Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Herbelife şarletanlik

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Herbelife şarletanlik

HERBELİFE ŞARLETANLIK
    Keşke sorulara cevap verebilseydiniz de bunların sadece benim genelleme yaptığım kendi doğrularım olduğu netleşseydi.

Kendi ürünlerinizi ne kadar tanıdığınızdan şüphe duyuyorum; çünkü bahsi geçen ürünler gıda değil "gıda katkısı" olarak geçer. İkisinin arasındaki farka kanisinizdir inşallah.

Gerçekten Sağlık bakanlığının bir onayından haberim yok; varsa böyle bir onay bizimle paylaşın lütfen. Ancak bakanlığın ürünlerin olası hepatotoksisitesi ile ilgili tespitler hepimizin malumu.

İnsanları yanlış yönlendirmemek lazım; sizin 4 milyar ciroluk şirketininz sadece Türkiye'de değil faaliyet gösterdiği bütün ülkelerde aynı argümanlarla karşı karşıyadır. Kaldıki sizin ürünlerinizden çok daha sağlam bilimsel temelleri olan "anti-aging" ve "organik tarım ürünleri" bile sağlık açısından tartışılırken sizlerin bu gocuntusu neden?

Ben size niçin bu şekilde pazarlandığını sormuşum; cevap: Sistem böyle. Sisteminiz, aldığınız satış ve pazarlama teknikleri eğitimi ile birebir karşıdaki insanı etki altında bırakmak ve insani zaaflarını menfaate çevirmek üzerine kurulu.

Eskiden bu sistemin adı daha dürüstçe "şarlatanlık" olarak geçerdi şimdilerde daha trendy bir isim "Network Marketing".....

https://forum.donanimhaber.com/herba...en--20475907-4
    Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.
Hazırlanıyor...
X