Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Prostatitis, prostatit, prostat iltihaplanması, prostat büyümesi, prostatit belirtile

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

alicevat Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    hocam merhabalar

şöyle bir sorum olucaktı

bende kronik prostatit var yaşım 27

makattan ultrason çekildi ve bu şekilde ortaya çıktı

6 ay kadar üroloğumun isteği ile bactrim forte (500) mg kullandım

şu anda bir faydası olurmuki diye v.p. kullanıyorum ama prostatitimde

bir iyileşme olmadı sperm az geliyor spermiogram testi yaptıramıyorum

çünkü sperm 2-3 damla geliyor ayrıca baskı altında iken ben sperm

veremiyorum evde denedim bir sonuca ulaşamadım v.p. az da olsa

problemi giderdi ama üroloğumdan öğrendiğim kadarıyla bu sprem azlığı

kronik prostatitle ilgili imiş ve çocukken radyoterapi ve kemoterapi tedavisi

gördüm bu tedaviler testislere zarar vermiş olabilir dediler ve sallıyorlar

hocam bu yüzden uygun bir tedavi bulamadılar benim için

bana tavsiye edeceğiniz kür nedir ne kullanmalıyım hocam
    Gökçek İksir, Gökçek Tonik, prostat çayı ile enfeksiyon çayı karışımı özel bir çay iyi gelir.
    Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

merter Nickli öğeden Alıntı
      selam hocam yaşım 34. 7-8 aydır bende prostatit denen iltihaplanma var. çeşitli antibiyotiklerden kullandım ama hiç bi sonuç elde edemedim. idrar kültürü yaptırdım ve kullandığım ilaçlara karşı bakteri dirençli çıktı doktor ilacımı değiştirdi.idrarın rengi sürekli sarı, yanma devam ediyor. bi dönem akıntımda oldu. hatta bazı ilaçları kullandıktan sonra kuru boşalma yaşadım ilişkiden sonra, bende o ilaçları bıraktım.kabızlık problemimde vardı . büyük apdeste oturunca ıkınma neticesinde akıntı oldu bi ara, şu anda yok ama çamaşırımda gün içinde ıslaklık hissi duyuyorum.bana tavsiyeleriniz nelerdir. eğer isterseniz kültür sonucunuda gönderebilirim.
      çalışmalarınızda başarılar diler teşekkür ederim...
      cengiz ertekin
      ısparta
      Problem değil tedavi ederiz yalnız bu tedavi 3-4 ay gibi bir zaman alır.Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve Gökçek Prostat ve ENFEKSİYON Çayı karşımı özel kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.

Yorum yap

merhaba ben doktora yeşilimsi ve kötü kokulu bir akıntı ve peniste kaşınma şikayetiyle gittim. bel soguklugu dedi hiç bir test yapmadan bana cipro ve azro ilaçlarını verdi. kullandım kasıntı gecti akıntıda azalma oldu ama tam gecmedi.
        daha sonra idararımda kanama basladı ve baska bir urologa gittim ultrason cektirdim. bişey cıkmadı o da tetradox verdi ve gecmedi kanama devam ediyor cinsel isteksizlik arttı ama idrarımda yanma yok agrı da yok su an için dün de baska bir doktora gittim o da makkattan inceleme yaptı ve kan tahlili istedi bel soguklugunun prostatite dönmüs olmasından supheleniyor sanırım ama ben bir seyin de değişiecegini sanmıyorum özellikle cinsel isteksizliği kafama cok takıyorum doktor dailk önce bunu dusunmeyeceksin diyor bu konuda yardım edebilir misiniz ? ne yapmalıyım

Yorum yap

renginbol Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
          merhaba ben doktora yeşilimsi ve kötü kokulu bir akıntı ve peniste kaşınma şikayetiyle gittim. bel soguklugu dedi hiç bir test yapmadan bana cipro ve azro ilaçlarını verdi. kullandım kasıntı gecti akıntıda azalma oldu ama tam gecmedi.daha sonra idararımda kanama basladı ve baska bir urologa gittim ultrason cektirdim. bişey cıkmadı o da tetradox verdi ve gecmedi kanama devam ediyor cinsel isteksizlik arttı ama idrarımda yanma yok agrı da yok su an için dün de baska bir doktora gittim o da makkattan inceleme yaptı ve kan tahlili istedi bel soguklugunun prostatite dönmüs olmasından supheleniyor sanırım ama ben bir seyin de değişiecegini sanmıyorum özellikle cinsel isteksizliği kafama cok takıyorum doktor dailk önce bunu dusunmeyeceksin diyor bu konuda yardım edebilir misiniz ? ne yapmalıyım
          Bağırsaklarda ki mantarlar idrar yollarına yerleşmiş, mantarların teşhisi yok.İksir, tonik ve böbrek-mesane çayı kullanın.

Yorum yap

böbrek mesane cayı enfeksiyon cayıyla aynı mı bazı kişilere enfeksiyon caynı tavsiye etmissiniz

Yorum yap

igokcek Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              Bağırsaklarda ki mantarlar idrar yollarına yerleşmiş, mantarların teşhisi yok.İksir, tonik ve böbrek-mesane çayı kullanın.
              Evet iksir, tonik, enfeksiyon ve böbrek-mesane çayı karışımı özel bir çay daha uygun olur.

Yorum yap

ibrahim bey dün bir doktora daha gittim ve kanamanın nerden kaynaklandıgını anlayamadılar ultrason iyi cıktı psa degerlerim iyi cıktı bu nerden kaynaklanabilir sizce kanamanın nedeni ne olabilir acaba böbreklerde tas da göremediler.ultrasonda en son care endoskopi mi acaba kamıstan girip mesanemeye ve idrar torbasına mı bakmaları gerekiyor ?

Yorum yap

renginbol Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                  ibrahim bey dün bir doktora daha gittim ve kanamanın nerden kaynaklandıgını anlayamadılar ultrason iyi cıktı psa degerlerim iyi cıktı bu nerden kaynaklanabilir sizce kanamanın nedeni ne olabilir acaba böbreklerde tas da göremediler.ultrasonda en son care endoskopi mi acaba kamıstan girip mesanemeye ve idrar torbasına mı bakmaları gerekiyor ?
                  Bağırsak mantarları teşhis edilemez, artı mesanede ki mantarlarda teşhis edilemez.Bu nedenlede kanamanın sebebi anlaşılmaz, teşhis konamaz.

Yorum yap

gÜNAYDIN HOCAM:
                    BENİM 10 AYDIR İDRAR YOLLARIMLA İLGİLİ BİR RAHATSIZLIĞIM SÖZ KONUSU.İDRARIMI YAPAMAMA,SIK İDRAR İSTEĞİ, İDRARDA ŞİDDETLİ YANMA VEGEÇ BOŞALMA.BUNLARA EKLEYECEĞİM O KADAR ŞEY VARKİ.BU 10 AYDA 10 DEFA RAHATSIZLIK GEÇİRDİM VE 9.DEFADA HASTALIĞIMIN KRONİK PROSTATİT TANISI KONULDU. BU ÖYLE BİR RAHATSIZLIK Kİ İNSANIN PSİKOLOJİSİNİ ALLAK BULAK ETMEYE YETİYOR.DOKTORLAR BU HASTALIĞIN TEDAVİSİNİN UZUN ZAMAN ALACAĞINI SÖYLÜYORLAR.KİMİSİDE BUNLA YAŞIYACAĞINI DİLE GETİRYORLAR.SİZDEN RİCAM BU HASTALIKLA İLGİLİ BİLGİLERİNİZİ VE BİTKİLERİ ,KARIŞIMLARI BİZİMLE PAYLAŞMANIZ. İNANIN ANTİBİYOTİK KULLANMAKTAN İÇİM DIŞIM ANTİBİYOTİK OLDU.E MAİL: babalar505@hotmail.com tel: 0 539 667 05 37 .bu numara yada emailden ulaşmanız bekleyeceğim.

Yorum yap

babalar505 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                      gÜNAYDIN HOCAM:
                      BENİM 10 AYDIR İDRAR YOLLARIMLA İLGİLİ BİR RAHATSIZLIĞIM SÖZ KONUSU.İDRARIMI YAPAMAMA,SIK İDRAR İSTEĞİ, İDRARDA ŞİDDETLİ YANMA VEGEÇ BOŞALMA.BUNLARA EKLEYECEĞİM O KADAR ŞEY VARKİ.BU 10 AYDA 10 DEFA RAHATSIZLIK GEÇİRDİM VE 9.DEFADA HASTALIĞIMIN KRONİK PROSTATİT TANISI KONULDU. BU ÖYLE BİR RAHATSIZLIK Kİ İNSANIN PSİKOLOJİSİNİ ALLAK BULAK ETMEYE YETİYOR.DOKTORLAR BU HASTALIĞIN TEDAVİSİNİN UZUN ZAMAN ALACAĞINI SÖYLÜYORLAR.KİMİSİDE BUNLA YAŞIYACAĞINI DİLE GETİRYORLAR.SİZDEN RİCAM BU HASTALIKLA İLGİLİ BİLGİLERİNİZİ VE BİTKİLERİ ,KARIŞIMLARI BİZİMLE PAYLAŞMANIZ. İNANIN ANTİBİYOTİK KULLANMAKTAN İÇİM DIŞIM ANTİBİYOTİK OLDU.E MAİL: babalar505@hotmail.com
                      İksir, tonik ve enfeksiyon çayı ile prostat çayı karışımı özel bir çay

Yorum yap

vucudumda kucuk lıpomlar var.bahsetttiginiz gokcek iksiri kullanımı ve fiyatı hakkında detaylı bilgi vermemissiniz.aynı zamanda kronik prostatitte var.saw palmetto kullanıyorum sogansuyula.lipom icin fiyat tarifesi nedir prostatit icin oneriniz varmı yas 30 kilo98
                        Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve lipom ve prostat Çayı karşımı özel bir çay kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz

Yorum yap

prostatit iltihabım var faydalı olabilirmi ayrıca alkol kullanan biriyim.atila
                          scubittin06@hotmail.com
                          Prostatite karşı iksir, tonik, prostat ve enfeksiyon çayı karışımı özel bir çay gerekir.

Yorum yap

Merhabalar ,
                            Prostat iltihabi ile sorunlar yasamaktayim,asagidaki konu ile yardiminizi talep ediyorum..

Hastalik : 2.5 senedir prostat iltihabi tesisi

Yaklasik olarak 2.5 senedir bu hastalikla mucadele veriyorum ..Bir cok hastaneye gittim ve bir cok kere tedavi oldum ama herhangi bir duzelme yasanmadi.. Hastalik belirtilerim ozetle ;

---Buyuk tuvaletimi yaptiktan sonra makatta ve penis bolgemde sizilar ,agrilar ve tuvalet yapma hissi basliyor..buna kasiklarimda dahil..
                            Bu yakinmalar oturdukca maxiumum seviyeye ulasiyor..

---Egerki cok su icersem mesanem doldugunda ,her nedense bu prostatimdan gelen sizilar azaliyor bunun yerine idrar yapma hissi basliyor..

---Idrar icin tuvalete ciktiktan sonra yine ayni sikayetler basliyor..Bu gun boyu devam ediyo..

---Geceleri tuvalete sikisma yok,gun icindede oyle siddetli tuvalet yapma hissi yok..

---Transrektal tedavi olmustum orda prostatima bi cihazla dokunuldugunda duydudum siziyi ve penisime dogru gelen tuvalet yapma hissini gun icinde

hissediyorum..Beni rahatsiz eden asil bu sizilar ve tuvalet yapma hissi..

--Ikınma durumlarinda sanki idrar yapma hissedeiyorum..Penisimden idar geliyor bir iki damla..Tuvalete gittigimde cok az yapiyorum..

--Ozetle ,PROSTATİMA NE DEGERSE (Diski yada idrar )ozellikle diskidan sonra siddetli oluyor ,bende sikayetler basliyor ve gun boyu devam ediyor.

Bu sikayetlerden dolayi bir cok kere tedavi oldum bana kronik prostatit iltihabi oldugum soylendi ,antibiyotik olarak ;

--Tavanic
                            --Xatral

Vitamin olarak ise ;

--Saw Palmetto Berry
                            --Quercetin Comlpex

Antibiyotikler sureli oldugu icin onlar bitti halen daha vitaminleri kullanmaktayim.. Her turlu tedavi ve oneriniz icin simdiden tesekkurler..Erol Keser
                            Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve prostat Çayı kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.

Yorum yap

prostatit iltihabım var faydalı olabilirmi ayrıca alkol kullanan biriyim.Atilla Karlı
                              Gökçek Tonik, Gökçek İksir ve prostat ve enfeksiyon çayı karışımı özel bir çay kullanmanız gerekir.Bağırsaklarınıza mantar yerleşmiş, mantarlar tedavi edilmeden tedavi olmazsınız.Antibiyotikler mantarları çoğaltır ve daha da kötüleşirsiniz.

Yorum yap

İbrahim bey öncelikle Allah razı olsun insanların rahatsızlıklarına çözüm bulmak kadar mutlu eden bişiy olmasa gerek.25 yaşındayım 7-8 aydır kr.prostatit hastasıyım.öğretmenim.Çok duydum duyuyorum duymayada devam edeceğim.antibiyotikle olmuyor olmuyor olmuyor....İdrar yapma isteği bıktırdı.kafamı o kadar çok meşgul ediyorki psikolojim bozuldu bozulacak az kaldı.forumda yazılanlarıda okudum.Prostatitin tedavi süresi ne kadardır..Neler yapmam gerekiyor.Ne kullanmak gerekiyor.Genelde bi bilgi alamıyoruz.Teşekkürler...Duam şudur ki....Prostat hastalarına Allah Eyüp peygamberin sabrından versin inşallah

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X