Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sizlerden Gelenler - Teşekkürler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Adem Dalgıç
    Babam 70 yaşında doktor BEYİNCİK KÜÇÜLMESİ var dedi ve ALZHEİMER başlamıştı. Biz sizden SAFRAN SETİNİ aldık ve kullanmaya devam ediyoruz 2 aydan sonra hamdolsun rahatsızlıklarından eser kalmadı 4 aydır kullanıyoruz her ihtimale karşı.
    KAYNAK

Yorum yap

• Emin Efe
      Ben KARACİĞER YAĞLANMASI için ENGİNAR SETİNİZİ kullanarak bu rahatsızlığıma şifa buldum KARACİĞER YAĞLANMASI problemim kalmadı Allah razı olsun hocam.
      KAYNAK

Yorum yap

• Eda Aksöz
        MASTİC GUM SETİ ile MİDE YANMALARINDAN kurtuldum Allah'a şükür
        KAYNAK

Yorum yap

• Büşra Yılmaz
          Hocam sizi çok seviyoruz sizin ürünleriniz ile tanıştıktan sonra kullerinden doğmuş gibi olduk ORMUS GMS doğal antibiyotik her gün içiyorum hastalıklara karşı koruyor GÖKÇEK TÜRK KAHVESİ içiyorum akşamları ENERJİ veriyor HAFIZAYI GÜÇLENDİRİYOR elamdullilah Allah'a emanet hocam
          KAYNAK

Yorum yap

• Muhammet Aslan
            Selamlar saygılar hocam size halamın adına çok teşekkür ederim bizi şu kötü hastalıktan kurtardınız ya allah razı olsun. hocam halamın BACAKLARINDA LENF ÖDEM HASTALIĞI mevcuttu lenf sistemi düzgün çalışmadığından bacaklarında şişme mevcuttu. sanki bir obez insanın bacakları gibi şişkinliği vardı, ağrıları mevcuttu. önermiş olduğunuz ZERDEÇAL SETİ kullandık AĞRILARI ve ŞİŞLİKLERİ GEÇTİ sizden allah razı olsun hocam çok sağ olun
            KAYNAK

Yorum yap

• Abdullah Korkmaz
              herkese merhabalar kronik DİZ AĞRILARIM sebebiyle yaklaşık 2 aydır kullanmış olduğum BAMYA SETİNİ herkese tavsiye ederim DİZ AĞRILARIM bitti gitti benzeri şikayeti olanlara tavsiyemdir sağlıllı günler
              KAYNAK

Yorum yap

• Cemal Şahin
                Yeğenim ORMUS GLD kullanıyor gözle görülür fayda gördü. İş yerindekiler içtiğin ilaç ne bizde kullanalım diyorlarmış UNUTKANLIĞA ve STRESE çok fayda gördü. Teşekkür ederim İbrahim bey.
                KAYNAK

Yorum yap

• Murat Tekin
                  LAHANA MİX 1 SET KULLANDIM MİDEM ÇOK RAHATLADI. MİDE EKŞİMESİ VE MİDE YANMASI GİTTİ. Tavsiye ederim herkese.
                  KAYNAK

Yorum yap

• Yasin Doğan
                    Hocam sizi aramıştım geçen ay sürekli TERLEME şikayetim vardı sizin bana önerdğiniz ADAÇAYI YAĞINI aldım kullandım dün şişe bitti artık eskisi gibi AŞIRI TERLEME problemim kalmadı anormal bir şekilde terliyordum kurtuldum allahın izniyle çok şükür allah r azı olsun hocam
                    KAYNAK

Yorum yap

• Onur Korkmaz
                      İbrahim gökçek hocamızın çalışmaları çok hoşuma gidiyor ablamda GASTRİT vardı kendisi 2 aydır MASTİC GUM SETİ kullanıyor şuan MİDESİ çok rahatlamış MİDE RAHATSIZLIKLARI yaşamıyor kurtuldu çok şükür
                      KAYNAK

Yorum yap

• Cem Öztürk
                        Oğlum okulda ÜŞÜTMÜŞ gece boyu çok ÖKSÜRÜYORDU oğlana sizden almış olduğumuz ÇAM KOZALAĞI ŞURUBUNU içirdim 3 günde BURUN AKINTISI ve ÖKSÜRÜKTEN kurtuldu. Size güvenim sonsuz rabbim yolunuzu açık etsin
                        KAYNAK

Yorum yap

• Yılmaz Polat
                          Hocam babam için almış olduğumuz BAMYA SETİNİ 3 ay kullanmaya devam ederken, 3 ay sonra MR çekildi KIKIRDAK OLUŞUMUNUN başladığını öğrendik size minnettarız hocam
                          KAYNAK

Yorum yap

• Abdullah Korkmaz
                            AFRİKA SARDUNYASI SETİ kullanıyoruz Gerçektende işe yarıyor. GENİZ AKINTISI nedeniyle tekrarlayan KULAK İLTİHABINI TEDAVİ EDİYOR. Diğer ürünlerle destekli bir şekilde kullanıyoruz ve faydasını gördük. Teşekkürler.
                            KAYNAK

Yorum yap

• Kerim Abdullah
                              73 yaşında kısmi FELÇ geçirmiş ve UNUTKANLIK şikayetleri artan annem için GİNKGO SETİ aldım. Annem bir haftadır kullanıyor bekarlık dönemindeki hatıraları bile hatırlamaya başladı. Çok teşekkürler. Artık telefon kullanmaya bile başladı. HAFIZASINI GÜÇLENDİRDİ ve UNUTKANLIĞINA FAYDA gösterdi
                              KAYNAK

Yorum yap

• fatmabuyukgumus
                                MASTİC GUM SETİ kullandım kronik GASTRİT vardı hiç birşey yiyemiyordum çok faydasını gördüm
                                KAYNAK

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X