Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

GÖKÇEK İksir (Bitki Karışımlı Sarımsaklı Limon Suyu):

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• GÖKÇEK İksir (Bitki Karışımlı Sarımsaklı Limon Suyu):

kazanak Nickli öğeden Alıntı
    sayın İbrahim bey,Gökçek iksirini tam 3 hafta kullandım ve iksir bitti. karnımda ki şişikler endi,(davul gibi oluyordu) artık erken kalkıyorum,Karaciğerde,sağtara- fımda ağrılar vede çok halsizlik vardı, Şimdi çok şükür iyi durumdayım,ancak üşüme, aşırı terlemede ve kontrasyon bozukluğunda henuz birşey yok hatta, Kabızlık sorunumda temamen düzeldi. diğer sorunlarıda yenmem için gökçek İksirini nekadar kullanmalıyım? Yemekleri biraz tuzlu yemenin karaciğere zararı varmı?
    hakan Nickli öğeden Alıntı
    İBRAHİM BEY ÜRÜNLERİ DÜN KULLANDIM İLK DEFA DEĞİŞİKLİGİ HİSSEDİYORSUN YILLARDIR YORGUNLUK HİSSİ GİTTİ ENERJİ GELDİ KENDİ KENDİME BOKS YAPTIM BÜYÜK BİR ÇALIŞMANIN ÖZVERİNİN AKLIN ÜRÜNÜ KARIŞIMLAR ZATEN SİZİ TVLERDE İZLERKEN DİĞER KİŞİLERDEN FARKLI OLDUGUNUZU ANLADIM SİZİNLE BİRLİKDE ALOVERA VE İKSİRE HAYRAN OLMAMAK ELDE DEĞİL HER TÜRLÜ HASTALIGA UMUT DAĞITIYORSUNUZ HASTALARI SERİNLETİYORSUNUZ BENCE SİZ SON YÜZYILIN DEHASISINIZ ZAMAN İÇİNDE MUTLAKA SIRLARINIZI BİRİLERİNE ÖĞRETİN Kİ MİLLETİMİZ FAYDALANSIN SİZDEN SONRA İKSİRSİZ ALOVERSIZ KALMASIN İNSANLAR. BU YAZIYI OKUYAN BAZILARI ABARTILI YADA İBRAHİM BEYİN ADAMI OLDUGUMU DÜŞÜNECEKLER DÜŞÜNSÜNLER SORUN DEĞİL FAKAT İBRAHİM BEY EN BÜYÜK TIP ÖDÜLÜNÜ HAKEDİYOR HERGÜN HAYRANLARINIZ ARTACAKTIR SAYGILAR
    Hakan bey sağolun, şayet iyileşen bütün hastalr düşüncelerini sizin gibi yazsalar inanın çok büyük yeni bir forum oluşur teşekkürler.
    Konu abdullah tarafından (https://bitkiseltedavi.net/vb5/member/1072-abdullah Saat 15 Şubat 2018, 12:43 ) değiştirilmiştir.

Mehemt bey

Başağrısına karşı aspirin alınır, ama aspirin asla başağrısını tamamen iyileştirmez ömür boyu alınır ve çok alınırsa ayrıcada mideye böbrekler ve kanın yapısına zarar verir. Gökçek İksiri hastalığı tamamen iyileştirir ama beli bir süre zaman alır. Hastalığınızın geçmişi (anamnez) oldukca eskiye dayandığından tedavisisde ona göre zaman alır. Hatalık ne kadar kronikse tedaviside o ölçüde zaman alır. Dünyanın en tuzlu yemek yiyen milleti Japonlardır ve yine en uyun ömürlü insanlarda Japonlardır. www.gokcek.aktar.com da tuzmasalı linki var oraya bakın.

Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır. Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.
    Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

Enfeksion kaptim diye hemen Antibiotiklere sarilmayin !!!!!. Basit bir Angine yakalandim, ve Doktora gittim, hemen bana Penicilin verdi bende kullandim. Daha 10 tane aldim ancak fayda görmedim, aksine cok zarar gördüm. Ancak basit bir zarar degil. Hersey o günden sonra basladi....Bir sabah kalkdigimda dilimde mantar olmus , dilim yanarak agrilar basladi. Sonra kendi kendime Penicilin aklima geldi ve hemen cöpe attim.
      Ancak nafile, artik o kücük bombalari almis ve Bagirsak florasini iyice bozmustum. Sonra Sirasiyla ikinici enfeksiona yakalndim; neden cünkü aldigim penicilin Immun sistemin cökermisti de ondan. Bugün Peniciline karsi enfeksiona neden olan mikroorganizmalar bagisiklik kazanmistir, ve bana göre Penicilin devri coktan bitmistir.Hatta hic etkisi kalmamistir. Cünkü zaman gectikce Cesitli Antibiotiklere karsi mikroorganizmalar Resistenz kazanmaktadir. Ancak Allahin verdigi bitkiler herzaman kullanilabilir.

Aradan zaman gecemdi ki; Gastrit, Mantar Allerjisi (Penicilum) , Besin Allerjisi,
      Sinüzit, Sag sinusda polyp, Bagirsak tikanikligi, Bas Agrilari ,Depression, Kas kasilmalari ortaya cikti. Oysaki Penicilin dene o mantardan olusan ilaci almazdan önce hic bir seyim yoktu. . Doktor Doktor diye dolasmaya basladim. Ancak neticeye ulasamadim. Nafile....bu isi kendi elime aldim. Ve ibrahim beyle tel görüstükden sonra Gökcek iksirini tavsiye etti ,aldim kullandim. tam 6 ay zahmet cektim, ve bugün ocak 2007 .
      Memnun kaldigim icin tedaviye devam etmekteyim.

Gökcek iksirine basladiktan 3 hafta sonra, iki koltuk altindaki lenf bezleri büydü ve calismaya basladi. Önce cok korktum ancak bir hafta sonra kendliginden gecti. Calisan lenf bezlerinden korkmamak gerekir, calismayandan korkmak gerekir. Bagirsakda yer edinen Mantarlar gökcek iksirinden sonra ortaya cikti , vucutta Allerji yapti ve daha sonra Bagirsak yoluyla disariya atildi. Bagirsakda Mantar ve Parazitler ortaya cikinca Bulanti kusma gibi haller de beraberinde ortaya cikti ancak Bagirsak temizlendikden sonra gecti.
      Ancak Hepsi bu degil Antibiotiklerin bana verdigi zarar, ya Depression da ikincisi, geceleri uykusuzluk,karin agrilari. Gökcek iksiri ile beraber Kilicotu ve Cörek otu kullanmaya basladim. Doktorlar bana Allerji icin güncel kullanilan ilaclar verdi, bir iki defa kullandim ancak hic faydasini görmedim, ve biraktim.
      Gökcek iksirni dördüncü haftasi dudaklarimda ucuk , yüzümde sivilceler ortaya cikti, ancak bir hafta sonra kendiliginden gecti.Bunun icin doktora bile gitmeye gerek duymadim, cünkü biliyordumki bu Gökcek iksirinden sonra ortaya cikmisti,
      Ibrahim bey bunun gayet normal oldugunu söyledi.
      Dilimdeki yanmaya ve dil paslanmasi , azaldi ancak yaralar meydana geldi, curuflar ve bakteriler disari atilmaya basladi.

Daha Antibiotikin yan Tesirleri bitmedi!!
      Karaciger aldigim Penicilin ve onun yaptigi Mantar Allerjisinden Toxik etki gördü,
      ve görevini yapamaz hale geldi. Karaciger Dokusunda biriken Safra ve artik maddeleri disariya atilamadi-bilirojen-bu bende ikinci Allerji yapti ve tüm vucudum kasinmalar oldu . Gökcek iksiri Karacigerde biriken bu maddeleri cözerek Gaita ve idrar yoluyla disariya atmaya basladi. Bilirojen karacigerde biriktigi icn Dil Paslanmasi ve aciligi ortaya cikti.Gökcek ikrisi Karacigeri Temizlenmeye basladiktan sonra Azaldi.

Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet
      Konu abdullah tarafından (https://bitkiseltedavi.net/vb5/member/1072-abdullah Saat 15 Şubat 2018, 12:44 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

simurg Nickli öğeden Alıntı
        İksiri kullanmaya başlayalı henüz 10 gün kadar oldu .Yaklaşık 7 aydır nötropenik enterekolit ve tifilitis tanılarıyla 21 gun arayla 2 kez opere edilen kızım sürekli bağırsak sıkıntıları çekiyordu.Yapışıklık ve bağırsak seviyeleri oluşuyor belli aralarla ishal tekrarlıyor bazen sebebi belirsiz batın ağrıları oluşuyordu.Bu anlamda sürekli huzursuzluğumuz vardı.Kızımın asıl hastalıgını unutmuş tali bir olay olan bağırsak sıkıntısına düşmüştük.

Bu 10 gün içinde ibrahim hocanın ayrıca tavsiye ettiği gökçek tonik ve gökçek iksirine devam ettik bu kadar kısa sürede bağırsak düzene girdi. gaz hareketleri yoğunlaştı atımı kolaylaştı.Hazım problemi yaşamadık ve 3 gundur hamdolsun kızımda uyuyor bizde rahatız.

Her sıkıntıda özeldeki rahatsız edişlerimde bana vakit ayırdıgı içinde özellikle ibrahim hocadan allah razı olsun .
        EVET bu simurg ko asdı ile yazı yazsan arkadşımızın yazısı Lösemi linkinde devamı

Yorum yap

Von: ayse.................
          An: gokcekaktar@hotmail.com
          Gesendet: Mittwoch, 7. Februar 2007 10:44

Iyi Gunler,
          Gercekten size nasil tesekkur etsem bilmiyorum. Aylardir care bulunamayan kronik urtiker nedeniyle kasintilarim, toniginizi 3 gun kullandim ve tamamen gecti. Soylediginiz sekilde 9 gun kullanacagim. Umuyorum 9 gunun sonunda tonigi birakinca tekrar baslamaz.
          Tekrar cok tesekkur ederim.
          Not: Bu arada bugun tekrar siparis ettim.
          Ayşe
          Ayca Hanım çok sevindim
          Böyle birçok insanın problemi var, bitkiseltedavi.net tecrübeler linkine yazarsanız memun olurum, çünkü aynı şekilde problemi olan insanalar yardımcı olmuş olursunuz.
          Konu abdullah tarafından (https://bitkiseltedavi.net/vb5/member/1072-abdullah Saat 15 Şubat 2018, 12:45 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Serkan Nickli öğeden Alıntı
            mrhb ibrahim bey ;
            sekiz seneden sonra esim hamile dün ögredik. Bundan sonra nelere dikkat edelimde bu bebegin saglikli olarak anne karninda kalmasini saglayabilriz.
            Allahtan hayırlısı, ama Gökçek İksiri artık almasın. rahim ve yumurtalıklarda vede kordonlarda temizlik yaparken cenine zarar verbilirmi bunu bilemiyor. Yenğe hanımada Gökçek İksirini ve hayıt preparatı tavsiye etmişitmim. Ve bunları kulandıktan kısa bir süre sonra hamile kaldı. Hamdolsun senin kadar bende çok sevindim. Yenğe hanım ne kadar çok çilek yerse bebek o kadar akılı olur. Ben bunu küçük oğlumda dendim. Maşallahı var. Herhangi bir problem olursa kanama vs inşallah olmaz ben ona uygun ilaç tavsiyeedebilirim. Tanıdığım bir bayan düşük yapıyordu sık sık kadın doktoru hiç bir iş yapmıyacaksın sır üstü yatacaksın demişti ben ona bir şifalı bitkinin tentürünü verdim ve hiç bir problem olmadan hamilelik dönmeini atlatı. Hamileliğin ilerleyen dönmlerinde yırtılmaları önlemek için karnını ve bacakalrını badem yağı ile ovalarsa iyi olur. slm
            Konu abdullah tarafından (https://bitkiseltedavi.net/vb5/member/1072-abdullah Saat 15 Şubat 2018, 12:45 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

iksir, tonik, bağırsak mantarları, sedef... paylaşan: igokcek
              aydın Nickli öğeden Alıntı
              dilimde 4-5 yıldır beyaz paslanma oluşuyor

İbrahim Bey merhaba!İksir ve toniki beraber kullanıyorum ve mide ve bagırsaklar oldukca düzeldi daha doğrusu tamamen düzeldi ve rahatladı. Çok sagolun! G.diyet ürününüzü iksir ve tonikle birlikde kullanabilirmiyim? İlaçlar yüzünden iştahım yine artıyor.G.Diyetin yanında bir tavsiyeniz olur mu?(Tok tutucu gıdalar..vs....). İbrahim Bey bu arada dikkatimi çeken bir konu da,daha önce öğleden sonra saat 13.00,15.00 hatta 18.00'a kadar uyumama veya uyumak istememe rağmen,bir bağlantı varmıdır bilemem ama G.İksir kulanmaya başladıktan belli bir süre sonra sabah 8.00 ile 10.30 arası uyanabiliyor ve daha çok dinlenmiş oluyorum. Peynir hemen hemen hiç yemiyorum ama Çay içmemeyi başaramadım. Çayın zararlarını giderecek extra bir çözüm var mı
              bilemiyorum.Tekrar sağolun.
              Aydin
              Aydın bey www.gdiyet.com da geniş bilgi var.

Yorum yap

mete Nickli öğeden Alıntı
                dilimde 4-5 yıldır beyaz paslanma oluşuyor

İbrahim Bey,merhaba!
                Bildiğiniz gibi,dilimde çok yoğun ve temizlememe rağmen her gün tekrar eden
                pas,ağızda kuruluk,devamlı acı bir tat hissi vardı.Üçüncü Gökçek tonik
                şişesi bitmek üzere.Günde üç defa normalden biraz büyük olan su bardaklarını
                tam doldurarak kullanıyorum.Bir haftadan beri dilimdeki paslanmada
                azalma,vücudda ve metabolizmada rahatlama gözlemlemekteydim.Bu akşam
                temizlemediğim halde dilim tertemiz hiç bir pas yok.Ağızda acılık,kuruluk
                hiç kalmadı.Bir de genelde kaslarımda genel bir yorgunluk,spor öncesi ve
                sonrası yorgunluk vardı.Son bir haftadır kaslarımın kasılma, çalışma
                isteği,kuvveti ve kapasitesi tahminen % arttı.Sindirim sistemim çok kötü
                idi,şu anda sonuçlar çok olumlu ve şaşırmamak mümkün değil.Size teşekkür
                ederim...Aydin
                Sizin adınıza çok sevindim, bağırsaklardaki mantarların tam olarak temizlenmesi için belki 1-2 hafta daha devam etmekte fayda var, çünkü bağırsaklar 350 metrekare olurp nokta kadar alnda mantar kalsa yine çoğalabilir. Bu nedenle tamamen kurtulmanız için biraz daha devam etmekte fayda var.

Yorum yap

depresyon, gastirit, ülser, reflü, şişkinlik... paylaşan: igokcek
                  fotoözcan Nickli öğeden Alıntı
                  foto-ozcan@hotmail.com

selamünaleyküm,sayın gökçek gerçekten biz yemek yemeyi bilmiyoruz. örneğin ben almanyada kaldığım sırada orada hiç beyaz ekmek bulunmazdı ve bende orada esmer ekmekğe alıştım. O esmer ekmeğin içinde başta kepek olmak üzere yulaf, çavdar, belkide arpa tüm gıda maddelerinin özü vardı,birde ekmeği en az 12 saatlık soğuk ekmek olarak alırdık bu nekadar mükemmel ve doğru maalesef biz bunu bilmiyoruz.eskiden ben hatırlıyorumda bizdede ekmek kepekli yapılırdı ama daha sonraları insanlar kepeksiz ekmek çoğaldıkça, kepeksiz ekmeğe özenti başladı ve bizim ne doktorlarımız ve nede bilir kişiler bizi uyarmadılar vede birçok hastalığın ana nedeni bu beyaz ekmek vede bunu sıcak sıcak tükemek. bak ben şimdi aynen sizin dediğiniz gibi beyaz ekmek yerine soğuk (bayat) kepekli ekmek yiyorum, zeytinyağının dışında hiçbir yağ yemiyorum. işte sizin gökçek iksirini kullandıktan sonra midem ve bağırsaklar çok düzgün çalışmaya başladı, birde dışkının rengi düzeldi, eskiden sarı veya koyu sarı idi, şimdi koyu kahverengi siyaha yakın. bu konuda size nekadar teşekkür etsem azdır yalnız şu gazı kesemedim bagırsaklarımda çok ve çoook gazvar ve beni çok rahatsız ediyor lahanada yiymiyorum biliyorsunuz guatır var ne yapacağımı şaşırdım. bu yazdıklarımı alıp yayayınlayabilirsiniz.
                  Evet çok hakılısınız, malesef çok değerimizi unutuk ve yabancı hayranlığı bizi mankurtlaştırdı. Fakat Gökçek Tonik'in böyle bir yan tesiri yoktur, sade lahan suyu uzun vadede mahzurlu olabilir.

Yorum yap

GÖKÇEK İksir (Bitki Karışımlı Sarımsaklı Limon Suyu):

astım, alerji, romatizma kanser, iksir, tonik... paylaşan: igokcek

Sarımsak kokusundan rahatsız olanlar, iksiri aldıktan 5-10 dakika sonra bir miktar süt (en az yarım çay bardağı) içerse bu süt kokuyu emer ve yok eder.

Gökçek iksiri: Bu iksir 26 yıllık bir tecrübenin ürünüdür ve bildiğiniz bütün eksotik ürünlerden daha etkili vede oldukcada ucuzdur.Limon suyu, ada çayı, maydanoz, sirke, sarımsak, karanfil, tarçın, zerdeçal, yara otu, zeytin yaprağı, kekik, altın başak otu, atkuyruğu otu, zencefil vs içerir.Kaliteli koyu renkli üzüm sirkesinden oluşan iksir ilaç değildir ve sadece ilaçlarla tedaviyi destekler.

Antibiyotik ilaçlarla iltihaplari önlemeye çalışırken, çoğu zaman içimize mini atombombaları atığımızın farkına varmayız. Kimyasal ilaçlar, özeliklede antibiyotikler vücudumuzda, özeliklede bağırsaklarda faydalı, zararlı demeden herşeyi tahrip ederler. Kimyasal ilaçlardan her yıl Almanyada 25 bin kişi ölüyor ve milyonlarcasıda hastalanıyor. Kimyasal ilaçlar ne kadar kısa süreli kulanılırsa zararıda o oranda az ve doğal ilaçlar ne kadar uzun süre kulanılırsa fazdasıda o oranda büyük olur. Özeliklede antibiyotiklerin yaptığı tahribatlar oldukca büyüktür ve adeta herbiri bir mini atombombası gibidir. Herhangi bır ilaçı kulanmadan önce mutlaka yantesirlerin dikkat edilmelidir.

Bağırsaklara yerleşen patojen bakteriler ve mantarlar besin artıklarından zehirli gazlar (metan, etan, propan, butan hexan vb?), zehirli alkoller (metanol, etanol, propanol, butanol, pentanol vb?) ve biyojen aminler (örneğin histamin bu allerjiye sebep olur.) üretir. Bunlara ilavetten bağırsak içeriğinin pH?sı nötürleştiğinden NH4+ (Ammonyum) yerine NH3 (Amoniak) ortaya çıkar, bu ise diğer zehirli maddeler gibi positif veya negatif yüklü olmadığından onlar gibi kolayca kana karışır. Kandaki bu zehirli maddeler asidoza (kanın ve dokuların asitlenmesi) sebep olabilir, bu ise tehlikelidir.
                    Bu zehirli ve zararlı maddeleri arıtmak için karaciğer çok yoğun çalışmak zorunda kalır. Neticede karaciğer kendi asli görevi olan enzim, hormon ve gallikasit gibi bilinen 400 çeşit maddeyi salğılamakta zorlanır ve salğıladığı maddelerin kalitesi düşer. Buda besinlerin tam olarak sindirilememesi demektir. Bu durum başta sindirim organları: mide, pankreas ve bağırsaklar olmak üzere organları negatif etkiler. Büylece ortaya bir şeytan üçgeni oluşur ve kişi hiç beklemediği organlarında ağrılar ve iltihaplar vede hastalıklar ortaya çıkar.

Homocystein: Bir diğer önemli faktörde bağırsakflorasının bozulması sonucu, faydalı bakterilerin üretiği B12-Vitamini ve besinlerdeki B6 Vitamini ve folikasit oranında düşme olur. Aminosaitlerden methionin hücre yenilenmesi sırasında proteinların ana maddesidir. Methionin proteine dönüşürken artık madde olarak homocystein ortaya çıkar. Homocystını B6 ve B12-Vitamileri ile folikasit zararsız hale getirir. Bu vitaminlerin oranını düşmesi homocystein ornının artması demektir. Homocystein ise kalitesiz kolesterolu (LDL-Kolesterolu) oksitler. Oksitlenen kolesterol savunma sistemi tarafindan tehlikeli madde olarak alğılanır vede özelikle makrofaj tarafından yenir. Sürekli oksitlenmiş kolesterol yiyen makrofaj patlıyarak ölür ve ortaya sümüksü, süngerimsi ve yapışkan bir madde ortaya çıkar.

Uzmanlar buna kolesterol desede bu kolesterol olmayıp plak, curuf veya artık madde diye anılması gereken bir maddedir. Curuf (plak) başta damarların iç yüzeyi, bağ dokusu, hücre araları ve mukozaya (sümüksü içderi özeliklede bağırsak mukozası ) yapışır ve bir çok hastalığa sebep olur. Çare gökçek iksiriindir, Gökçek iksiri bağırsak içeriğini hafif asitli ortama çevirerek, buraya yerleşmiş olan mikropları (patojen bakteriler, viruslar, mantarlar ve parazitler) yokeder. Ortaya çıkan mikropları immün sisteminin savunma güçleri (Makrofaj, B-Hücreleri, T-Hücreleri vb.,) tanır ve onlara karşı bir taarruz (mücadelle) başlatır. Bu mücadele nedeniyle geçici olarak 1-2 hafta ağrılarınız artabilir. Bu korkulacak bir durum değildir, aksine bağışıklık sisteminin etkisi dokulardan sökülen curuf, ,iltihap ve mikroplar nedeniyle tepki oluşmasındadır. Bu korkulmaması gereken geçiçi bir durumdur. Hastalığın bu belirtisine Almanca ''Erste Verschlimmerung'' , yani ilk kötüleşme denir ve immün sisteminin hastalığı yoketmeye başladığına işarettir. Curuflar ve Bağırsaklar aynı bataklığa benzer, burayı kurutup güzel bir çiçek bahçesine çevirirseniz hastalıkların % 99?unu önlemiş olusunuz. Aksi halde hastalıklardan kurtulmanın yolu yoktur. (Nhp 12.03.1722)

Intrinsic faktorü: Bir diğer önemli faktör ise Mide mukazası aşırı katkı maddesi içeren besinler (konserveler, çikolata, keks vb.), soft içecekler (kola, fanta vb.) alkol, sigara ve kimyasal ilaçlar (asprin, penisilin, kortison, paracetamol vb.) nedeniyle tahrip olur. Böylece zamanla çok kolay gastrit (mide iltihaplanması, mide mukazası iltihaplanması ) oluşur. Bu nedenle Mide yeterince intrinsic fakrorü (sialinasitli glukoprotein) salğılızamaz. Intrinsic faktorü B12-Vitamini, Folikasit, Methionin ve minerallerin bağırsaklar tarafından absorbe (emilme) edilmesini sağlar. Yani nasılki diabet hastaları için insulin nekadar önemli ise besinlerin sindirilmesi içinde İntrinsic faktorüde o kadar önemlidir. İntrinsic faktorünün yetersizliği vitamin ve mineralyetersizliğine sebep olur. Neticede bir çok hastalık ortaya çıkar ve bunlardan bazıları: Allerji, derihastalıkları, sindirim organlarindaki rahatsızlıklar, vb hastalıklar ortaya çıkar.

Pankreas amilaz, lipaz, tripsin ve chymotripsin gibi anzimler salğılar, amilaz nişastayı dextrin, ve maltoza, lipaz yağları yağasitleri ve gliserol?a tripsin proteini aminoasitlere vede chymotripsin proteinları aminoasitlere parçalıyarak ayırır. Böylece nişasta (polisakkaridler), protein ve yağlar parçalanarak absorbe edilecek halde gelir. Şayet pankreas tahrip olmuş ve yeterince enzim salgılıyamıyorsa incebağırsaklarda parçalanamayan protein ve yağlar kalınbağırsaklardaki bakteriler tarafından parçalanırki, buradaki yanlış parçalanma neticesinde proteinler aminoasitlere değil biojen aminlere (histamin..) ortaya çıkar.

Normal olarak böbreküstü bezeleri yeterince kortizon salğılar, enzim yetersizliği nedeni ile proteinler aminoaside dönüşeceğine biojen aminlere dönüşürler.Bu biojen aminlerden biride histamindir.Bağırsak mantarları ve midede ki halikobakter pylorinin üretmiş olduğu fazladan histamin damarları ve bronşları büzer, allerjik rahatsızlıklar, deri hastalıkları, mide ve bağırsak rahatsızlıkları ortaya çıkar.Böbrek üstü bezelerinin salğılamış olduğu kortizon histamini dengeler, fakat bağırsak mantarlarının ve mide deki bakterinin üretmiş olduğu aşırı histamin ve enzim yetersizliği nedeniyle ortaya çıkan histamin bütün dengeleri bozar.Pankreas ayrıca Na HCO3 (Sodyumhidrogenkarbonat) salğılar ve bu mideasidini hafif asit faza cevirir. Böylece (HCl+NaHCO3>NaCl+CO2+H2O) incebağısaklardaki sindirimi kolaylaşir. Pankreas rahatsızlıklarının belirtileri tıkanma, şişkinlik ve karınağrısı (kolik) gibi rahatsızlıklarla ortaya çıkar ve bu çoğu kez bağırsak rahatsızlığı zannedilerek yanlış anlaşılır. Gökçek iksiri pankreası güçlendirici en ideal ilaçdır.[/Byet hayvansal besin maddeleri[/iyince çay, kahve ve alkol içince kişi aşırı duyarlılık gösterip rahatsız oluyorsa, bu pankreas zafiyetine işarettir. Bu durumun devam etmesi bağırsaklarında rahatsızlanmasına sebep olur (Nhp 2.02.160). Pankreas zafiyeti nedeniyle incebağırsakta sindirim anormalikleri olur ve buda bağırsaklarda histamin oluşmasına neden olur ve bu nedenle ortaya çıkan allerjiye karşı antihistaminika yazmak yanlıştır.

Bu konuda Limon, Sarımsak ve Sirke üzerine monografi yayınlıyacağım. Sarımsağın kolesterolu önlediği, antibakteriel, antiviral, antimikozit özelikleri bilinemktedir.Yine limon ve sirke üzerinede yapılan arştırmalarda aynı yönde bir çok etkilerinin oluğu tesbit edilmiştir. Fakat sarımsak taze olarak kulanıldığında etkili olduğu taze kulanılıncada koku yapması vede tansiyonu düşürmesi nedeni ile pek terçih edilmemekteidi. Limon çok çok önmeli bir şifa kaynağı olmasına rağmen fazla kulanıldığında mideye sirke gibi zarar verebilmektedir.

Gökçek İksirinden günde 3 defa 2 yemek kaşığı yemekten önce alınmalırır. Şayet hastalık ağırsa günde 5 defa 2 yemek kaşığı alınabilir. Bazı hastaların bünyesi hassas olduğundan bu ağır gelebilir. O zaman dozajı günde 5 defa 1 yemek kaşığına indirmek gerekir. Yani günde günde kişi 5 defa 10-30 ml alabilir. Şayet bünyenize ağır gelmiyorsa 5 defa 30 ml, eğer ağır buluyorsanız 5 defa 10 ml almanız uygun olur. Tadı bebekler ve küçük çocuklar çok acı bulunursa portakal suyu ile alınabilir. Bebekler için günde 5 defa bir çay kaşığı küçük çocuklar için günde 5 defa 1 tatlı kaşığı uygundur.

Gökçek İksir ürünümüze ait diğer resimler aşağıdadır.

Yorum yap

zindelik kazandım gökçek iksirle

sevgili ibrahim gökçek teşekkürler benim 3 yıldan beri aşırı yorgunluk vardı artık yürüyemez ve iş yerinde çalışamaz hale gelmiştim kollarımda tenisçi dirseği var belimde fıtık romatizmam vardı iksir aldım ve şuan kullanıyorum eskisinden daha iyiyim medivenleri bile cıkamıyordum şuan dinlenmeden yavaş yavaş çıkabiliyorum kullanalı 1 hafta oldu kendimi iyi hissediyorum derdime birtürlü çare bulamamıştım şuan çok iyiyim çok sağolun ibrahim gökçek benim durumumda olanlara tavsiye ederim
                      kollarımı kaldıramıyordum ve zor yürüyordum tüm kaslarım ağrıyordu hafiflediğimi hissediyorum sanki agır bir yük kalktı üzerimden

Yorum yap

Gökçek Iksir Ve Toniğin Faydaları

Sayın İbrahim Bey,

Sizin internet sitenizle 6 ay kadar önce tanıştım. Sağlıkla ilgili tespitleriniz ve web stenizde yer alan açıklamalar bana çok mantıklı geldi. Çünkü kendimi çok sağlıklı besleniyor sanıyorken, aşırı yemek yemediğimi düşünmeme rağmen giderek artan bir kilo problemi ile karşılaştım. Ne kadar çaba göstersemde kilo veremiyordum. Bunun üzerinde son zamanlarda özellikle sabahları vücüdümda büyük bir ağırlık oluşmaya başladı işe giderken merdivenleri bile güçlükle çıkmaya başladım. Hatta yaşlı ama dinç insanlara çok özenmeye başlamıştım. Nasıl bu kadar dinç olabiliyorlar diye.

Üstüne üstlük karaciğerimde yağlanma tespiti ile birlikte aniden karaciğerimin üzerinde ağrı yapan kırmızı renkli bir ben oluştu. Bir şekilde tahlil ettirmeye kalksam iyi huylu da olsa kötü huylu da olsa kesip alacağız diyeceklerdi.

Sonuçta sağlığımla ilgili olarak bir şeylerin yanlış gittiği belliydi ve sanırım yanlış besleniyorum diye düşünmeye başladım ancak hatalar nedir bunları anlayamıyorum .

Tesadüfen bulduğum sitenizdeki yazılarınızı ve tespitlerinizi okuyunca anlatılanların benim yaşadığım rahatsızlıklarla uyduğunu gördüm.
                        Ben işyerinde çok siyah çay içiyordum ve peyniri çok seviyor , her sabah mutlaka peynirli sandviç yiyor sağlıklı olduğuna da çok inandığım ve de sevdiğim için için bol bol peynir tüketmekte bir sakınca görmüyordum. Hatta çok sevdiğim için akşam yemeklerinde bile yemeklerin yanında bile peynir alıyordum. Ancak çok faydasını gördüğüm (!) için bu alışkanlıklarımı bıraktım.
                        2 şişe Gökçek Tonik ve 1 şişe Gökçek İksir ve 2 şişe Tentürü bitirdiğimde bana sürekli kilo vermelisin diyen arkadaşlarımın epey zayıfladın dediğini gördüm. Tabi ki manken gibi olmak için değil ama fazla kilo her türlü hastalığın sebebi olduğuna göre neden bu ağırlıkları fazladan hayatımız boyunca taşımak zorunda olalım . Ayrıca Tonik ve İksiri kullandıktan sonra karaciğerimin üzerinde ortaya çıkan benin de kurumaya başladığını ve küçüldüğünü gördüm. Toniği ve iksiri kimi zaman sizin önerdiğiniz dozdan daha fazla dozlarda da denedim hiç bir zararını görmediğim gibi tam tersine faydasını gördüm. Tonik ortaya çıkan yalancı açlık hissini yok ediyor ve gereksiz yere abur cubur alma isteğini yok ediyor. Ancak diğer perhiz çayları gibi güçten düşürmüyor. Tüm bu etkiler kesinlikle onun doğal ve faydalı olduğunu kanıtlıyor. Daha az ve öz yemek yiyorsunuz ve öğün aralarında kesinlikle acıkmadığınız gibi dayanıklılığınızda artıyor.Tabi ki sağlığımdaki izlediğim tüm bu olumlu değişikiliklerden dolayı çok sevindim. Dolayısıyla çok faydasını gördüğüm bu tedaviye devam edeceğim.

Saygılarımla,

Osman Gürol

Yorum yap

OsmanGürol Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                          Sayın İbrahim Bey,

Sizin internet sitenizle 6 ay kadar önce tanıştım. Sağlıkla ilgili tespitleriniz ve web stenizde yer alan açıklamalar bana çok mantıklı geldi. Çünkü kendimi çok sağlıklı besleniyor sanıyorken, aşırı yemek yemediğimi düşünmeme rağmen giderek artan bir kilo problemi ile karşılaştım. Ne kadar çaba göstersemde kilo veremiyordum. Bunun üzerinde son zamanlarda özellikle sabahları vücüdümda büyük bir ağırlık oluşmaya başladı işe giderken merdivenleri bile güçlükle çıkmaya başladım. Hatta yaşlı ama dinç insanlara çok özenmeye başlamıştım. Nasıl bu kadar dinç olabiliyorlar diye.

Üstüne üstlük karaciğerimde yağlanma tespiti ile birlikte aniden karaciğerimin üzerinde ağrı yapan kırmızı renkli bir ben oluştu. Bir şekilde tahlil ettirmeye kalksam iyi huylu da olsa kötü huylu da olsa kesip alacağız diyeceklerdi.

Sonuçta sağlığımla ilgili olarak bir şeylerin yanlış gittiği belliydi ve sanırım yanlış besleniyorum diye düşünmeye başladım ancak hatalar nedir bunları anlayamıyorum .

Tesadüfen bulduğum sitenizdeki yazılarınızı ve tespitlerinizi okuyunca anlatılanların benim yaşadığım rahatsızlıklarla uyduğunu gördüm.
                          Ben işyerinde çok siyah çay içiyordum ve peyniri çok seviyor , her sabah mutlaka peynirli sandviç yiyor sağlıklı olduğuna da çok inandığım ve de sevdiğim için için bol bol peynir tüketmekte bir sakınca görmüyordum. Hatta çok sevdiğim için akşam yemeklerinde bile yemeklerin yanında bile peynir alıyordum. Ancak çok faydasını gördüğüm (!) için bu alışkanlıklarımı bıraktım.
                          2 şişe Gökçek Tonik ve 1 şişe Gökçek İksir ve 2 şişe Tentürü bitirdiğimde bana sürekli kilo vermelisin diyen arkadaşlarımın epey zayıfladın dediğini gördüm. Tabi ki manken gibi olmak için değil ama fazla kilo her türlü hastalığın sebebi olduğuna göre neden bu ağırlıkları fazladan hayatımız boyunca taşımak zorunda olalım . Ayrıca Tonik ve İksiri kullandıktan sonra karaciğerimin üzerinde ortaya çıkan benin de kurumaya başladığını ve küçüldüğünü gördüm. Toniği ve iksiri kimi zaman sizin önerdiğiniz dozdan daha fazla dozlarda da denedim hiç bir zararını görmediğim gibi tam tersine faydasını gördüm. Tonik ortaya çıkan yalancı açlık hissini yok ediyor ve gereksiz yere abur cubur alma isteğini yok ediyor. Ancak diğer perhiz çayları gibi güçten düşürmüyor. Tüm bu etkiler kesinlikle onun doğal ve faydalı olduğunu kanıtlıyor. Daha az ve öz yemek yiyorsunuz ve öğün aralarında kesinlikle acıkmadığınız gibi dayanıklılığınızda artıyor.Tabi ki sağlığımdaki izlediğim tüm bu olumlu değişikiliklerden dolayı çok sevindim. Dolayısıyla çok faydasını gördüğüm bu tedaviye devam edeceğim.

Saygılarımla,

Osman Gürol
                          Osman bey sizin sağlığınız da çok olumlu gelişmelerin olması beni çok sevindirdi.Tabii sabırlı azimli olmanız ve beslenmenize dikkat etminz çok çok önmelidir.

Yorum yap

iyigünler sayın gökçekben kullandığım çeşitli antibiyotiklerden dolayı kabızlık sorunu yaşıyorum.gaz problemim var.karnım sürekli şiş.psikolojimi bozuyor bu durum yemek yemek istemiyorum. karnım şiş olmasa iki lokma bişi yesem anında şişiyor.tuvalete çıkmama yardımcı olacak birkaç ürün kullanmakdıkça kesinlikle tuvalete çıkamıyorum. 7,8 senedir problemim var ve gittikçe artıyor.benim polikistik overim var. bacak basen ve karın bölgem yağlı kilo vermem gerekiyor ama kabızlıktan dolayı kilo veremiyorum. yarımcı olursanız çok sevinirim

Yorum yap

pmkprenses Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                              iyigünler sayın gökçekben kullandığım çeşitli antibiyotiklerden dolayı kabızlık sorunu yaşıyorum.gaz problemim var.karnım sürekli şiş.psikolojimi bozuyor bu durum yemek yemek istemiyorum. karnım şiş olmasa iki lokma bişi yesem anında şişiyor.tuvalete çıkmama yardımcı olacak birkaç ürün kullanmakdıkça kesinlikle tuvalete çıkamıyorum. 7,8 senedir problemim var ve gittikçe artıyor.benim polikistik overim var. bacak basen ve karın bölgem yağlı kilo vermem gerekiyor ama kabızlıktan dolayı kilo veremiyorum. yarımcı olursanız çok sevinirim
                              Kullanmış olduğunuz çok ilaçtan özeliklede antibiyotiklerden bağırsaklara mantar yerleşmiş.Mantarların üretiği toksik maddeler sizde problemlerin kaynağı.Gökçek İksir, Gökçek Tonik ve enfeksiyon çayı kullanmalısınız

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X