Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Fibromiyalji, Yumşakdoku romatizması, fibromiyalji tedavisi fibromiyalji sendromu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Pelinn Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    fibromiyalji rahatsızlığım var.iki ay önce tedavi olduğum ve kurtulduğum helikobakterpilori sebebiyle de mide bağırsak problemleri yaşıyorum.saç diplerimde ve kaşlarımda kaşıntıya sebep olan seboreik egzama nedeniyle de rahatsızlık çelkyorum hangi ürünlerinizi kullanmalıyım İbrahim Bey.şimdiden çok teşekkür ederim.
    Romatizmaya karşı Isırgan Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
    Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

Hocam benim sırtumda sol kürek kemiğimin arkasında hareket ettikçe kütürdeme gibi bazı sesler geliyor ve zaman zaman ağrı meydana geliyor.....fibromiyalji olabilir mi? ne tafsiye edersiniz?

Yorum yap

juniorx350 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Hocam benim sırtumda sol kürek kemiğimin arkasında hareket ettikçe kütürdeme gibi bazı sesler geliyor ve zaman zaman ağrı meydana geliyor.....fibromiyalji olabilir mi? ne tafsiye edersiniz?
        Evet olabilir, eğer fibromiyalji ise iksir ve romatizma çayı gerekir. Bunun içinde iksir romatizma çayı karışımı özel bir çay gerekir.Mide ve bağırsaklarda problem varsa tonikte gerekir. Isırgan Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

Powermen Nickli öğeden Alıntı
          merhaba ibrahim bey, ben 1969 yilindan beri almanyada yasiyorum,okul hayatimdan sonra kaynakci olarak calistim,1977 yilinda ayaklarimda agri basladi,bir ay kadar yanliz calisinca agridi,daha sonra gece gündüz 24 saat hic bir sey yapmasam da agrimaya basladi, 1980 yilinda ellerimde agrimaya basladi(24 saat) 23 sene doktorlari dolastim,hic bir sey bulamadilar,her sey normal,sonuc olarak fibromyalgie oldugunu ve caresi olmadigini söleyince bende artik calismamda bir anlam görmedim ve 2001 yilinda calismayi biraktim, son olarak dotorum 5 gün kortison kullandirdi ve yine bir fayda vermedi.1,5 yildan beri tositleri(amalgamdan süpelendim ve 15 sene evvel cikarttim)disari atma tedavisi yaptim ve henüz fayda vermedi. Bende aslinda fibromyalgie bile yok,cünki tenderpoints noktalarina basinca agri yapmiyor. Bende agrilar disinda- iktidarsizlik,asiri yorgunluk(yataktan idrar icin bile zor kalkiyorum)-yüksek tansiyon,bakterielle prostatitis,tinnitus ve schilddrüsen unterfunksion var hapini kullaniyorum,ayaklarim ve ellerim adeta yaniyor(belim ve sirtimda da agri var ama,ayaklarim ve ellerim cok rahatsiz ediyor,cevabinizi merakla bekliyorum,benim icin zaman ayirmaniza simdiden tesekür eder islerinizde basarilar dilerim... Powermen
          Isırgan Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

Ebru Şanlı Nickli öğeden Alıntı
            tekrar rahatsız eiyorum. Dün işyerindeydim detaylı yazamadm. 30 yaşındayım 6 aydır evliyim eşim artık ağrılarım yüzünden beni terk edicek. Bende fibromiyalji çıktı. Boynumun sol tarafı ve başımın sol tarafı yılın 365 gününün 360 günü ağrıyor. Kendimi sürekli yorgun bitkin halsiz enerjisiz hissediyorum. hayattan zevk alamıyorum. Leventte bir doktora gittim gıda allerji testi yaptırdı.Karnımda candidi çıktı. Ve vücumdumda yüksek dozda asit. Laktoz duyarlılığı çıktı. Bana yosun hapı dida asidoz tablet birde pure pribiotik verdi. Didayı bulamadım,İnternette tesadüfen sayfanızı gördüm. Şimdi gökçek iksir sipariş etsem olurmu yada 3 ü bir arada set demişsinz o 50 tl diyor bu sette neler var yardımcı olursanız sevinirim. Zararı olurmu çok korkarım bilmediğim ürün kullanırsam. Yeni yıla yenilenmiş girmek istiyorum. 2010 hepimize hayırlı olsun inşallaah. Artık hastalıklarımdan kurtulmak istiyorum. Parayı şimdi yollarsam ürün ne zaman elimde olur istanbul bakırköy de oturuyorum.Ebru Şanlı
            Ebru hanım bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Isırgan Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

mustafa söylem Nickli öğeden Alıntı
              senelerdir miderahatsızlığıcekiyorum endoskopi yaptırdım netice gastirit çıktı tedavi oldum ve iyileştimderken romizma oldum ve kortizon kullandım kullandığım kortizon mide rahatsızlığımı yeniledi.romatizma için yapılan tahlillerde kanım temizçıktı doktor fibromiyalji tanısıkoydu o dönemde eklem ağrilarım yoktu fakat daha sonra eklem ağrılarıda başladı tedaviden fayda görmeyip hata zarargördüm için tedaviyi bıraktım .şu an yediklerim ağıma geliyor mide rahatsızlıgımda arttı bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
              .

Mustafa bey kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Isırgan Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

d.turku Nickli öğeden Alıntı
                yıllardır şiddetli vücüt ağrılarım ve aşırı halsiziliğim var.....sanki birşey bütün enerjimi çekiyor gibi...sabah aşırı halsiz, bitkin, yorgun kalkıyorum...sanki bütün gece taş taşımışım....dinlensemde yorgunum ağrılarım var dinlenmesemde...... boyun düzleşmesi ve kas gerginliğinden dolayı günler süren boyun ve sırt ağrılarıı çekiyorum...omuz ve boyun kaslarım aşırı sertleşti sanki içi beze beze ve açılmıyor kesinlikle....şimdiye kadar aşırı ilaç kullandım.... sonunda fibromiyalji tanısı koydu doktorlardan biri yeni....(gerçi ben bu tanıyı onlardan daha önce koymuştum zatende, nasıl tedavi olacağını bilemedim) verdikleri ilaçlar aşırı iştahımı açtı 10 kg.aldım 2 ayda boş yere birde aşırı demir eksikliği anemisi var bende ....tüm bunların kör bir döngü gibi yıllardır sürmesi ve insanların bunu anlayamayıp sanki problemli biriymişim gibi bakması beni aşırı züyor...kilo aldığım içinde moralim bozuluyor...en sonunda şu anda depresyon geçiriyorum artık......gayret bizden Şifa Allah tan...bende artık dinç ve ağrısız günler istiyorum inşallah ...Lütfen banada yardımcı olurmusunuz??....neler kullanmam gerekiyorsa hemen sipariş vermek ve kullanmak istiyorum...ayrıca bu ürünlerden annem (68 yaşında) ve çocuğumun (9 yaşında) kullanması uygun olurmu.....çünkü onlarda şimdiyer kadar çok antibiyotik ve diğer ilaçlardan kullandılar....Acil cevabınızı bekliyorum...Şimdiden teşekkürler....Allah razı olsun...

Dilek hanım anneniz ve çocuğunuzda kullanabilir, problem yok.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz. Isırgan Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

Ben yumuşak doku romatizması hastalığına yakalandım. 6 aydır bu hastalıkla boğuşuyorum. 40 yaşındayım. Vücudumda üşüme , terleme ve acıma var. Sonra terliyorum ve bacaklarıma ağrı giriyor. Bir profösör bana teşhis koyduktan sonra Lyrıca diye bir ilaç verdi. 2 ay hiç hasta olmadım. Ama şu anda arada bir rahatsızlanıyorum. Sizin sitenizde bu bitkisel ürünü tesadüfen okudum. Sizden bana yarıyacak olan bitkisel ilacı önermenizi istiyorum. Arada ishal veya kabız oluyorum. Mideme vuruyor ve bulantım çok oluyor. Sizden yardım bekliyorum.

Yorum yap

Selma1970 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                    Ben yumuşak doku romatizması hastalığına yakalandım. 6 aydır bu hastalıkla boğuşuyorum. 40 yaşındayım. Vücudumda üşüme , terleme ve acıma var. Sonra terliyorum ve bacaklarıma ağrı giriyor. Bir profösör bana teşhis koyduktan sonra Lyrıca diye bir ilaç verdi. 2 ay hiç hasta olmadım. Ama şu anda arada bir rahatsızlanıyorum. Sizin sitenizde bu bitkisel ürünü tesadüfen okudum. Sizden bana yarıyacak olan bitkisel ilacı önermenizi istiyorum. Arada ishal veya kabız oluyorum. Mideme vuruyor ve bulantım çok oluyor. Sizden yardım bekliyorum.
                    Isırgan Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

fibromiyalji

merhaba ben 23 yaşında bir bayanım yaklaşık 6 yıl önce yoğun ağrılar nedeniyle doktora gittim ve fibromiyalji teşhisi koydu.o gün bu gündür doktorlara gidiyorum artık tükendim. hiç bi şey yapmasamda yorgun ve mutsuz oluyorum. özellikle yağmurlu havalarda çok ağrım oluyor, aşırı uyku, depresyon, yorgunluk gibi durumlardan yakınıyorum.sitenizi inceledim ve sizin anlattıklarınızı okuyunca mutlu oldum.Bu konuda ürünleriniz, kullanım süreleri ve miktarları hakkında önerileriniz ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
                      Şimdiden çok teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.

Yorum yap

tmmya Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                        merhaba ben 23 yaşında bir bayanım yaklaşık 6 yıl önce yoğun ağrılar nedeniyle doktora gittim ve fibromiyalji teşhisi koydu.o gün bu gündür doktorlara gidiyorum artık tükendim. hiç bi şey yapmasamda yorgun ve mutsuz oluyorum. özellikle yağmurlu havalarda çok ağrım oluyor, aşırı uyku, depresyon, yorgunluk gibi durumlardan yakınıyorum.sitenizi inceledim ve sizin anlattıklarınızı okuyunca mutlu oldum.Bu konuda ürünleriniz, kullanım süreleri ve miktarları hakkında önerileriniz ve tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum.
                        Sizin rahatsızlığınız kronik olduğundan tedavi 4-5 ay Isırgan Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

mrhaba ibrahim amca ben 17 yaşında bir öğrenciyim antalyada yaşıyorum össye hazırlanıyorum--büyütülme tarzımdan dolayı herşeyi kusursuz yapmak isterim bu yüzdende gergin bir yapım var!!! yaklaşık 6 sene önce lise sınavlarına hazırlanırken başladı ağrılarım ilk başta ergenlik ağrıları dedik ama sonradan gerçekten rahatsız etmeye başladı.geçen yaz ağrılarım huysuz bacak ve kol sendromu olabilr mi diye düşündük ve istanbula gittik nöroloji uzmanı bir doktor bey beni uyku merkezinde 1 gece yatırdı ve ardından mr ve kan tahlilleri ve meg testi istedi--boynumda düzleşme skoloz çıktı mrlar sonucunda.kan tahlillerim ise temiz çıktı.doktor bey huysuz bacak sendromu değilsiniz dedi sinirsel bir durum değil dedi fibromiyalji sendromu olabilir dedi-antalyaya geri döndük ve meg testinide yaptırdık oda temiz çıktı-akdeniz üniversitesi araştırma hastahanesinde ortopedist bir profösöre göründüm!!bana ağır bir antidepresan yazdı ve psikiyatriste ilacın yan etkisi olabilir mi diye gönderdi!!! bu sıralarda annem babam boşanma hazırlıkları yaptığı için stres üzüntü ve ağrılarım doruk noktadaidi!!! psikiyatrist bu ağrıların büyük ihtimal strese bağlı dedi ve kendi başka bir antidepresan yazdı 5 ay bu ilacı kullandım üzüntümü stresimi aldı ama ağrılarımı gidermedi--bu sırada akdeniz tvde sizi izledim ve babam sizinle iletişime geçti ilaçlarınızı aldık--fakat yazın düzenli bir hayatım olmadığı için ilaçlarınızi tam anlamıyla kullanamadım!!! kafamda hala bir soru işareti var doktorlar boynumda düzleşme olduğu için vücüdumda ağrılarım olduğunu savunuyrlar--benim kafam karışık siz ve diğer hastalarınızın tam olarak nasıl ağrıları oluyordu-ellerimde güç kaybı ve hissizlik oluor- kürek kemiklerimin yanlarında ard kafa kemiğimin altındaki bölgede dizimden ayaklarıma kadarki kaslarımda dirseğimden el bileğime kadarki bölegede ağrılarım oluyor--el bileğimi ve ayak bileğimi döndürdüğüm zaman ağrılarım anlık azalıyor ama sonra yine eski haline dönüyor--mutlu olduğum zaman ağrılarım daha az stresli ve üzüntülüyken daha fazla kapalı dar bir alanda kaldığım zaman ağrılarım artoyor hava değişimlerindede ağrım oluyor lütfen bana yardım edin ibrahim amca ben fibromiyalji hastasımıyım ?????

Yorum yap

Fibromik Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                            mrhaba ibrahim amca ben 17 yaşında bir öğrenciyim antalyada yaşıyorum össye hazırlanıyorum--büyütülme tarzımdan dolayı herşeyi kusursuz yapmak isterim bu yüzdende gergin bir yapım var!!! yaklaşık 6 sene önce lise sınavlarına hazırlanırken başladı ağrılarım ilk başta ergenlik ağrıları dedik ama sonradan gerçekten rahatsız etmeye başladı.geçen yaz ağrılarım huysuz bacak ve kol sendromu olabilr mi diye düşündük ve istanbula gittik nöroloji uzmanı bir doktor bey beni uyku merkezinde 1 gece yatırdı ve ardından mr ve kan tahlilleri ve meg testi istedi--boynumda düzleşme skoloz çıktı mrlar sonucunda.kan tahlillerim ise temiz çıktı.doktor bey huysuz bacak sendromu değilsiniz dedi sinirsel bir durum değil dedi fibromiyalji sendromu olabilir dedi-antalyaya geri döndük ve meg testinide yaptırdık oda temiz çıktı-akdeniz üniversitesi araştırma hastahanesinde ortopedist bir profösöre göründüm!!bana ağır bir antidepresan yazdı ve psikiyatriste ilacın yan etkisi olabilir mi diye gönderdi!!! bu sıralarda annem babam boşanma hazırlıkları yaptığı için stres üzüntü ve ağrılarım doruk noktadaidi!!! psikiyatrist bu ağrıların büyük ihtimal strese bağlı dedi ve kendi başka bir antidepresan yazdı 5 ay bu ilacı kullandım üzüntümü stresimi aldı ama ağrılarımı gidermedi--bu sırada akdeniz tvde sizi izledim ve babam sizinle iletişime geçti ilaçlarınızı aldık--fakat yazın düzenli bir hayatım olmadığı için ilaçlarınızi tam anlamıyla kullanamadım!!! kafamda hala bir soru işareti var doktorlar boynumda düzleşme olduğu için vücüdumda ağrılarım olduğunu savunuyrlar--benim kafam karışık siz ve diğer hastalarınızın tam olarak nasıl ağrıları oluyordu-ellerimde güç kaybı ve hissizlik oluor- kürek kemiklerimin yanlarında ard kafa kemiğimin altındaki bölgede dizimden ayaklarıma kadarki kaslarımda dirseğimden el bileğime kadarki bölegede ağrılarım oluyor--el bileğimi ve ayak bileğimi döndürdüğüm zaman ağrılarım anlık azalıyor ama sonra yine eski haline dönüyor--mutlu olduğum zaman ağrılarım daha az stresli ve üzüntülüyken daha fazla kapalı dar bir alanda kaldığım zaman ağrılarım artoyor hava değişimlerindede ağrım oluyor lütfen bana yardım edin ibrahim amca ben fibromiyalji hastasımıyım ?????
                            Tedavi uzun sürebilir.Sabredebilirseniz iyileşirsiniz VE Isırgan Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

merhaba İbrahim bey;
                              Ben 23 yaşında bir bayanım. Yaklaşık 3 yıldır boyun ve omuzlarımda ağrıyor. Son 1 senedir şiddetlendi. Çok doktora gitmeme rağmen teşhis edilemedi. En sonunda fibromiyalji teşhisi kondu. Bu hastalığı ömür boyu çekeceksiniz geçse bile üzüntüye orantılı olarak yine ortaya çıkabilir dendi.
                              Neredeyse ağrımın olmadığı günü bilmiyorum. Genellikle ağrı başıma geçiyor. Geçmediği zamanlar kürek kemiğimin kenarları çok şiddetli ağrıyor ağrının şiddetinden o bölge bir süre sonra uyuşmaya başlıyor ve ağrı daha çok sol koluma iniyor.
                              Şu anda doktorun tedavi amacıyla verdiği antidepresan(Lustral) kullanıyorum. Ve ayrıyeten sırtımın ağrıyan bölgesine kortizonlu iğne yapıldı 6 ay rahatlarsın denmesine rağmen bir rahatlık olmamakla beraber şiddetlendi.
                              Tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkürler....

Yorum yap

fibromiyalji

Merhaba İbrahim bey;
                                Ben 23 yaşında bir bayanım.Yaklaşık 3 yıldır omuz ve boynumda ağrı çekiyorum.Son 1 yıldır şiddetlendi.Kaç kez doktora gitmeme rağmen teşhis edilemedi.Sonunda fibromiyalji teşhisi kondu.Ömür boyu bu hastalığı çekeceksiniz geçse bile üzüntüye orantılı olarak yine ortaya çıkar dendi.
                                Neredeyse ağrımın olmadığı günü bilmiyorum. Genellikle ağrı başıma geçiyor. Geçmediği zamanlar kürek kemiğimin kenarları şiddetle ağrıyor bi süre sonra bu ağrı uyuşmaya başlıyor. ve genellikle sol koluma iniyor.
                                Doktor bu hastalığın tedavisi adına antidepresan(lustral) kullanıyorum.Ayrıyeten sırtımdan kortizonlu iğne yaptırdım.6 ay ağrı hafifler dendi.Lakin daha da şiddetlendi.
                                Yardımlarınızı bekliyorum
                                şimdiden teşekkürler..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X