Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Halil Kandemir
    İbrahim kardeşimizi 35 yıl öncesinden tanıyorum anlatımlarını hiç kaçırmamaya çalışıyorum dinledikçe bilgilendiriliyorum türküyemiz için bulunmaz bir nimet ürünlerine ne derse güvenle kullanıyorum KETEN TOHUMU BAĞIRSAKLARI DÜZENLİYOR, ÇAM KOZALAĞI NEFESİMDE HIRILTIYI GEÇİRDİ CÜCE PALMİYE PROSTATIMI DÜZELTTİ Allah razı olsun.
    KAYNAK

Yorum yap

• Shift Lock
      Beyin ilaçlarını düzenli olarak kullandım. Midemde REFLÜ ve GASTRİT vardı MASTİC GUM SETİNİ 6 ay kullandım.Allaha binlerce kez şükürler olsun ki ARTIK HERŞEYİ DAHA RAHAT YİYEBİLİYORUM. Günümüzün en değerli bilim adamlarından olduğunu düşünüyorum.Tavsiyem devlet anlaşmali programlar yapılıp daha bir çok kişiye en kısa zamanda ulaşılması.Allah ilminizi arttırsın hocam.
      KAYNAK

Yorum yap

• Shift Lock
        Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.YILLARDIR GENİZ AKINTISI çektim İbrahim Bey'in tavsiye ettiği AFRİKA SARDUNYA SETİ ile geniz akıntısı geçti.
        KAYNAK

Yorum yap

• Shift Lock
          Her bir şey için aradığımızda İbrahim Gökçek beyin yardımcısı Cansu hanım da çok yardımcı oldu.Tam bir ekip halinde çok iyi çalışıyorlar.ORMUS GMS ile AĞIZIMDAKİ BEYAZ AFT ve YARALARDAN ESER KALMADI.Allah razı olsun.
          KAYNAK

Yorum yap

• Tuncay Yılmaz
            KIRKKİLİT KAPSÜL veya BAMYA KAPSÜL kullan koşmaya başla on numara Allah razı olsun
            KAYNAK

Yorum yap

• Fatma Ates
              İbrahim beyin collagen setini kullanıyorum dizlerime güç verdi diz ağrılarım kalmadı Allah binlerce kez razı olsun
              KAYNAK

Yorum yap

• Mustafa Çelik
                Benim KAVAL KEMİĞİ, LEĞEN KEMİĞİ ve BEL AĞRILARIM HARPAGO SETİ kullnarak geçti. Kendimi 20 yaş gençleşmiş hissediyorum. Allah sizden razı olsun.
                KAYNAK

Yorum yap

• Mine Saruhan
                  PANİK ATAK için SARI KANTARON kullandım çok faydasını gördüm. Hocama ve ekibine teşekkür ederim
                  KAYNAK
                  Konu mert tarafından (https://bitkiseltedavi.net/vb5/member/685-mert Saat 17 Eylül 2021, 15:13 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

• Rukiye Ozer
                    COLLAGEN KAPSÜL kullanıyorum CİLDİN DOKUSUNU GENÇLEŞTİRİYOR ve İPEKSİ BİR HİS YARATIYOR. Daha önce diğer firmaların COLLAGEN ürünlerini denemiştim. Fakat hiç birinde 3 TİP COLLAGEN bir arada yoktu. Gökçek şifaya bu tip kaliteli ürünler ürettiği için teşekkür ederim
                    KAYNAK

Yorum yap

• Hasan Bulut
                      BÖBREK TAŞI ve KUMUNDAN bir çok gece ağrıdan acilde sabahladığımı biliyorum. İbrahim beye ulaştım AVOKADO SETİ kullanmamı tavsiye etti. AVOKADO SETİ ile 3 ayda BÖBREKLERİMİN TAŞI ve KUMU DÖKÜLDÜ şuan gayet rahatım.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Yusuf Yüksel
                        BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK ve KORONADAN KORUNMAK için EKİNEZYA SETİ kullanıyorum 2 yıldır GRİP dahi olmadım. Bu arada SİNÜZİT sorunum vardı oda geçti. Allah razı olsun
                        KAYNAK

Yorum yap

• Bekir Yalçın
                          Askerde kapmış olduğum TIRNAK MANTARINDAN eczanelerde satılan ürünleri denememe rağmen bir türlü kalıcı çözüme ulaşamıyordum. İbrahim beyi aradım kendisi vücutta oluşan mantarların CANDİDA MANTARI kaynaklı olduğunu ve CANDİDADAN KURTULMADAN bu mantardan kurtulamayacağımı belirtti. KARAMUK SETİ ve ÇAY AĞACI YAĞINI 1 aydır kullanıyorum TIRNAK MANTARINDAN eser kalmadı. Kalıcı çözüm için düzenli kullanmaya devam ediyorum.
                          KAYNAK

Yorum yap

• Mustafa Çelik
                            VERTİGO rahatsızlığım vardı GİNKGO SETİ kullandım şuan BAŞ DÖNMELERİM kalmadı. Allah hocamızdan razı olsun.
                            KAYNAK
                            Konu mert tarafından (https://bitkiseltedavi.net/vb5/member/685-mert Saat 17 Eylül 2021, 15:44 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

• Bayram Güneş
                              İyi günler ben İŞTAHSIZLIK ve HALSİZLİK için ÇENTİYAN SETİ MİNİ kullandım. 20 günde DÜZENLİ YEMEK YEMEYE BAŞLADIM ve HALSİZLİĞİM GEÇTİ.
                              KAYNAK

Yorum yap

• Mustafa Korkmaz
                                HEMOROİD KANAMALARI oluyordu ve aşırıc dere KABIZLIK sorunu yaşıyordum hocamın tavsiyesiyle ÇOBAN ÇANTASI SETİ kullanmaya başladım. 3 haftadır kullanıyorum HEMOROİD KANAMALARI kalmadı ve tuvalete daha rahat çıkabiliyorum. HEMOROİDTE küçülme var. Allah razı olsun düzenli kullanmaya devam edeceğim.
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X