Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Celik Yasin
    Bu ORMUS GMS ürününü kaç senedir görüyordum, en sonunda aldım. Sürekli BADEMCİĞİM İLTİHAPLANIYOR, artık antibiyotik kullanmaktan ne bağırsak kaldı ne bünye. ORMUS GMS ürününü günde 2 defa 30cc suya katarak aç karnına içtim, ilk defa ANTİBİYOTİKSİZ İYİLEŞMEYE BAŞLADIM. 3. Günde iyileştim AĞRIM kalmadı. Kalıcı olması için 2 ay daha kullanacağım. İbrahim beye ORMUS GMS ürünü için nobel tıp ödülü vermek gerekli.
    KAYNAK

Yorum yap

• Merve Polat
      SİNÜZİT için AFRİKA SARDUNYA SETİ kullandım şuan çok iyiyim SİNÜZİTTEN KURTULMAK ÜZEREYİM diyebilirim biraz daha kullanmaya devam edeceğim bu ürünleri bizlere ulaştırdığıniz için teşekkür ederim hocam allah sizden razı olsun
      KAYNAK

Yorum yap

• Aysel Kilic
        1 aydır KARAMUK SETİ kullanıyorum BAĞIRSAK GURULDAMASINDAN ve MİDE YANMASINDAN tamamen kurtuldum diyebilirim
        KAYNAK

Yorum yap

• Busra Kaplan
          ZİHİN BULANIKLIĞI ve SÜREKLİ KARARSIZLIK için KEDİ OTU SETİ kullanıyorum 2.seti kullanıyorum bariz değişim oldu KARARSIZLIK YAŞAMIYORUM. KONUYA NET ODAKLANIP ANINDA KARAR VEREBİLİYORUM. ZİHİN GELİŞTİRİYOR tek Kelime mükemmel ötesi teşekkürler hocam
          KAYNAK

Yorum yap

• Hasan Bulut
            TİROİD için ORME İYT 1 numara BÜYÜMÜŞ TİROİDLERİMİ KÜÇÜLTTÜ teşekkürler
            KAYNAK

Yorum yap

• Hayriye Vildan
              MENİSKÜS rahatsızlığım için BAMYA SETİ kullanıyorum şuan DİZ AĞRILARIM azalmış gibi biraz daha kullanıp sonuçları tekrar paylaşacağım Allah razi olsun profesör Gökçek hocam
              KAYNAK

Yorum yap

• Busra Kaplan
                GÖKÇEK KABAK ÇEKİRDEĞİ YAĞI ile oğlumun yaşamış olduğu KIL KURDU problemini giderdi BAĞIRSAKLARI TEMİZLİYOR Allah razı olsun İbrahim Gökçek hocam
                KAYNAK

Yorum yap

• Mustafa Pekaydın
                  Hocam Allah razı olsun. Hollanda'dan yazıyorum. Oğlum EBV virüsüne yakalanmıştı sizden aldığı KARA HALİLE G setini 3 ay kullandı çok bir şeyi kalmadı.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Handan Turan
                    Yeğenim 9 yaşında HİPERAKTİFTİ ve hiç DERS ÇALIŞMIYOR SÖZ DİNLEMİYORDU. Sizden ÜZERLİK SETİ aldım kullanıyor. Şimdi SAKİNLEŞTİ ve DERSLERİNE ÇALIŞIYOR çok iyi geldi gerçekten.
                    KAYNAK

Yorum yap

• Adem Dalgıç
                      Babamın ASTIM ve BALGAMDAN ciğerleri tıkanıyordu NEFES ALAMIYORDU, oksijen makinesine bağlanmak zorunda kalıyordu. Sizden aldığımız KEKİK SETİ ile 2 ayda bir şeyi kalmadı.
                      KAYNAK

Yorum yap

• Kemal Idem
                        Hocam ORMUS GMS mucize bir ilaçtır Biz yaklaşık iki senedir her hastalık için kullanıyoruz. ÖKSÜRÜK GRİP 3 gün geçmiyor BOYUN ve OMUZ AĞRISINA birebirdir bir saate AĞRIDAN ESER KALMIYOR. BASUR MEMESİNE denedik üç günde BASUR MEMESİ KAYBOLDU. Kafamda bir SİVİLCE oldu sürekli kaşınıyordu sadece Br kere sürdüm bir gün sonra yok oldu ORMUS GMS hayat kurtaran ilaçtır. Üst solunum yolu rahatsızlığına yakalanmış 6 aileye verdik hiç bir hastahaneye düşmeden üç günde kurtuldular Keske devlet bu ürünü her eve bir tane verse binlerce ilacın yapamadığı ORMUS GMS tek başına yapardı hem insanlar kimyasalı ilaçlardan kurtuldu hem ulkemiz milyarları ilaca harcamazdı.
                        KAYNAK

Yorum yap

• emal Idem
                          Hocam ORMUS GMS BASUR MEMESİNE kullandık üç gün de BASUR MEMESİ KAYBOLDU iki kişi ye denedik sadece sürerek aynı şekil üç gün de tamamen basur memesi bitiyor bilginiz olsun
                          KAYNAK

Yorum yap

• hilmi yurdakul
                            Hocam öncelkle ALLAH razı olsun.Annem 78 yaşında ve 7-10-2021 de orta seviye DEMANS teşhisi kondu.Önceden çok sakin yumuşak huylu hanımefendi biriyken bu hastalıkla birlikte aşırı AGRESİZ SİNİRLİ ÖFKELİ SALDIRGAN ve sürekli ölmek isteyen biri oldu 2-3 kişi sakinleştiremiyorduk.Daha önce bu ürünü anlattığınız videonuzu seyretmiştim ve aldım 11-10-2021 den itibaren kullanmaya başladım ve daha ilk dozdan itibaren farkı gördük 20 gündür kullanıyoruz eski haline geri döndü kuzu gibi oldu ÖFKE SALDIRGANLIK KALMADI hatta eski rutinlerini hatırlamaya başladı ara ara da olsa namazını kılmaya tekrar başladı ufak tefek bulaşık yıkıyor temizlik yapıyor ve inanılmaz SAKİN ve ÇOK MUTLU HEP GÜLÜMSÜYOR 2 kutu daha sipariş ettim 6 ay devam etmeyi düşünüyorum bununla birlikte GİNKGO da kullanıyorum
                            KAYNAK

Yorum yap

• Abdullah Korkmaz
                              Yeni aldığımız gökçek şifadan TÜRK KAHVESİNİ akşam içtik hocam MİDEMİZ RAHATLADI eskiden diğer kahveleri içince MİDEMDE EKŞİME oluyordu GÖKÇEK TÜRK MİDESİ ile MİDEMDE EKŞİME olmuyor severek içiyoruz. Allah razı olsun.
                              KAYNAK

Yorum yap

• Burak Yıldırım
                                ORMUS GLD kullandım çok ENERJİ veriyor, ÇOK GÜZEL RÜYALAR GÖRÜYORUN insanın zihnini rahatlatıyor
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X