Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Asla Peynir Yemeyin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hocam s.a ben 2 aydır iksir tonik ve enfeksiyon çayı kullanıyorum. ben 4 kilo kaybettim ve de baş dönmesi ve kulakçınlaması yaşıyorum 2 haftadır. iksir e devam edeceğim ama tonik alınca bende bi rahatsızlık hasıl oluyor. onun için 4 gündür tonik i bıraktım iksire 6 ay daha devam etmeyi düşünüyorum. tonik çünkü rahatsız etti bunun sebebi nedir? açıklarsanız sevinirim çünkü 1 haftadır panik atak yaşamaya başladım.

Yorum yap

kartalyaku Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      hocam s.a ben 2 aydır iksir tonik ve enfeksiyon çayı kullanıyorum. ben 4 kilo kaybettim ve de baş dönmesi ve kulakçınlaması yaşıyorum 2 haftadır. iksir e devam edeceğim ama tonik alınca bende bi rahatsızlık hasıl oluyor. onun için 4 gündür tonik i bıraktım iksire 6 ay daha devam etmeyi düşünüyorum. tonik çünkü rahatsız etti bunun sebebi nedir? açıklarsanız sevinirim çünkü 1 haftadır panik atak yaşamaya başladım.
      Bağırsaklar da ki mantarlar sökülürken fazla toksik maddeler üretirler ve bu toksik maddeler i karaciğer arıtamazsa hormon anormalikleri olur.
      Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

benim diğer sorum da son gönderdiğiniz tonik daha değişik ti hocam sanki fazladan sirke var gibi toniği içince bi tuhaf olmaya başladım. 2 aydır birşeyim yoktu yeni başladı .bu son gönderdiğiniz tonikte mi bi ayarsızlık var çünkü daha öncede normal tonik kullanıyordum.

ben şimdi 2 ay kullandım toniği bıarktım.ama iksire 6 ay daha devam edeceğim. hocam sonuçta iksir açığa çıkan bu mikropların ve mantarların hepsini temizler değilmi? toniğe devam edecektim fakat hakikaten çok kötü oldum bu yüzden bıraktım ama iksire devam.

yorumlarsanız sevinirim.

Yorum yap

kartalyaku Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          benim diğer sorum da son gönderdiğiniz tonik daha değişik ti hocam sanki fazladan sirke var gibi toniği içince bi tuhaf olmaya başladım. 2 aydır birşeyim yoktu yeni başladı .bu son gönderdiğiniz tonikte mi bi ayarsızlık var çünkü daha öncede normal tonik kullanıyordum.

ben şimdi 2 ay kullandım toniği bıarktım.ama iksire 6 ay daha devam edeceğim. hocam sonuçta iksir açığa çıkan bu mikropların ve mantarların hepsini temizler değilmi? toniğe devam edecektim fakat hakikaten çok kötü oldum bu yüzden bıraktım ama iksire devam.

yorumlarsanız sevinirim.
          Bence oluşan bu rahatsızlıklar çok ciddi değilse, toniği de içmeye devam et. Çünkü bu rahatsızlıklar geçici olarak oluşuyo, sonra geçiyor. Sanırım iyileşme krizleri olabilir. Bende de değişik bazı rahatsızlıklar oldu ama geçti. Mesela iksir içtiğimde bir ara bir-iki hafta midemde sanki bir yanma oluşuyodu, korktum ama dozu azalttım, daha sonra Allaha şükür geçti. Şu an içmeye devam ediyorum.
          Tonik ve İksir her ikisinde de, senin dediğin gibi, yeni siparişler geldiğinde tatları tam olarak birbirini tutmuyor sanki. Ama bunu İbrahim bey biliyordur, çok sorun olacağını sanmıyorum...
          İçtiğin toniğin günlük dozunu biraz azalt, rahatsızlık geçince yine dozunu arttırırsın. Bence devam et, çünkü tonik özellikle sindirim sistemi için. Bağırsak florasının düzenlenmesi için gerekli.
          Geçmiş olsun.

Yorum yap

ama ben toniği 2 ay kullandım bi 8 şişe daha var onuda 15 gün sonra kullnıp bırakacam mecbur hakikaten çok kötü yaptı o yüzden yoksa 2 ay daha içerdim. iksir e devam

Yorum yap

peynir yerine çökelek?

hocam asla peynir yemeyin demişsiniz.sabah kahvaltıda kalsiyumu yüksek almak zorundaydım 600-700 mg civarı.çünkü sporcuyum.peki peynir yerine çökelek yesek olurmu?

Yorum yap

must Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                hocam asla peynir yemeyin demişsiniz.sabah kahvaltıda kalsiyumu yüksek almak zorundaydım 600-700 mg civarı.çünkü sporcuyum.peki peynir yerine çökelek yesek olurmu?
                Bilmiyorum bu konuda araştırma yapmam gerekiyor

Yorum yap

çoçukların beslenmesi

çoçuklarımız nasıl beslemeliyiz? hiç peynir yemeyin diyorsunuz. çoçuklarımızadamı peynir yedirmeyelim. ya da ne kadar yedirelim.

Yorum yap

beslenme

nasıl beslenmeliyiz? mesela sabah kahvaltımız nasıl olmalı? akşam yemeklerimiz? ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz?

Yorum yap

mbatuhan Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                      nasıl beslenmeliyiz? mesela sabah kahvaltımız nasıl olmalı? akşam yemeklerimiz? ayrıntılı bilgi verebilirmisiniz?
                      Beslenme ile ilgili geniş yazımız var Gökçek Diyet diye

Yorum yap

Neler yenmemesi gerektiğini bir kenara bırakalım. Hocam siz sabah kahvaltısında neler yiyorsunuz anlatır mısınız? Böylesi daha kolay olacak gibi anlaşılması açısından.

Yorum yap

efsuslu83 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                          Neler yenmemesi gerektiğini bir kenara bırakalım. Hocam siz sabah kahvaltısında neler yiyorsunuz anlatır mısınız? Böylesi daha kolay olacak gibi anlaşılması açısından.
                          Çorba türk mutfağının vazgeçilmezidir ve 11010 yıllık Türk tarihinden süzülüp gelmiş bir kültür mirasıdır.Kahvaltı son 40-50 yıldır var ve peynir, siyah çay , kahve, tatlı ağırlıklı olduğundan mahzurludur, çünkü asidoza sebep olur.Almanya da sabah okula giden çocuklara aileleri bir Elma, bir tane Armut, bir tane Muz ve bir tane Portakal ile giderler.Bizde ki gibi ağır belsenme tarzı yok.

Yorum yap

Hocam çökelek ve tereyağ yenmesinden sakınca varmı acaba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X