Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Candida Albicans, Mantarlar, Bağırsak MANTARLARI, Bağırsak Rahatsızlıkları, Mikozis

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

P.OZCAN Nickli öğeden Alıntı
    Sayın İbrahim bey!
    Benim varis,reflü,alerji,egzama,gibi rahatsızlıklarım var.Ayrıca boyuma göre 10 kg.fazlalığım.Uzun zamandır evde ailecek himayala tuzu kullanmaktayız.Bitki çayları ile aram yoktur,fakat bu yorumları okudum ve sitenizde ki ürünler ilgimi çekti.Yaşım 35 şikayetlerime göre bana tavsiyeniz nedir? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.Teşekkürler.SAYGILAR,
    ÖZCAN BEY Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahillerinden hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansızdır ve ancak belirtilerinden ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hizlı çoğalırlar.Vücudumunuzun bozulan asit baz dengesini Himalaya tuzu ile yeniden düzenleeybiliriz.Örneğin normal tuz ödeme sebep olurken Himalaya tuzu ödemi önler.Enginar Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orada problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
    Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

r_baycan Nickli öğeden Alıntı
      Sayın İbrahim Bey,

gitmediğim gastroentoroloji doktoru kalmadı. gittiğim doktorların ikisi de Prof. Dr., kolonoskopi'den tutun, endoskopi, ultrason hepsini yaptırdım. kan tahlillerinin hepsini yaptırdım. tüm tahlillerim normal. ama benim sıkıntım hiç geçmedi.sıkıntım sağ tarafımda, sanırım bağırsaklarımda. aşırı bir gaz ve yanma var. deyim yerindeyse bu tarafım ateş gibi yanıyor ve beni çok rahatsız ediyor. ne yapacağımı şaşırdım. lütfen bunu için bana yardımcı olun. daha önce gökçek iksir ve gökçek tonik kullandım ama 1 ay sonra bittiler. bana ne tavsiye edersiniz. bunlardan bana 4 ay yetecek şekilde gönderebilir misiniz? siz sıkıntımın olduğu bölgenin fotoğrafını da gönderiyorum. yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.Ayrıca iksir ve toniği günlük ne kadar kullanmam lazım. bana detaylı yazar mısınız?Bu arada size sııkıntım olan sağ karın bölgemin resmini gönderiyorum. şiddetli yanma, devamlı rahatsızlık hissi olan ve çok sık guruldamaların olduğu kısımları kırmızı renklerle gösterdim.

Saygılar
      Şahin BAYCAN
      2-3 aylık tonik 5-6 takım tonik demektir, 3-4 aylık iksir 7-8 şişe iksir demektir.Gökçek Tonik, Gökçek İksir, Ozon Yağı ve MANTAR Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahillerinden hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansızdır ve ancak belirtilerinden ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.Tonik mide de gastrit ve ülsere sebep olan haliko bakter pylori ye karşı çok çok etkili iken Enginar Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orada problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

m.derin Nickli öğeden Alıntı
        Merhaba. Benim sorunum bağırsaklarımda sanki tıkalı, ne yapacağımı bilemiyorum, doktora göründüm, kronik kabızlık dedi. Ne bir gram gaz çıkarabiliyorum nede doğru dürüst tuvalete çıkabiliyorum. Karnım davul gibi oldu. Önerinizi bekliyorum.
        Karanfil Forte, Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve KABIZLIK Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

leventdemir Nickli öğeden Alıntı
          Kolesterol 280-300, şeker 350-400 ler de idi, kolesterol hapı ve diabet hapı kullanmama rağmen netice çok kötü idi.İnsulin iğnesi vurulmamaya çalışıyordum ve çok dikkat ediyordum yineden değerlerim çok yüksekti.İbrahim bey iksir, aloeverajel, kolesterol çayı ve diabet çayı verdi.Tam 2 aydır kullanıyorum ve şekerim 400 lerden 120-130, kolesterolum 300 lerden 150 ye düştü.Artı bu arada 96 kg gelirken tam 16 kg verdim yani aynı zamanda zayıflamak istiyordum ama bir türlü zayıflıyamıyordum çok şükür zayıfladım.İbrahim bey Allah ne muradın varsa versin
          Sağlığınıza kavuştuğunuza çok sevindim Allah sağlık sıhhat versin. 2 ayda kolesterol, şerker ve kilolarınızdan kurtulmanız bir mucizedir.Bağırsaklardaki mantarların üretmiş olduğu toksik maddeler bağırsakları yakıyor.Bağırsaklar mantarların üretmiş olduğu toksik maddelere karşı kendini korumak için aşırı yağ üretiyor.Lipid ve trigliserid gibi yağlar bağırsakların villüs isimli kanallarını tıkıyor.Ve bağırsaklar besinlerde ki vitamin mineral ve enzimleri absorbe edemediğinden kişide glikoz eksikliği oluşur ve kişi sürekli yemek yemek zorunda kalır sürekli kilo alır.Bağırsak mantarlarını yok edince bağırsak yağlanması da kalkar ve besinlerdeki vitamin, mineral, enzim, glikoz, aminoasit vs absorbe edilebilir hale gelir.Böylece kişi çok az besinle doyar ve kilolar ve hastalıklar yok olur.Fakat sizin en az ik ay daha Karanfil Forte, Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Kolesterol çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

SKACKIN Nickli öğeden Alıntı
            mrhb
            benim sorunum dilin orta kısmındaki beyazlık yaklaşık 1.5 ay önce gripten dolayı dr a gittim. ve avelox 400 adlı antibiyotikten 1 kutu kullandım 1 aydır dilimin orta kısmında beyazlık oldu.ve dilimde sanki çok sıcak bişey içmşim gibi hafif yanma hissi var.sebebi ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz tşk ederim
            Enginar Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orada problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

A.YILMAZ Nickli öğeden Alıntı
              Bi yerde enerji verdiğini okumuştum ben futbol oynuyorum acaba maçlardan önce kullandığımda işe yarar mı evet enerji verir, mide ve bağırsakalrınızda mantar var mı varsa
              Enginar Forte, Sinirli Ot Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız, çünkü mantarların üretmiş olduğu toksik maddeleri karaciğer arıtamazsa diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orada problem çıkar.Günümüzde bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Antibiyotikler ve yanlış beslenme (Çin tuzu, mısır şurubu, abur cubur, tatlı, peynir türleri, siyah çay, kola vs) mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme nedeniyle bozulan asit-baz dengesini kurmak gerekir, çünkü mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnenmeli, doğru ÇİĞNEME den yutulan besinler mide başta olmak üzere diğer organlara zarar verir.Hücre merkezlerinde bulunan mitokondrinleri soba veya mini atom sentraline benzetebiliriz.Sobaya kalitesiz kömürü doldurursanız duman içinde kalırsınız ve aşırı artık madde (kül, duman, is) ortaya çıkar.Çiğnenmeyen besinlerde kalitesiz kömür gibi hücreler, hücre araları, bağ dokuları ve bütün organlarda artık madde (cüruf) yoğunlaşmasına sebep olur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

tufann Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                merhaba ibrahim bey aylardır gittiğim doktor kalmadı, yaptırdığım tahlillerin hepsi temiz çıktı..
                şüphelendikleri hastalıklar, ürkiter,lupus, vs gibi rahatsızlıklardı şükürki tahlillerimin hepsi temiz çıktı...
                son çıktığım cilt hekimi, damarsal yüz ağrısından bahsetti... yüzümdeki kızarıklığın sebebi sempatik sinir sistemi bozukluğundan kaynaklanıyormuş... ve bana klipsli ets yöntemi ile kurtulaabileceğimi söyledi doktor...
                yüzümdeki rahatsızlık şöyle elmacık kemiklerim ve kulaklarımdaki deri aşırı derecede hassas hafif bir kaşımayla kıpkırmızı oluyorlar.. en ufak sıcaklık farkını hissedince yüzüm yanmaya kızarmaya başlıyor...
                yüzümde sinüzit ağrısına benzer yüzde bi ağırlık hissi var... migren ağrısı gibi gün boyu süren baş ağrılarım, hapşurmalarım oluyor... alerjim yok... hiçbişeye...
                sempatik sinir sistemi bozukluğu imiş... ben yaklaşık 2 haftadır aloevera jel, gökçek iksir, ozon yağı, enfeksiyon ve damar çayı kullanıyorum... biraz olsun cildimde rahatlama hissettim özelliklede gözlerimdeki kızarıklıklar hafiften azalmaya başladı...ilaçlarınız sayesinde biraz olsun güneşli havada çıkmaya başladım... çok sıcakladımmı yine çok aşırı kızardığım oluyor...
                bu klipsli ets hakkında ne düşünüyorsunuz... sonuçta cerrahi bi mühahele.. ben ilaçlarınızla ileride bu hastalıktan tamamiyle kurtulabilirmiyim..
                bu mantarlar konusundaki araştırmalarınız beni çok etkiledi ve öyle başladım ilaçlarınıza yazdığınız 10 şeyden 8 i bende var...
                mesela dil üzerindeki pas diyorsunuz bu senelerdir bende var ama kimsenin diline bakıp benimkinin anormal olduğunun farkına varmamıştım... şu sıralar herkesin diline bakıyorum herkesin normal bi benim dilim kireç gibi hatta arkaya doğru sapsarı.. dilimi fırçaladıktan sonra bile gitmiyor böyle çim gibi uzamış beyaz beyaz parçalar var diliimin üstünde...
                ilacınız sayesinde şu rahatsızlıklarım 2. haftada azalmaya başladı
                belimden dizlerime kadar tutulmalar oluyodu yağmurlu havalarda şimdi pek olmuyo...
                elimde aşırı titreme vardı... şimdi elimi uzattığımda titremediğini görüyorum...
                çok agresiftim.. şimdi en çok kızdığım şeylere bile gülüp geçiyorum...
                gözlerimde yoğun damarlaşmadan dolayı hep kızarıktı... şimdi o damarların büzüldüğünü ve gözlerimin parladığını görüyorum...

ama yüzümdeki kızarıklık hala aynı devam ediyor... özellikle elmacık kemiğimin üstündeki bölgeler...
                yüzümdeki basınç hala aynı şekilde devam ediyor... çok sıcaklayınca yine kızarıyorum...
                doktorun bahsettiği ameliyatı olmalımıyım ileride bunlar tamamiyle geçermi...
                bide şu sıralar ülser sancılarım çoğalmaya başladı midemin tam üst kısmı karnım aç iken sabahları uyandığımda çok yanıyor...bide ilacı içerken yanma yapıyor... içerken yanlış mı yapıyorum... iksirin üstüne süt içmiyorum mesela...
                klipsli ets yöntemi hakkında görüşlerinizi bekliyorum...
                2 Haftada birçok hastalığınızın iyileşmesi, bazı rahatsızlıklarınızın ise kısmen iyilemesi ise mucizevi bir durumdur, aslında sizin bizim ürünleri en az 6-7 hafta kullandıktan sonra arayıp durumunuzu bildirmeniz gerekirdi, çünkü normal süreç böyle, fakat sizde çok mükemmel gelişmeler olmuştur.Evet sizin birazda şükretmeniz ve sabretmeniz iyi olur, çünkü bugüne kadar kullandığınız ilaçlardan iyileşmemiş sürekli kötüleşmişsiniz ilk defa iyileşme başlamıştır.Şayet sabredebilirseniz 4-5 ay sonra hiçbir şikayetiniz kalmamış olacak.Artı amaliyat olunca iyileşmeniz mümkün değil çünkü bağırsaklarınızda ki mantarlar toksik madde üretmeye devam edecektir.Kurdeşen, sedef, ekzem, akne, allerji, besin allerjisi, akne inverse, ibs, kolit, vb bir çok hastalığın sebebi bağırsak mantarlarıdır.[COLOR="red"]

Karanfil Forte, Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

u.ormancı Nickli öğeden Alıntı
                  hocam ben sabahları kalktıgımda midemde agrı oluyor ve tuvalete gitme ihtiyacı hissediyorumm gittikten sonra yine gitme isteği oluyor.karın agrımda çok az ama karnımda acyip sesler geliyor.Bunun yüzünden inanın sınavlara giresim gelmiyor ögrenciyim.psikolojik olarak çok rahatsız oluyorum.Bunun çaresi nedir.lütfen çok zor durumdayım.Her sabah aynı dert.Çok teşekkürler.
                  Sınavlarda başarılı olmak için IQPLUS ve Karanfil Forte, Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

s.uygun Nickli öğeden Alıntı
                    Hocam merhabalar, mide rahatsızlığım sebebiyle araştırma yaparken sitenize denk gelip inceledim, özellikle hazırlamış olduğunuz tonik ve iksir dikkatimi çekti. Ben 23 yaşındayım ve midemde helico bacter pylori tespit edildi, antibiyotik kullandım ancak midemdeki yanma şikayeti devam ediyor, bununla beraber kilo alamama, cildimde pullanma kuruluk, solgunluk gibi şikayetlerim var.İştah kaybım yok, düzenli ve meyve sebze ağırlıklı beslenmeye çalışıyorum, çünkü sizin de bahsettiğiniz gibi beyaz ekmek, tatlı gibi yiyecekler yediğimde şikayetlerim daha da artıyor. Yediklerim sindirilmeden dışarı atılıyor gibi geliyor. Sık tuvalete çıkıyorum ve yüzümdeki solgunluk ve zayıflık beni rahatsız ediyor. Kan değerlerim normal ama sizin bağırsak florasıyla ilgili yazdıklarınızı okuduktan sonra acaba tonik ve iksir bana da yardımcı olabilir mi diye merak ettim. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.
                    Karanfil Forte, Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek TONİK ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

• gulay Nickli öğeden Alıntı
                      Beni bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler ,allah sizden razı olsun
                      Sayın Hocam,
                      Göndermiş olduğunuz ürünleri 18 gündür kullanmaya başladım.( İKSİR, ALOEVERAJEL, ÇAYLAR, OZONYAĞI, HİMALAYA TUZU)ilk 2 günde ağızımdaki pas tadı gitti, regl zamanım 3 aydır çok uzuyordu şu an eskisi gibi 3 gün sürdü , eskiden olduğum çikolata kisti ameliyatından sonra tekrar ufak tefek olan kistlerde sanırım bir iyileşme oluyor sürekli vücudum hareket halinde bunu hissediyorum,ayak ve el tırnaklarımdaki beyaz lekeler geçti .çok kısa zamanda bunlar oldu inş devam ettikce diğer halsizlik problemimde kaybolur çok teşekkürler şimdiden...
                      2 günde ağzınızda ki pasdan kurtulmanız ve 2 haftada regl düzensizliğinin normale dönmesi mükemmel bir gelişme, kesin tedavi zaman alır.Halsizlik ,dermansızlık ve yorğunluk sürekli ise yani kronik yorğunluk söz konusu ise bunun iki sebebei olabilir.Bir bağırsakalarınızda çok yoğun mantar vardır.Bunlar besinlerdeki şekeri toksik maddeye dönüştürür, iki ebv virüsü vardır, bu vi,rüsle bağışıklık sistemi çok yoğun bir şekilde mücaddele etmekten kişide kronik yorğunluk sendurumu çıkar ve öpüçük hastalığı sadece ve sadece bağışıklık sistemi güçlendirilerek yok edilir.Karanfil Forte, Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

• k.elvis Nickli öğeden Alıntı
                        BEN 30 YASINDA Bİ ERKEGİM.
                        BABAM VE AİLESİ AKRABLARINDA KANSER VE ÖZELLİKLE MİDE BARSAK SORUNLARI VAR.
                        BENDE DE DOĞUŞTAN ANNEMİN ANLATTIGINA GÖRE BARSAK GAZI SIKINTISI VARMMIŞ.5 YASIMDA COK İYİ HATIRLIORUM MİDE AGRILARI ŞİDERTLİ MİDE AGRILARI İLE BOGUŞMAYA BASLADIM.ANKARADA HER HASTANEYE GİTTİM ANCAK BARSAKLARIMDA KURTÇUKLAR OLDUGU SÖLENDİ.TABİKİ İLAÇLAR HİÇBİR SONUC VERMEDİ.
                        8 YASIMDA İKEN ANKARADA EMEKLİ BİNBASI BİR GASTROENTOLOG DOKTORA MUAYENE OLDUM.Bİ FİLM VEKTİ MİDEMİN.VE BANA BADEMCİK LERİM DOLAYISIYLA KARIN BOŞLUGUMDA İLTİHAPLARIN BİRİKTİGİNİ VE BUNUN MİDE AGRISINA SEBEP OLDUGUNU SÖLEDİ.HEMEN BADEMİCK AMELİYATI ÖNERDİ.1 YIL GECİKTİK AMA AMELİYAT OLDUM.ÇOK ŞİDDETLİ BADEMCİK SORUNUM VADI.AMELİYARTLA BİRLİKTE HEM O HEMDE MİDE SORUNUM ORTADAN KALKTI 2 YIL BOYUNCA.O DÖÇNEM KABIZLIK SORUNUMDA VARDI.
                        2 YIL SONRA TEKRAR MİDE AGRILARIM BASLADI.BU AGRILARIN ŞİDDETİNİ TARİF ETMEK MÜMKÜN DEĞİL İNANIN.10 DERECE ÜZERİNDE 10 DERECE ŞİDDETLİ DESEM YERİDİR.
                        13 YASIMA KADAR AGRILARIM DEVAM ETTİ.VE BİRGÜN FENALAŞTIM HASTANEYE KALDIRILDIM.APANDİSİTİMİN KARIN BOŞLUGUMDA BİRİKEN BADEMCİK SEBEBPLİ İLTİHAP BEZELERİ SEBEBİYLE HAREKETE GECTİGİ VE PATLAMAK ÜZERE OLDUGU SÖLENİP AMELİYAT EDİLDİM.
                        HERSEY DÜZELKDİ.VE Y,İNE 2 YIL SONRA BU DEFA İNANILMAZ GECE AGRILARI BASLADI.YİNE DOKTORA GÖRÜNDÜM MİDE ÜLSERİ BASLANGICI TESHİSİ KONULDU.İLAÇLAR BİRKAÇ YIL COK COK RAHATLATTI BENİ.ANCAK 16 LI YAŞLARA GELİNCE BİRAZ PSİKOLOJİK ALT YAPILI YANİ STRES BAZLI BARSAK GAZ ŞİKAYETLERİM BASLADI.SONRA MİDE AGRILARIM TEKRARLADI.YİNE DOKTORA GÖRÜNDÜM.MİDEM İÇİN ENDOSKOPİ YAPILDI.VE BARSAGIMDA VE MİDEMDE ÜLSER BASLANGICI TESHİSİ KONULDU.3 AY TEDAVİ GÖRDÜM VE MİDE AGRILARIM TAMAMEN BİTTİ.ŞUGÜN HALA MİDEM COK RAHAT.ANCAK BARSAK GAZI ŞİKAYETİM ARTTI.KENDİM COK DİKKAT EDERİM ÇÖZÜMLEMEYE CALIŞIRIM.VARDIGIM SONUC ; İLK ETAPTA BURUN KIRIKLIGIM VE TIKANIKLIGIM SEBEBİYLŞE GECELERİ BURNUMDAN DEĞİL AGZIMDAN NEFES ALIYOR OLMAMDAN DOLAYI MİDEME ORDANDA BARSAKLARIMA GİDEN FAZLA HAVA OLDU.
                        DAHA SONRA GAZLI YİYECEKLER VSDEN UZAK DURDUM.
                        GECEN YIL BABAMDADA ÖLÜMÜNE DEK OLAN Bİ SORUNUN GAZA SEBEP OLDUGUNU ANLADIM : MİDEMİZİN ALT KISMI YANİ BARSAKLARIN OLDUGU KARIN KISMININ YAZIN SICAK GÜNLERDE BİLE HAFİFİ ESEN Bİ RÜZGARLA VEYA TERLEME SONUCU SOGUMASIYLA İNANILMAZ ŞİDDETLİ GAZ OLUŞMAKTAYDI.BABAM BUNA ; KARIN KISMINA SICAK TUTUCAK KORSE TARZI BİRŞEY SARMAKLA ÇÖZÜM BULMUŞTU BİR MİKTAR.
                        BENDEDE AYNI SORUN BASLADI BİRKAÇ YILDIR.GECEN YIL ASKERE GİTTİGİMDE 6 AYLIK ASKERLİĞİM BIYUNCA YEMEKLERİN İĞRENC VEDE PİS OLMASI BARSAKLARIMI İNANILMAZ BOZDU.ÜSTELİK GİTTİGİM YER SARIKAMIŞTI VE HAVA -50 DERECEYİ GÖRMEKTEYDİ.GECE SABAHLARA KADAR SOGUKTA NÖBETTEYDİM.VE İNANILMAZ BARSAK GAZI SORUNUM OLDU.HATTA GAZ BARSAKLARIMDAN CİGERLERİME KADAR CIKMAKTA.KABURGALARIMA KRAMPLAR GİRDİGİNİ HİSSEDİYORUM COGU ZAMAN.
                        BİRDE: UYKUDAN UYANIP SOGUK SU İÇTİGİMDE BARSAKLARIMDA İNANILMAZ GAZ OLUŞUYOR.SANIRIM TEMELİ GENETİK VE AYRICI SEBEPTE BARSAK YANİ KARIN BÖLGEMİN ÜŞÜMESİ.
                        BİR ARA FLATON İSİMLİ İLAÇ KULLANDIM İNANILMAZ ETKİLİYDİ.ANCAK SANIRIM VÜCUDUM ETKEN MADDELERİNE BAGISIKLIK KAZANDIGI İÇİN ARTIK HİÇBİR FAYDASI OLMUYOR.
                        BURDA BİR ARA TIBBİ SEKRETERLİK YAPTIGIMDA ANKARA YÜKSEK İHTİSAS HASTTANESİ GASTROENTROLOJİ CERRAHI BİR DOKTOR BEYLE ÇALIŞTIM.ONA SÖLEDİM BAZI KAN TETKİKLERİ YAPTI.KOLONOSKOPİ ÖNERDİ ANCAK CİHAZ OLMADIGI İÇİN YAPILAMADI.
                        BEN BU İLLETTEWN KURTULMAK İSTİYORUM.BUNA BARSAGIMDAKİ ÜLSER SEBEP OLUYORSA O KISMININ ALINMASI MÜMKÜNSE ALDIRMAYADA RAZIYIM.TOPLUM İÇİNDE KAPALI MEKANDA KALAMIORUM.PSİKOLOJİKTE Bİ TARAFI OLDU BU YÜZDEN.
                        AKŞAMLARI ÖZELLİKEL 9 DAN SONRA GAZ AKTİF HALE GELİYO SANKİ.
                        BEN DİYET ANLAMINDA COK DİKKATLİYİM.SOGAN.SARIMSAK,FASULYE,SOSİS VS HİÇBİRİNİ TÜKETMİYORUM.
                        BANA YARDIMCI OLABİLİCEKMİSİNİZ ACABA.YAŞIM 28 KISMETSE 5 AY SONRA POLİS OKULUNA BASLICAM VE BU GAZ ŞİKAYETİ BENİ COK KORKUTUYOR ÇÜNKÜ BARSAKLARIMDA GAZ OLDUGUNDA İNANILMAZ SESLER GELİYO.TÜKSEK SESLER.İÇERDE SANKİ GAZ ÜRETEN Bİ CİHAZ VAR.
                        20 KÜSÜR YILLIK MİDE AGRIMDAN KURTULDUM BUNDANDA KURTULMAM GEREKİYO.HAYATIM ALTÜST OLDU İNANIN.
                        AYRICA HOCAM ÇOK FAZLA SU İÇİYORUM BEN GÜNKLÜK 2 LT YE YAKIN.BANA TESHİS KOYAN EMEKLİ BİNBASI DOKTOR FAZLA SU İÇMEMMEMİDE SÖLEMİŞTİ.FAZLA SU İÇTİGİMDE DE BARSAKLARIMDA FENA SEKİLDE GAZ OLUŞUYOR VE SESLER GELİYOR.
                        SANKİ KALIN BARSAKLARI SUYLA DOLUYMUS GİBİ.COK GAZ YAPIOYOR.
                        YARDIMLARINIZ BEKLİYORUM HOCAM.

VE BEN BU ŞİKAYETLER İÇİN ÖNERDİGİNİZ İKSİR ÜRÜNÜ SİTENİZDE GÖREMEDİM.ACABA LİNK ATABİLİRMİSNİZ BANA?
                        VE BU ÜRÜNÜN FİYATI NEDİR ACABA?BEN BU GAZ ŞİKAYETLERİM SEBEBİYLE İŞE GİREMİYORUM,O SEBEPLE MADDİ İMKANIMDA COK ELVERİŞLİ DİĞİL.UMARIM UYGUN FİYATLI BİR ÜRÜNDÜR.

SAYGILAR.
                        Karanfil Forte, Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

• t.celebi Nickli öğeden Alıntı
                          Sn.İbrahim bey.Bundan 3 ay önce annemi kasık ve göbek arasından başlayıp,sırtından ensesine ve başına vuran bir ağrı için hastaneye götürdüm. ENDOSKOPİ yapıldı ve iç hemoroidler (G1)görüldü. ENDOSKOPİ yapıldıktan sonra annemin tansiyonu çok yükselmeye başladı.(19-20`lere çıkıyor) BELİRTİLER 1- Şişkinlik ve Kabızlık 2- Nefes darlığı 3- Yorgunluk,Halsizlik 4- Ense,Omuz,Sırt ağrısı 5- Dilde beyazımsı,Sarımsı tabaka 6- Tansiyon ve Kolesterol 7- Ağız kokusu 8- Kalp çarpıntısı 9- 160mm ile normalden büyük karaciğer Normalde Kalp,ve Tansiyon sorunu yoktu ENDOSKOPİ yapıldıktan sonra başladı. ÖNERİLERİNİZİ ACİLEN BEKLİYORUM,TEŞEKKÜRLER.

Yorum yap

• sehmuz Nickli öğeden Alıntı
                            öncelikle selam sıkıntım bundan 3 ay oncesinde baslıyor yurt dışında turkmenıstanda çalıştım orada bir kıl donmesi amaliyatı gecirdim midemde reflu oldugundan amalıyat sorası antıbıyotık kullanam dedıysemde ordakı doktorlar sart diyipkalcadan 1000mg antibiyotik iğne yaptılar 6 kere akabinde bana aksanlarını fazla anlamasamda ıgneler bitimine yaklaşınca bi sefere mahsus anti mantar ilacı kullanmam solendı unuttum sorasında karnımda gruldamalar basladı ısalle beraber o mantar ılacınıaldım bıkere kullandım sıkayetler gectı ve şimdi turkıyedeyım bu sıkayetler devam edıyor makatımda kaşıntı kılo kaybı ve bagırsaklarımda susmayan sesler beni cok rahatsız edıyor pisikolejim bozuldu hangi doktora gittiysem ya pisikolejik ya parazıtdıyolar yanlız tahlıllerdede cıkmıyor bu mantar yada parazıt tahlıllerle cıkarmı cıksada cıkmasada sızın onerilerinize ihtiyacım var artık sızı son durak olarak goruyorum bendeki bupisikolejikmi nedir sifasını sizden bekliyorum saygılar cevabınızı bekliyorum

Yorum yap

• tokcan Nickli öğeden Alıntı
                              ibrahim bey yaklaşık 1o senedir diş için antibitiyotik kullandım.son 5 senedir bayagı kilo oldım .deniz bölgesinden kaldıgımdan nem bunaltı veriyor.şişkinlik vegaz oluşuyor.tatlıyı yediğim an ertesi gün kilo alıyorum kas sistemimden agrı vardır .ne yapmalıyım

Denize yakın bir bölgede oturmanızın bulantı ve diğer rahatsızlıklarla ilgisi yok rahatsızlığın sebebei aşırı antibiyotik kullanmaktan bağırsakalrınıza mantar yerleşmiştir.Karanfil Forte, Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

• e.presly Nickli öğeden Alıntı
                                BARSAK MANTARI ACİL CVP LÜTFEN

BEN 30 YASINDA Bİ ERKEGİM.
                                BABAM VE AİLESİ AKRABLARINDA KANSER VE ÖZELLİKLE MİDE BARSAK SORUNLARI VAR.
                                BENDE DE DOĞUŞTAN ANNEMİN ANLATTIGINA GÖRE BARSAK GAZI SIKINTISI VARMMIŞ.5 YASIMDA COK İYİ HATIRLIORUM MİDE AGRILARI ŞİDERTLİ MİDE AGRILARI İLE BOGUŞMAYA BASLADIM.ANKARADA HER HASTANEYE GİTTİM ANCAK BARSAKLARIMDA KURTÇUKLAR OLDUGU SÖLENDİ.TABİKİ İLAÇLAR HİÇBİR SONUC VERMEDİ.
                                8 YASIMDA İKEN ANKARADA EMEKLİ BİNBASI BİR GASTROENTOLOG DOKTORA MUAYENE OLDUM.Bİ FİLM VEKTİ MİDEMİN.VE BANA BADEMCİK LERİM DOLAYISIYLA KARIN BOŞLUGUMDA İLTİHAPLARIN BİRİKTİGİNİ VE BUNUN MİDE AGRISINA SEBEP OLDUGUNU SÖLEDİ.HEMEN BADEMİCK AMELİYATI ÖNERDİ.1 YIL GECİKTİK AMA AMELİYAT OLDUM.ÇOK ŞİDDETLİ BADEMCİK SORUNUM VADI.AMELİYARTLA BİRLİKTE HEM O HEMDE MİDE SORUNUM ORTADAN KALKTI 2 YIL BOYUNCA.O DÖÇNEM KABIZLIK SORUNUMDA VARDI.
                                2 YIL SONRA TEKRAR MİDE AGRILARIM BASLADI.BU AGRILARIN ŞİDDETİNİ TARİF ETMEK MÜMKÜN DEĞİL İNANIN.10 DERECE ÜZERİNDE 10 DERECE ŞİDDETLİ DESEM YERİDİR.
                                13 YASIMA KADAR AGRILARIM DEVAM ETTİ.VE BİRGÜN FENALAŞTIM HASTANEYE KALDIRILDIM.APANDİSİTİMİN KARIN BOŞLUGUMDA BİRİKEN BADEMCİK SEBEBPLİ İLTİHAP BEZELERİ SEBEBİYLE HAREKETE GECTİGİ VE PATLAMAK ÜZERE OLDUGU SÖLENİP AMELİYAT EDİLDİM.
                                HERSEY DÜZELKDİ.VE Y,İNE 2 YIL SONRA BU DEFA İNANILMAZ GECE AGRILARI BASLADI.YİNE DOKTORA GÖRÜNDÜM MİDE ÜLSERİ BASLANGICI TESHİSİ KONULDU.İLAÇLAR BİRKAÇ YIL COK COK RAHATLATTI BENİ.ANCAK 16 LI YAŞLARA GELİNCE BİRAZ PSİKOLOJİK ALT YAPILI YANİ STRES BAZLI BARSAK GAZ ŞİKAYETLERİM BASLADI.SONRA MİDE AGRILARIM TEKRARLADI.YİNE DOKTORA GÖRÜNDÜM.MİDEM İÇİN ENDOSKOPİ YAPILDI.VE BARSAGIMDA VE MİDEMDE ÜLSER BASLANGICI TESHİSİ KONULDU.3 AY TEDAVİ GÖRDÜM VE MİDE AGRILARIM TAMAMEN BİTTİ.ŞUGÜN HALA MİDEM COK RAHAT.ANCAK BARSAK GAZI ŞİKAYETİM ARTTI.KENDİM COK DİKKAT EDERİM ÇÖZÜMLEMEYE CALIŞIRIM.VARDIGIM SONUC ; İLK ETAPTA BURUN KIRIKLIGIM VE TIKANIKLIGIM SEBEBİYLŞE GECELERİ BURNUMDAN DEĞİL AGZIMDAN NEFES ALIYOR OLMAMDAN DOLAYI MİDEME ORDANDA BARSAKLARIMA GİDEN FAZLA HAVA OLDU.
                                DAHA SONRA GAZLI YİYECEKLER VSDEN UZAK DURDUM.
                                GECEN YIL BABAMDADA ÖLÜMÜNE DEK OLAN Bİ SORUNUN GAZA SEBEP OLDUGUNU ANLADIM : MİDEMİZİN ALT KISMI YANİ BARSAKLARIN OLDUGU KARIN KISMININ YAZIN SICAK GÜNLERDE BİLE HAFİFİ ESEN Bİ RÜZGARLA VEYA TERLEME SONUCU SOGUMASIYLA İNANILMAZ ŞİDDETLİ GAZ OLUŞMAKTAYDI.BABAM BUNA ; KARIN KISMINA SICAK TUTUCAK KORSE TARZI BİRŞEY SARMAKLA ÇÖZÜM BULMUŞTU BİR MİKTAR.
                                BENDEDE AYNI SORUN BASLADI BİRKAÇ YILDIR.GECEN YIL ASKERE GİTTİGİMDE 6 AYLIK ASKERLİĞİM BIYUNCA YEMEKLERİN İĞRENC VEDE PİS OLMASI BARSAKLARIMI İNANILMAZ BOZDU.ÜSTELİK GİTTİGİM YER SARIKAMIŞTI VE HAVA -50 DERECEYİ GÖRMEKTEYDİ.GECE SABAHLARA KADAR SOGUKTA NÖBETTEYDİM.VE İNANILMAZ BARSAK GAZI SORUNUM OLDU.HATTA GAZ BARSAKLARIMDAN CİGERLERİME KADAR CIKMAKTA.KABURGALARIMA KRAMPLAR GİRDİGİNİ HİSSEDİYORUM COGU ZAMAN.
                                BİRDE: UYKUDAN UYANIP SOGUK SU İÇTİGİMDE BARSAKLARIMDA İNANILMAZ GAZ OLUŞUYOR.SANIRIM TEMELİ GENETİK VE AYRICI SEBEPTE BARSAK YANİ KARIN BÖLGEMİN ÜŞÜMESİ.
                                BİR ARA FLATON İSİMLİ İLAÇ KULLANDIM İNANILMAZ ETKİLİYDİ.ANCAK SANIRIM VÜCUDUM ETKEN MADDELERİNE BAGISIKLIK KAZANDIGI İÇİN ARTIK HİÇBİR FAYDASI OLMUYOR.
                                BURDA BİR ARA TIBBİ SEKRETERLİK YAPTIGIMDA ANKARA YÜKSEK İHTİSAS HASTTANESİ GASTROENTROLOJİ CERRAHI BİR DOKTOR BEYLE ÇALIŞTIM.ONA SÖLEDİM BAZI KAN TETKİKLERİ YAPTI.KOLONOSKOPİ ÖNERDİ ANCAK CİHAZ OLMADIGI İÇİN YAPILAMADI.
                                BEN BU İLLETTEWN KURTULMAK İSTİYORUM.BUNA BARSAGIMDAKİ ÜLSER SEBEP OLUYORSA O KISMININ ALINMASI MÜMKÜNSE ALDIRMAYADA RAZIYIM.TOPLUM İÇİNDE KAPALI MEKANDA KALAMIORUM.PSİKOLOJİKTE Bİ TARAFI OLDU BU YÜZDEN.
                                AKŞAMLARI ÖZELLİKEL 9 DAN SONRA GAZ AKTİF HALE GELİYO SANKİ.
                                BEN DİYET ANLAMINDA COK DİKKATLİYİM.SOGAN.SARIMSAK,FASULYE,SOSİS VS HİÇBİRİNİ TÜKETMİYORUM.
                                BANA YARDIMCI OLABİLİCEKMİSİNİZ ACABA.YAŞIM 28 KISMETSE 5 AY SONRA POLİS OKULUNA BASLICAM VE BU GAZ ŞİKAYETİ BENİ COK KORKUTUYOR ÇÜNKÜ BARSAKLARIMDA GAZ OLDUGUNDA İNANILMAZ SESLER GELİYO.TÜKSEK SESLER.İÇERDE SANKİ GAZ ÜRETEN Bİ CİHAZ VAR.
                                20 KÜSÜR YILLIK MİDE AGRIMDAN KURTULDUM BUNDANDA KURTULMAM GEREKİYO.HAYATIM ALTÜST OLDU İNANIN.
                                AYRICA HOCAM ÇOK FAZLA SU İÇİYORUM BEN GÜNKLÜK 2 LT YE YAKIN.BANA TESHİS KOYAN EMEKLİ BİNBASI DOKTOR FAZLA SU İÇMEMMEMİDE SÖLEMİŞTİ.FAZLA SU İÇTİGİMDE DE BARSAKLARIMDA FENA SEKİLDE GAZ OLUŞUYOR VE SESLER GELİYOR.
                                SANKİ KALIN BARSAKLARI SUYLA DOLUYMUS GİBİ.COK GAZ YAPIOYOR.
                                YARDIMLARINIZ BEKLİYORUM HOCAM.

VE BEN BU ŞİKAYETLER İÇİN ÖNERDİGİNİZ İKSİR ÜRÜNÜ SİTENİZDE GÖREMEDİM.ACABA LİNK ATABİLİRMİSNİZ BANA?
                                VE BU ÜRÜNÜN FİYATI NEDİR ACABA?BEN BU GAZ ŞİKAYETLERİM SEBEBİYLE İŞE GİREMİYORUM,O SEBEPLE MADDİ İMKANIMDA COK ELVERİŞLİ DİĞİL.UMARIM UYGUN FİYATLI BİR ÜRÜNDÜR.

SAYGILAR.
                                Midedeki gastrite karşı tonik bağırsakalrdaki mantara karşı jel ve bağışıklık sistemini güçlendirmek için iksir yani Gökçek Tonik, Karanfil Forte, Karahalile Forte, Kordisep Forte, Gökçek tonik ve Gökçek İksir, Mantar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar. Artı her lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X