Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Ankilozan Spondilit: ağrılı, ilerleyici bir romatizmal hastalıktır.

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Ankilozan Spondilit: ağrılı, ilerleyici bir romatizmal hastalıktır.

  Ankilozan spondilit neden ile yıllardır, ağrı çekiyordum ve oldukca çok kimyasal ilaç kulandım özeliklede kortizonlu ilaçlar. Kortizon beni sersem çevirdi. konsentrem kayıp oldu. yüzüm şişmeye başldı derim inceldi ve kurudu. Bu nednele Alternetif tıp üzerine araştırmalar yaparken komşumuz Sema hanımda da eklem kireçlenmesi vardı. O Gökçek İksir ve romatizma çayı kulandıktan sonra eklemlerindeki kireçin tamamen iyileştiğini söyledi.İternet sitesinin ismi ve adresini ondan aldım. Sema hanımın eklemlerindeki kireç tmamen erimiş kadıncağız bu yeni durmunua aşıkın olmadığından zorlamalarda kolu ve bacakalrı çıkıyormuş. İbrahim bey ona 4-5 hafta çok ağır kaldırmayın çözülen kireç nedeniyle eklemlerde boşluk oluştu. Eklemlerideki kıkırdakalrın normale dönmesi zaman alır demiş. Sema teyze eklem kireçlenmesinden 0 kurtulmuş. Ben de denmek için ibrahim beyi aradım, banada Gökçek İksir artı romatizma çayı tavsiye etti. Bu ürünleri 3 ay kulandıktan sonra eklemlerim açıldı hareketlerim normaleşti. Şimdi eğilip bükülebiliyorum, daha hareketliyim ve ağrılarım yok oldu. Fakat ben yinede 3-4 ay daha Gökçek İksir ve romatizma çayına devam edeceğim. Artık kimyasal ilaç kulanmıyorum çok şükür.

 • #2


  ankilozan spondilit
  merhabalar sayin gokcek,
  gokcek iksir kullanmaya baslamamdan 1,5 ay sonra grafi cektirdim. doktor hastaligimin ilerlemedigini soyledi. ama 4 ay once sol kalcamda skleroz artisi tespit edilmisti . ben olusan skleroz gerilememis mi diye sordum. doktor olusan skleroz geri donmez ancak ilerlemesini durdurabiliriz dedi. bu arada agrilarim hafifledi ama bazen sol tarafim bazen sag tarafim agriyo. bir de ben bu durum iyiye mi isaret yoksa hastaligin sakin oldugu bir donem mi, havalar bozunca agrilarim artar mi merak ediyorum. bu arada bitkiseltedavi.net.tr te hastalara ankilozan spondilit cayi tavsiye etmissiniz. bu benim su an kullandigim romatizma cayi mi? su an iki aydir gokcek iksir ve romatizma cayi kullanmis durumdayim. haftaya siparis vercem de ankilozan spondilit cayi mi yoksa romatizma cayimi isteyecem. tesekkurler...[/QUOTE]

  Bundan şüpheniz olmasın, fakat zaman alır. Ankilozan spondilit ve romatizma çayı bir birne çok yakındır etki bakımından.Harpago Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
  Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

  Yorum yap


  • #3
   kimyager68 Nickli öğeden Alıntı
   Teşekkürler İbrahim Bey Ben 2 aydır Gökçek İksiri kullanıyorum + ankilozon spondilit çayı İksiri düzenli olarak kullanmama rağmen çayı kullanamıyorum işten dolayı ama iksirin çok faydasını gördüm ilk başladığımda 8-10 gün ağrılarım arttı evet ama daha sonra o günden beri çok rahatım ayrıca ilk başlarda diyetlere de çok özen gösteriyordum ama zamanla ağrıların olmamasının verdiği rehavetle diyeti de tam olarak kullanmıyorum.Hiç ağrı olmuyor mu derseniz bazen oluyor evet ama ibrahim beyin dediği tedavi süreci 5-6 aymış iksirim bugün yarın bitecek tekrar iksir isteyecem ayrıca annemde bağırsak koliti var onada iksir+tonik+kolit çayı getirtecem ikimzi beraber içeriz inşallah.Annemde iyi olur inşallah.Hatta ben toniği de içmeyi düşünüyorum herhangi bri yan tesiri olur mu İbrahim Bey?Gerçekten Allah razı olsun inşallah tamamen atlatırım da bildiğim herkese yayarım hatta bir hakim bey var bizim vilayette abim söylemiş ben sonuç alırsam o da isteyecek a.s hastası ben hiç durmasınd edim ama.Haa birde bende futbol hastalığı var 5-6 ay tedavi sürecini tamamladıktan sonra oynamamda bir sakınca olur mu?
   Mrb
   Kimyager bey Gökçek İksir evet etkili ve arıtıcıdır, faakt çayıda düzenli içmeniz gerek ancak bu şekilde tedavi süreci kısalır. Tedavi olduktan sonra futbol oynarsınız tabi bir problm olmaz, aksine iyi olur. Tabii ki önce kendinizi pek yormadan yavaş yavaş alışmanız gerek. Harpago Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
   Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

   Yorum yap


   • #4
    Ankilozan spondilit

    Bu siteye riskli bir ameliyatı başarıyla geçen bir hastanın mutululuğla yazıyorum. Üstelik artık hastada değilim:Allahın sevgili kuluymuşum ki kendi araştırmalarım sonucu bu siteye rastladım ve yıllardır çıktiğim eziyetlerden kurtuldum.Üstelik birçok hasatalığa birden tek çözüm inanılır gibi değil ama gerçek.Üstelik çok mütevazi bir insan sayesinde birçok insan fayda görüyor.

    Bu yazıyı yazıyorum çünkü bende sizin yazdıkarınızdan etkilenerek iksire başlamıştım. umarım bizim gibi birçok hastaya daha deva olur.

    -Benim yıllardır romatizma dan dolayı bacaklarım ağırır. Nemli havalarda uyuyamazdım bacaklarımı sallamaktan ve sıkmaktan morluklar oluşuyordu.
    doktora giderdim fakat romatizma testlerinde temiz çıkardı ilaçlar kullanır fakat bi faydasını göremezdim. Yıllar geçtikçe şikayetlerim katlanmaya başladı bu seferde diz kapaklarımda ağrılar oluşmaya başladı. o zamanlar doktora gittiğimde kemikleriizde aşınma var denildi yine ilaçlar verildi. fakat geçici bir rahatlık dışında ağrılarım geçmedi.Öyleki denize girdiğimde gelen dalga bile sanki kemiklerimi kırarcak diye korkudan dalgalı denize bile girmiyordum. artık o kadar çok ağrıyorduki. Merdiven inip çıkamıyordum, hızlı yürüyemiyordum yürüdüğüm zamanlar dizlerimde sanki vida varmış gibi kitlenmeler oluyordu.
    Bacak arğrılarıyla beraber bu sefer bıyun ağrılarıda çekmeye başladım.Sürekli boynum tutuluyor. İşim masa başı işi olduğu için sık sık tekrar ediyordu. doktora gidip film çektiğimde disk daralması olduğu söylendi ilaç aldım fakat bu sefer de ilaçlar mideme dokundu nerdeyse mide kanaması geçiriyordum. Tabi bu sefer farkli ilaçlar ve kremler alarak ama yinede kalıcı bi çözüm olmadı ilaçlarda sonra tekrar ağrılar başlıyordu.
    Boyun ağrılarından sonra ellerim ağrımaya ve uyuşmaya başladı.felç geçirecem diye çok korkuyordum. Bir süre sonra çenem ağrımaya başladı ağzımı dahi açamıyordum .sadece çorba ve sulu yemekler yiyebiliyordum.Kemik veremi olduğum bile aklımdan geçiyordu. Vucudumda ağrımayan bir bölge yoktu. Gözlerimde göz tansiyonu çıktı.
    Artık insanlar bana hastalık hastası diyorlardı bu çok zoruma gidiyordu, çünkü yaşadığım ağrı ve acıları bir ben birde Allah bilir. Doktor doktor gezmekten güçüm kalmamıştı artık dizlerim çok dayanamaz hal alınca en son tekara bir özel doktora gittim. Bana dizlerimde vurulmam için iğne yazdı her iki dizime
    (bu arada 36 yaşındayım felçli bir hasta gibiydim) de iğnelerden vurdu fakat iğneler bana alerji yaptı sanırım bu seferde üşüme hastalığına tutuldum kenidimi nofrost buzdolabında gibi hissediyordum.Artık sinirlerim harap oldu en son tanıdık bir arkadaş vasıtasıyla devlet hastanesine genç bir doktora gittim.Beni dinlemesini yoksa ilaç almadan gideceğimi söyledim artık her yerim için farklı doktora gitmekten bıkmıştım.süreki ağlama krizi geliyordu.Oda bana hastalığımın (ki ilk defa teşhisi o doktor söyledi.) FİBROMİYALJİ yani yumuşak doku romatizması olduğunu söyledi. İlk defa bu sefer rahatladım en azından hastalığımın ne olduğunu öğremiştim.
    Bu sefer internette bu hastalıktan nasıl kurtulurum diye araştırırken bu siteye rastladım. İnsanlar dolandırıcı olduğu için başlangıçta önce bu işi yapan kişiyi araştırmak istedim böylece İbrahim Bey'le tanıştım. Bana Gökçek iksir ve romatizma çayı kullanmamı önerdi. Birbuçuk aydır kullanıyorum çok çok iyi geldi O kadar mütevazi ve değerli bir insanki deflarca arayıp hasatalığımı takip etti hangi doktor bunu yaparki.Tabi bende iyi bir hasayım ibrahim bEY'İN BANA SÖYLEDİKLERİNİ AYNEN UYGULADIM ARTIK NE ÇAY NE KAHVE NEDE PEYNİR VAR hayatımda çokda büyük bir kayıp değil.
    Sonuç : Ben yürüyemezken artık koşuyorum.Ağlıyorken artık gülüyorum İbrahim Bey'e nekadar teşşekkür etsem azdır. allah ondan razı olsun .Gerçi hasta hastanın halinden anlar kendiside yıllarca benim hastalığımdan çekmiş.
    Umarım bizim gibi diğer hastalarada şifa olur. Tüm hastalara acil şifalar.

    Yorum yap


    • #5


     damlasu Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
     Bu siteye riskli bir ameliyatı başarıyla geçen bir hastanın mutululuğla yazıyorum. Üstelik artık hastada değilim:Allahın sevgili kuluymuşum ki kendi araştırmalarım sonucu bu siteye rastladım ve yıllardır çektiğim eziyetlerden kurtuldum.Üstelik birçok hasatalığa birden tek çözüm inanılır gibi değil ama gerçek.Üstelik çok mütevazi bir insan sayesinde birçok insan fayda görüyor.

     Bu yazıyı yazıyorum çünkü bende sizin yazdıkarınızdan etkilenerek iksire başlamıştım. umarım bizim gibi birçok hastaya daha deva olur.

     -Benim yıllardır romatizma dan dolayı bacaklarım ağırır. Nemli havalarda uyuyamazdım bacaklarımı sallamaktan ve sıkmaktan morluklar oluşuyordu.
     doktora giderdim fakat romatizma testlerinde temiz çıkardı ilaçlar kullanır fakat bi faydasını göremezdim. Yıllar geçtikçe şikayetlerim katlanmaya başladı bu seferde diz kapaklarımda ağrılar oluşmaya başladı. o zamanlar doktora gittiğimde kemikleriizde aşınma var denildi yine ilaçlar verildi. fakat geçici bir rahatlık dışında ağrılarım geçmedi.Öyleki denize girdiğimde gelen dalga bile sanki kemiklerimi kırarcak diye korkudan dalgalı denize bile girmiyordum. artık o kadar çok ağrıyorduki. Merdiven inip çıkamıyordum, hızlı yürüyemiyordum yürüdüğüm zamanlar dizlerimde sanki vida varmış gibi kitlenmeler oluyordu.
     Bacak arğrılarıyla beraber bu sefer bıyun ağrılarıda çekmeye başladım.Sürekli boynum tutuluyor. İşim masa başı işi olduğu için sık sık tekrar ediyordu. doktora gidip film çektiğimde disk daralması olduğu söylendi ilaç aldım fakat bu sefer de ilaçlar mideme dokundu nerdeyse mide kanaması geçiriyordum. Tabi bu sefer farkli ilaçlar ve kremler alarak ama yinede kalıcı bi çözüm olmadı ilaçlarda sonra tekrar ağrılar başlıyordu.
     Boyun ağrılarından sonra ellerim ağrımaya ve uyuşmaya başladı.felç geçirecem diye çok korkuyordum. Bir süre sonra çenem ağrımaya başladı ağzımı dahi açamıyordum .sadece çorba ve sulu yemekler yiyebiliyordum.Kemik veremi olduğum bile aklımdan geçiyordu. Vucudumda ağrımayan bir bölge yoktu. Gözlerimde göz tansiyonu çıktı.
     Artık insanlar bana hastalık hastası diyorlardı bu çok zoruma gidiyordu, çünkü yaşadığım ağrı ve acıları bir ben birde Allah bilir. Doktor doktor gezmekten güçüm kalmamıştı artık dizlerim çok dayanamaz hal alınca en son tekara bir özel doktora gittim. Bana dizlerimde vurulmam için iğne yazdı her iki dizime
     (bu arada 36 yaşındayım felçli bir hasta gibiydim) de iğnelerden vurdu fakat iğneler bana alerji yaptı sanırım bu seferde üşüme hastalığına tutuldum kenidimi nofrost buzdolabında gibi hissediyordum.Artık sinirlerim harap oldu en son tanıdık bir arkadaş vasıtasıyla devlet hastanesine genç bir doktora gittim.Beni dinlemesini yoksa ilaç almadan gideceğimi söyledim artık her yerim için farklı doktora gitmekten bıkmıştım.süreki ağlama krizi geliyordu.Oda bana hastalığımın (ki ilk defa teşhisi o doktor söyledi.) FİBROMİYALJİ yani yumuşak doku romatizması olduğunu söyledi. İlk defa bu sefer rahatladım en azından hastalığımın ne olduğunu öğremiştim.
     Bu sefer internette bu hastalıktan nasıl kurtulurum diye araştırırken bu siteye rastladım. İnsanlar dolandırıcı olduğu için başlangıçta önce bu işi yapan kişiyi araştırmak istedim böylece İbrahim Bey'le tanıştım. Bana Gökçek iksir ve romatizma çayı kullanmamı önerdi. Birbuçuk aydır kullanıyorum çok çok iyi geldi O kadar mütevazi ve değerli bir insanki deflarca arayıp hasatalığımı takip etti hangi doktor bunu yaparki.Tabi bende iyi bir hasayım ibrahim bEY'İN BANA SÖYLEDİKLERİNİ AYNEN UYGULADIM ARTIK NE ÇAY NE KAHVE NEDE PEYNİR VAR hayatımda çokda büyük bir kayıp değil.
     Sonuç : Ben yürüyemezken artık koşuyorum.Ağlıyorken artık gülüyorum İbrahim Bey'e nekadar teşşekkür etsem azdır. allah ondan razı olsun .Gerçi hasta hastanın halinden anlar kendiside yıllarca benim hastalığımdan çekmiş.
     Umarım bizim gibi diğer hastalarada şifa olur. Tüm hastalara acil şifalar.
     Ankilozan spondilite karşı Harpago Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
     Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

     Yorum yap


     • #6      akhouse Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
      Allah'a hamdolsun 3 haftada agrılarımda azalma oldu.A.s hastalığımdan dolayı bayağu muzdariptim.Artık geceleri rahat uyuyabiliyorum.Oturup kalkmam,yürümemde düzelmeler oldu.Çevrem durşumun bile eskisine nazaran düzeldiğini söylüyor.İnşallah yakında tamamen kurtulmayı umut ediyorum.Yeterki yediklerimize,içtiklerimize ve hareketli olmaya dikkat edelim.Tüm hastalara acil şifalar diliyorum.


      Ankilozan spondilit gibi çok ağrı bir rahatsızlığın bu kadar kısa sürede iyileşmeye başlaması çok güzel, fakat siz tedaviye sonuna kadar devam edin, yarım bırakmayın.
      Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

      Yorum yap


      • #7

       osman-tr Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
       Her şeyden önce bu vesile ile tüm hasta kardeşlerimize acil şifalar diliyorum. 19 yaşındaki çocugumun bu rahatsızlıgı sebebiyle çeşitli araştırmaların sonucunda bu sayfaya gelmiş bulunuyorum. ilk 1 yıl bu hasatalıgı (ankilozan spondilit) teşhis bile edemediler. Bir doçentin istanbuldaki muayenesi sonucu bu hastalıgın teşhisi konmuş oldu. Ama çaresi veya net bir tıbbi ilacı yok. Çeşitli dogal destek ve altarnatif tıp yöntemlerini araştırdıktan sonra, gökçek iksirini denemeye karar verdik. 3 aydır gökcek ixir+ ankilozan spondilit çayı kullanmaya devam ediyoruz. Her ay sonunda kontrol testlerini yaptırıyoruz.
       Sonuçta hastalıgın iyileşmeye dogru seyrettigini müşahede ettik.
       İksir ve çay ile bu iyileşmeyi sürdürmeye devam ediyoruz. Ankilozan spondilit ile ugraşan ve arayış içinde olan kardeşlerimizin mutlaka denemesini öneririm.. Her ay sonunda testlerinizin iyileşmeye dogru gittigini görebilirsiniz. Şimdilik bizim gözlemimiz bu şekilde.. Tekrar acil şifalar diliyorum hepinize. Bu alanda araştırma ve tecrübeleriyle hayırlı güzel hizmetlerinden faydalandıgımız İbrahim gökcek beyefendiye de teşekkürler ederim.
       Ankilozanın tedavisi zaman alır, sabretmek ve devam etmek gerek.Bu aşamadan ki gelişmeler çok olumlu sabretmeniz ve devam etmeniz gerekir.Harpago Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
       Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

       Yorum yap


       • #8

        tllga Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Merhabalar ,
        tllga Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster

        Ben as hastası olarak üçüncü şişemi bitirmek üzereyim ve sonuçkarımı sizlerle paylaşmak istedim.Çünkü ben ve benim gibi hastalar bizim yazdığımız notları refarans olarak kabul edeceklerdir.
        Bende as hastası olarak alternatif tıp araştırmaya karar vedim ve bu siteyi buldum.Daha sonra sayın gökçeke sorularımı sordum ve almaya karar verdim.ilk aldığım şişede çok bir fark hissetmedim.
        Evet değişiklik vardı ama çok büyük değildi.Sebebini sorduğum da sayın Gökçeke bu işin sabır isteyen bir iş olduğunu söyledi.
        Bende kendisine olan inancımla tedavime devam ettim.İkinci ve üçüncü siparişlerimi verdim.
        Önceleri yataktan kalktıktan sonra kalçalarımın ve kaslarımın açılmasını bekliyordum ve bastığımda acı çekiyordum.Birde bu hastalıkta sinirden uzak kalmak gerekltiğini anladım.Evet sinir tüm hastalıkların başlangıcıdır ama bu hastalıkta da kızdığım zaman kaslarım geriliyor ve de o da kalçalarım da yada belimde ağrı yapıyor.
        Önceleri yattığım zamanlar sağdan sola ya da tam tersini yaptığım da çok zorlanıyordum.
        Fakat zamanla bunlarda bir düzelme gördüm.Artık rahatça kalkabiliyorum ve çokta rahat olmasa da belli ölçülerde vucudumu eğip bükebiliyorum.
        Diyceksiniz ki hiç mi ağrın olmuyor.Belli dönemlerde şiddetli ağrılar geliyor.3-4 gün sürüyor ve geri gidiyor.Bazı dönemlerde hiç ağrı olmuyor.Tabi bu zaman dilimlerinde vucudumu çok zorlamıyorum.Zorladığım zaman zaten ağrı kendini hissettiriyor.
        Bunun sebebini de sayın Gökçek curufların sökülmesi olarak açıklıyor.Bazen sırtım da bazen kalçalırımda hissediyorum bu ağrıları.
        Bende burada yazan hastalar gibi tam manada iyileşip futbol oynamak için sabırsızlanıyor ve biran önce iyileşmek için dua ediyorum.
        Bunları sizlerle paylaştım çünkü yazılan notları okudu bir hasta hiç mi iyileşen yok diye bir soru yöneltmiş.Eğer diğer hastalarda benim gibi sonuçları paylaşırsa hem yeni alacaklar hem de bizler için aydınlatıcı olacaktır.
        Herkese acil şifalar dileerimm...
        Evet sağlığınıza kavuşmanız mümkün tabii doğru beslenmekte önemlidir, asidoza sebep olan besinlerden uzak durmak gerekir.Örneğin peynir, sucuk, salam, sosis, çay, kahve ve kola iyi değildir.Sizin 5-6 ay daha Harpago Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
        Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

        Yorum yap


        • #9
         a.s

         bende bir yıldır as hastasyım bu ilacın faydasını gördunuzmu

         Yorum yap


         • #10
          bende 1 yıldır as hastasıyım ben kımyasal ilac kullanıyorum ama tam bı sonuc alamadım lütfen bana yardımcıı olurmusunuz onerırmısınız bu tedavı yöntemini lütfen

          Yorum yap


          • #11


           olcay Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
           bende 1 yıldır as hastasıyım ben kımyasal ilac kullanıyorum ama tam bı sonuc alamadım lütfen bana yardımcıı olurmusunuz onerırmısınız bu tedavı yöntemini lütfen
           Harpago Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
           Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

           Yorum yap


           • #12
            a.s

            ewet okudum ve etkilendımm o yüzden yazdım size.benım topugumda agrı var basamıyorum üzerine ve dizimde şişlik var 2 kez sıvı aldılar ve tekrar şişti.ne yapmamı önerırsınız

            Yorum yap


            • #13
             Ankilozon Spondilit Hastalığı

             Benin rahatsızlıgım yıllarca belim agrıdı bacaklarım cekılmeye basladı yuruyemıcek durumlara kadar geldım nerdeyse her sabah yataktan bile zorlanarak kalkıyordum hangi doktorlara gittiysem cogu aynı seyi tekrarladı bel fıtıgı baslangıcı dıye senelerce tekrarlayıp durdular sonlara doğru doktorlar hastalağımın ankilozon sipondilit hastalığı teshisi koydular hangı kapıyı caldıysam bunun tedavisi ilac yolu ile olcagını söylediler ve kulladığım ilaclar karacigerimi iflas olcak durumlara kadar getirdi ve ilacları hemen ardından bıraktım ve yeni tedavi yolları arayısı icine girdim ve birgün internette bu hastalıgın tedavi yollarını arastırırken ibrahim gökcek' in bu hastalıkla ilgili tedavi yollarının olduğunu ögrendim ilk başta içimi güvensizlik korkusu sardı acaba yararlı olurmu yoksa daha mı kötüye giderim diye korktum acıkcası cünkü günümüzde herkeze güvenilmiyor bu nedenden dolayı ilk önce aramaya cesaret edemedim fakat en sonunda denemeye karar verdim ve iyikide denemisim verdigi tedavi yöntemleriyle yuruyemezken yuremeye basladım agrılarımdan kurtuldum geceleri agrıdan uyuyamazken sımdı rahat sekılde uyur duruma geldım ve allah Gokcek beyden razı olsun hıc paracı bı ınsan da degıl param olmadıgı zamanlar bıle ılac gonderdı bana demekkı gunumuzda ısını en ıyı sekılde yapan durust ınsanlar da varmıs gunumuzde onun sayesınde hastalıgımdan tamamen kurtuldum allah tekrar razı olsun. Bu yazıyı yazmandaki amac rahatsızlıgı olan ınsanlarında bu hastalıgın caresız bı hastalık olmadıgını gece bıldıgı herkeze duyurmak istedim. Gokcek beye de sonsuz tessekurlerımı iletirimm.

             --
             Muhammet Erdogmus
             İzmir / TURKEY

             Yorum yap


             • #14


              osman-tr Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              Spondilit Ankozan ve romatizmal teşhisi konmuş kardeşler haberleşmeyi bu sayfalardan saglamaya devam ediyor.. Bence çok faydalı oluyor.. Benim 20 yaşındaki çocugum bu hastalıktan muzdaripti. Yukardaki bilimsel hastalık belirtileri bölümünde anlatılan şikayetleri vardı.. 5 aydır bu gökçek ixir ve gökçek romatizma çayına devam ediyoruz.. Şikayetlerin tümü bitmiş durumda ve hiçbir ilaç kullanmıyoruz.. Sadece diyet kurallarına dikkat ediyoruz tabiiki.. İbrahim Gökçek bey kardeşimizden Allah razı olsun.. Çünkü piyasadaki bir çok kişi gibi ticari amaçlara dayalı palavralarla çalışmadıgını tecrübe etmiş durumdayız.. Bu hastalıktan şikayeti olanlar gökçek ixire devam ederler ise, faydasını göreceklerdir.. Biz haala devam ediyoruz.. Çalışmalarında başarılar diliyorum.. Karadenizden selamlar ve hasta kardeşlerimize acil şifalar diliyorum..
              Osman bey oğlunuzun iyileştiğine çok sevindim.Allah uzun ve sağlıklı ömürler versin.Çok sabırlı olduğunuz için tedavi de başarılı oldunuz.Harpago Forte, Kordisep Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Romatizma çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolar.Hangi organa veya dokuya toksik madde depolanırsa orda problem çıkar.Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve mikroplar asidik ortamda daha hızlı çoğalırlar.Her Lokma en az 30 defa çiğnemeli, aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
              Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

              Yorum yap


              • #15
               acil yardım istiyorum

               benim eşim ankilozan hastası ve ağrıları ve kasılmaları arttı sizin linkinizi tesadüfen buldum ve bizede yardo,ımcı olabileceginizi umut ediyorum sizin önerdiklerinizi kullandıktan sonra agrılar ve kasılmalar azalacakmı en önemlisi duyumlarımıza göre sırtta kamburlaşma olabiliyormuş bunun ilerlemesini önlermi düzelrmi eşimi agrılı görmek beni çok üzüyor ne olur cvp bekliyorum ve önerdiklerinizden en kısa sürede sipariş vericem

               Yorum yap

               Hazırlanıyor...
               X