Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Behçet hastalığı, Morbus hastalığı, behçet sendromu, damar iltihabı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ibrahim bey,

ben tonik iksir ve çay aldım ama üzerinde kapaklarda yazılı tarihler silinmiş bunları nezamana kadar bitirmeliyim yani son kullanma tarihi varmı?birde hepsini buzdolabındamı saklıyacağım?

Yorum yap

tugba1 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      ibrahim bey,

ben tonik iksir ve çay aldım ama üzerinde kapaklarda yazılı tarihler silinmiş bunları nezamana kadar bitirmeliyim yani son kullanma tarihi varmı?birde hepsini buzdolabındamı saklıyacağım?
      Tonik buzdolabında kalmak şartı ile 6 hafta dayanır ve 2 haftada zaten bitmesi gerekir, iksir bozulmaz problem yok.
      Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

ibrahim bey merhabalar şu an yazılanları okudukça gözyaşlarımı tutamıyorum.innşşaalllaah bizede şifa olursunuz
        annem 56 yaşında yaklaşık 25 senedir behçet hastalığı ile mücadele ediyor. bu sene ataklar daha ağır.yataktan kalkamaz oldu. eklem ağrıları mide ağrısı gözlerinde ağrı ağzında aftlar ..her zaman kullandığı corcium dispert ile mide koruyucu ağrı kesiciler de etkilemez oldu.sipariş vericem fakat yanlış yapmak istemiyorum.neler almalıyız? diğer ailaçlarına devam edecek mi?ne kadar kullanacağız?
        allah'ıma dua ediyorum ki inşallah size duacı oluruz.saygılarımla

Yorum yap

happy42 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          ibrahim bey merhabalar şu an yazılanları okudukça gözyaşlarımı tutamıyorum.innşşaalllaah bizede şifa olursunuz
          annem 56 yaşında yaklaşık 25 senedir behçet hastalığı ile mücadele ediyor. bu sene ataklar daha ağır.yataktan kalkamaz oldu. eklem ağrıları mide ağrısı gözlerinde ağrı ağzında aftlar ..her zaman kullandığı corcium dispert ile mide koruyucu ağrı kesiciler de etkilemez oldu.sipariş vericem fakat yanlış yapmak istemiyorum.neler almalıyız? diğer ailaçlarına devam edecek mi?ne kadar kullanacağız?
          allah'ıma dua ediyorum ki inşallah size duacı oluruz.saygılarımla
          Çay Aağacı Yağı Gargara yapın ve Itır Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Behçet çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

behçet

ibrahim bey
            hemen cevapladığını için teşekkür ederim bir sorum daha olacaktı
            iksir tonik ve çay kullanırken tıbbi ilaçları da kullanmanın sakıncası var mı?yan etkisi veya mideye sakıncası olur mu?

Yorum yap

happy42 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              ibrahim bey
              hemen cevapladığını için teşekkür ederim bir sorum daha olacaktı
              iksir tonik ve çay kullanırken tıbbi ilaçları da kullanmanın sakıncası var mı?yan etkisi veya mideye sakıncası olur mu?
              Kimyasal ilaçlarıda birlikte kullanabilir, bir problem yok, artı diğer ilaçları kullanmasına gerek kalmaz ileride

Yorum yap

tuce11 Nickli öğeden Alıntı
                merhaba,
                tuce11 Nickli öğeden Alıntı

bende 3-4 ıldır behcet hastasıyım.şikayetlerim aft,genital ülser ve bacakta çıkan ağrılı şişlikler.kolşisin 3*1 kullanıyorum.ilaç kullanırken iyiyim ama 2 aydır gebelik düşündüğüm için ilacı kullanmıyorum ve şikayetlerim çok arttı hep yatıyorum.benim sormak istediklerim;
                1- bana hangi ürünlerden önerirsiniz ?
                2- hamileyken yada hamilelik öncesi bu ürünler kullanılabilirmi?
                3- bu ürünler kullanılırken ilaçlarımızı bırakıcakmıyız?

teşekkürler

Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve Gökçek BEHÇET Çayı kullanmanız gerekir.DİĞER İLAÇLARLA BİRLİKTE KULLANABİLİRİSNİZ FAKAT İLERİDE DİĞER İLAÇLARA GEREK KALMIYACAK.Hamile iken kullanbilirsiniz

Yorum yap

Hocam selamlar.Ben yaklaşık 4 aydır sitenize üyeyim daha öncede mail atmıştım ve sorularımı cevaplamıştınız.siparişlerimi ozaman maddi sıkıntımdan dolayı verememiştim.Arkadaşımın guatrı oldugunu ayrıca 5 ay öncede behçet teşhisi konuldugunu anlatmıştım size.Sizde bana tonik,iksir,behçet ve guatr çayı karışımı özel bir çay göndereceginizi söylemiştiniz.şimdi spariş vemek istiyorum sizden ama bu karışımın fiyatı farklımı olacak yani çay 30 ytl di karışımın fiyatı farklımı.tşk

Yorum yap

ayrıca bunların nekadar tutugunu ögrenebilirsem ona göre havale çıkartmak isterim yani( karışımın fiyatı farklıysa.)

Yorum yap

nevbahar Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                      ayrıca bunların nekadar tutugunu ögrenebilirsem ona göre havale çıkartmak isterim yani( karışımın fiyatı farklıysa.)
                      Gökçek Aktar | İbrahim Gökçek Kişisel Sayfası

Yorum yap

merhaba hocam.benim merak ettiğim bir durum var.cevaplarsanız memnun olurum.dikkatimi çektigi için soruyorum behçet hastalığı için iksir ve toniğin yanında ,bazen behçet,bazen enfeksyon,bazende romatizma çayı önermişssiniz.benim kafam karıştı şimdi ben behçet çayı almak isterken acaba enfeksyon çayınımı yoksa romatizmayımı alsam diye şüpheye düştüm.romatizmayı alırsam behçet kadar etkili olmayabilir belki dedim.llütfen aydınlatırmısınız benii.saygılar hocam.

Yorum yap

nevbahar Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                          merhaba hocam.benim merak ettiğim bir durum var.cevaplarsanız memnun olurum.dikkatimi çektigi için soruyorum behçet hastalığı için iksir ve toniğin yanında ,bazen behçet, bazen enfeksyon,bazende romatizma çayı önermişssiniz.benim kafam karıştı şimdi ben behçet çayı almak isterken acaba enfeksyon çayınımı yoksa romatizmayımı alsam diye şüpheye düştüm.romatizmayı alırsam behçet kadar etkili olmayabilir belki dedim.llütfen aydınlatırmısınız benii.saygılar hocam.
                          Çay Aağacı Yağı Gargara yapın ve Itır Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Behçet çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

a.malazgitli Nickli öğeden Alıntı
                            21 yaşındayım erkeğim şiddetli baş ağrısıyla görme bozukluğu oldu doktora gittiğimde romatizma gözüme vurmuş üveit denilen hastalık çıktı gözde tedavi oluyorum bir yıldır .imüran ,sandimum kullanıyorum.göz damlalarımı gününde ve saatinde kullanıyorum .%50 %60 görme bozukluğu var gözlerimde iksir tonik için istanbula sipariş verdik ,bilecik söğütte yaşıyorum iksir tonnik 40 günlük kullanmam gerekiyormuş am a benim hastalığım için ne kadar sürede kullanmam gerekiyor?bana yardımcı olun ünüvesitede okuyorum oldukça zorlanıyorum allah rızası için bana yardım edin
                            Abdurrahman bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Itır Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Behçet çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Artı o bu şu diyet değil Peygamber Diyetine göre beslenmek gerekir, yani günde sadece 2 öğün ve ara öğün yok ve her lokmayı en az 30 defa çiğnemek gerekir.Peygamber Diyetinde kişi de 1 gram yağlanma olmaz çünkü bünyemiz yağları yakıcı leptin salgılar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

Yorum yap

merhaba. Behçet Hastalığı için bitki çayı alıyorduk sizden fakat tam olarak ismini unuttum. Behçet Hastalığı için olan çay hangisiydi ve ücreti ne kadardı biligi verirseniz sevinirim
                                Gökçek Aloe Vera Jel, Gökçek İksir, BEHÇET çayı ve enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir. Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Vücudumuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzelir. Örneğin normal tuz ödem, damar sertliği, asidoz vs ye sebep olurken Himalaya tuzu ödemi, asidozu ve damarlarda ki sertliği önler.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondirininleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X