KAYNAK

Yorum yap

• Eyup Cengiz Çakmak
                                YABAN MERSİNİ SETİNİ oğlum kullandı. Ankara'da üniversite hastanesinde tedavi oluyordu. Sol gözü 10'a 2. Sağ gözü 10'a 7 görüyordu. YABAN MERSİNİ SETİNİ kullanmaya başladıktan sonra SOL GÖZÜ 10-5 görmeye SAĞ GÖZÜ 10-10 GÖRMEYE BAŞLADI ve 2 aylık süre içinde. Çok teşekkürler İbrahim Gökçek kaliteli ürünleri ile insanda aidiyet hissettiriyor.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X