Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Sistit, Kronik sistit, Mesane iltihaplanması, Erkeklerde, çocuklarda sistit tedavisi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sistit, Kronik sistit, Mesane iltihaplanması, Erkeklerde, çocuklarda sistit tedavisi

Sistit, Kronik sistit, Mesane iltihaplanması, Erkeklerde, çocuklarda sistit tedavisi

Ibrahim bey boyle hastalariniza deger verip aninda cevaplandirdiginiz icin cok tesekkur ederiz...sizi tanimadan once saracoglu ve marankiyede mail atip dogru durust cevap alamamistim...ikisinide sarlatan olarak goruyorum..insaallah Allahin izni ile sizin tedavinizden bir sifa bulabilirim... Ha bu arada dil ile ilgili problemimden haric sistititim vardi ona iyi geldi . ilk gunler acayip agrilarim artmisti sonra iyi geldi.Bircok arkadasima tavsiye ettim.calismalarinizda basarilar...
    Allah razi olsun.

• Armagan
    replied

Yorum izini:

• nguven
    replied
    Mesane İltihaplanmasına Çay

Yorum izini:

• nguven
    replied

Yorum izini:

• nguven
    replied

Yorum izini:

• nguven
    replied

Yorum izini:

• igokcek
    replied
    b-cemil Nickli öğeden Alıntı
    Ben Cemil Beykoz'da oturuyorum, mesane tümörü nedeniyle ibrahim beyi kardeşim bulmuş onun zoru ile ibrahim beye gitti. Aslında ben bitkisel tedaviye pek inanmıyordum, şimdiye kadar. İbarhim beyin verdiği iksir, jel, zerdeçal forte, enginar forte, kolloidal gümüş ve iki çay mesane çayı ve kist çayı verdi. Ben bu ürünleri kullanmaya başlayınca önce çok çok korktum, çünkü idrarımdan beyaz beyaz belteler gelmeye başaldı ve hafif kanama oldu. İbrahim beyin yanına gittim. Mesanedeki mantarlar ve enfeksiyon dökülüyor, daha ne istiyorsun içeride kalsa dahamı iyi olacaktı dedi. Yapacak bir şey yoktu, amaliya olmak istemediğimden 2-3 ay denemek istedim. 6 hafta sonra elimde ki titremler geçti ne söyleyim çok çok şaşırdım, unutkanlık ve yorgunlukta geçti. Ben şimdi 65 yaşındayım ama kendimi çok çok iyi hissetmeye başladım. Doktora gittim muayene oldum tümör küçülmüş, bir şeymi deniyorsun dedi. Bende Gökçek beyden anlatım, iyi geliyor devam edin dedi, doktorum sağolsun beni rahatlattı. İbrahim beye minnettarım kendisine saygılarımı sunarım.
    Evet Cemil beyi ikna etmek beni hayli yormuştu, ama değdi. Maşallah çok kısa sürede Parkinson, unutkanlık gibi rahatsızlıkların yok olması ve tümörün küçülmesi çok çok sevindirici bir olay sabredip 2 ay kadar bu ürünleri kullanmaya devam ederseniz. Hiçbir rahatsızlık kalmaz inş. Çünkü bir beyninde tavuk yumurtası kadar tümör olan şahsı bile tedavi ettik hamd olsun

Yorum izini:

• igokcek
    replied

Yorum izini:

• igokcek
    replied

Yorum izini:

• igokcek
    replied

Yorum izini:

• igokcek
    replied