Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

beyincik küçülmesi var, iki kişinin yardımı olmadan yürüyemiyordu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• beyincik küçülmesi var, iki kişinin yardımı olmadan yürüyemiyordu

merhaba arkadaşlar,hastamıza şifalı bitkiler araştırıken gökçek iksiri gördüm tesadüf,hastamızda 13 yıldır beyincik küçülmesi var,iki kişinin yarmı olmadan yürüyemiyordu ve konusma bozukluğuda vardı,1 aydır tonik ve iksir kullanıyor şuan eskisinden daha ıyı tek kişinin yarmıyla gidebiliyor konuşmaları daha anlaşılır hale geldi yani kısa sürede çabuk etki gösterdı umarım daha iyi olcak.SN İBRAHİM GÖKÇEK beye tesekkürlerimizi iletiyorum....

aymin Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,hastamıza şifalı bitkiler araştırıken gökçek iksiri gördüm tesadüf,hastamızda 13 yıldır beyincik küçülmesi var,iki kişinin yarmı olmadan yürüyemiyordu ve konusma bozukluğuda vardı,1 aydır tonik ve iksir kullanıyor şuan eskisinden daha ıyı tek kişinin yarmıyla gidebiliyor konuşmaları daha anlaşılır hale geldi yani kısa sürede çabuk etki gösterdı umarım daha iyi olcak.SN İBRAHİM GÖKÇEK beye tesekkürlerimizi iletiyorum....

Allah hastanıza sağlık sıhhat versin, tedavi zaman alır.Tedavi zaman alabilir.Acele etmemeniz gerekir.
    Enginar Forte, Ginkgo Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.
    Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

Merhaba,aynı hastalık annemdede var(beyincik küçülmesi).Dedem,dayım,teyzemdede aynı hastalık mevcut.Tonik ve iksir hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Nasıl ulaşabilirim bu ürünlere?

Yorum yap

kbrhmt Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        Merhaba,aynı hastalık annemdede var(beyincik küçülmesi).Dedem,dayım,teyzemdede aynı hastalık mevcut.Tonik ve iksir hakkında bilgi verirseniz sevinirim.Nasıl ulaşabilirim bu ürünlere?
        Enginar Forte, Ginkgo Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

cevap için teşekkürler,fakat bu hastalık için tedavisi yok deniliyor acaba bu önerdiğiniz iksir,tonik ve çaylar ilerlemeyimi önlüyor yoksa kesin sonuçmu veriyor.(hastalık beyin küçülmesi yani seperebellar ataxi)

Yorum yap

merhaba, benimde babamda aynı hastalık var ve yaklaşık 10 yıl oldu. o da birisinin yardımı olmadan yürüyemiyor Aynı soruyu ben de sormak istiyorum . Bu hastalığı durduruyor mu yoksa ilerlemesini mi engelliyor? Çünkü beyincik küçülmesinin bildiğim kadarıyla tedavisi yok. çünkü bildiğim kadarıyla beyincik hücreleri ölüyor ve tekrar yenilenemiyor. cevap için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

kbrhmt Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              cevap için teşekkürler,fakat bu hastalık için tedavisi yok deniliyor acaba bu önerdiğiniz iksir,tonik ve çaylar ilerlemeyimi önlüyor yoksa kesin sonuçmu veriyor.(hastalık beyin küçülmesi yani seperebellar ataxi)
              Çok geç kalınmadı ise tedavi ederiz.

Yorum yap

msac Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                merhaba, benimde babamda aynı hastalık var ve yaklaşık 10 yıl oldu. o da birisinin yardımı olmadan yürüyemiyor Aynı soruyu ben de sormak istiyorum . Bu hastalığı durduruyor mu yoksa ilerlemesini mi engelliyor? Çünkü beyincik küçülmesinin bildiğim kadarıyla tedavisi yok. çünkü bildiğim kadarıyla beyincik hücreleri ölüyor ve tekrar yenilenemiyor. cevap için şimdiden teşekkürler.
                Kullanan herkes bu güne kadar iyileşti, fakat iyileşme kişiden kişiye değişir, kimi %100 iyileşirken kimi % 50 iyileşir, bunu kesin kestirmek mümkün değildir

Yorum yap

benim annemde 2 senedir görülüyor bu hastalık,şuan tek başına yürüyebiliyor ama gün geçtikçe etkileri artıyor ,bu bahsettiğiniz iksir,tonik ,enfeksiyon ve damar çayını nerden temin edebiliriz ,bilgi verirsiniz sevinirim.

Yorum yap

igokcek Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                    Kullanan herkes bu güne kadar iyileşti, fakat iyileşme kişiden kişiye değişir, kimi %100 iyileşirken kimi % 50 iyileşir, bunu kesin kestirmek mümkün değildir

Peki iksir, tonic ve çay kullanımı yeterli olacak mıdır. Yoksa onun dışında da yapması gereken başka şeyler var mı. Bir de kişiye göre değişir derken muayene gibi birşey gerekiyor mu.

Yorum yap

msac Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                      Peki iksir, tonic ve çay kullanımı yeterli olacak mıdır. Yoksa onun dışında da yapması gereken başka şeyler var mı. Bir de kişiye göre değişir derken muayene gibi birşey gerekiyor mu.

Yorum yap

mrb aynı hastalık babamda var. sizle iletişime geçebilme imkanımız varmı. meal adresim [email protected] bana lutfen meal atın hemen donus yaparım.

Yorum yap

merhaba ben tuba benim 27 yaşında bi abim var 12-13 yaşında beyincik küçülmesi rahatsızığı başladı,şu anda yürüme zorluğu ve konuşma bozukluğu yaşıyo,sitenizde bahsedilen iksir hakkında bilgi alabilirmiyim,nasıl temin edebilirim? bu iksir abimim hayatında olumlu değişikliklere neden olabilir mi?

Yorum yap

tubam Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                            merhaba ben tuba benim 27 yaşında bi abim var 12-13 yaşında beyincik küçülmesi rahatsızığı başladı,şu anda yürüme zorluğu ve konuşma bozukluğu yaşıyo,sitenizde bahsedilen iksir hakkında bilgi alabilirmiyim,nasıl temin edebilirim? bu iksir abimim hayatında olumlu değişikliklere neden olabilir mi?
                            Beyincik küçülmesi olan bazı hastalar bizim ürünleri kullandı ve iyileşme görüldü öncelikle 6 hafta kullanması gerekir, ancak o zaman birşey söylüyebilirim.Sarı Kantaron Forte, Enginar Forte, Ginkgo Forte, Spirulina Forte, Gökçek Aloe Vera Jel ve Gökçek İksir, Damar çayı ve Enfeksiyon Çayı kullanmanız gerekir.Barsak Mantar ve Bakterileri toksik maddeler üretir ve Karaciğer bu toksik maddeleri arıtmaz ise diğer organlara depolanır ve organlarda çeşitli rahatsızlıklar görülmeye başlar. Günümüzde Bakterilerin teşhisi kan, idrar ve gaita tahlilleri hemen yapılabilir, fakat mantarların teşhisi hemen hemen imkansız ve ancak belirtileri ve dilden anlaşılabilir.Kimyasal ilaçlar ve yanlış beslenme mantarları çoğaltır ve vücudun asit-baz dengesini bozulur ve oluşan asitik ortamda mikroplar hızlı çoğalırlar.Aksi halde çok yoğun cüruf oluşur.Cüruflu ortamda ise bakteri, virüs ve mantarlar çok kolay çoğalır ve bağışıklık sistemi zayıflar, kişi önce halsiz, dermansız, yorgun olur ve aşırı uyur sonra ise birçok hastalığa yakalanır.

Yorum yap

çok teşekkür ederim,bu Gökçek Tonik, Gökçek İksir, Ozon Yağı, damar çayı ve enfeksiyon Çayını nasıl temin edebilirim,ve ilaçlar ile bilgiye nasıl ulaşabilirim?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X