Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Quantum Pendant Enerji Kolyesi

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Quantum Pendant Enerji Kolyesi

  Kolye vücudumuza denge, güç, esneklik kazandırır.Vücudumuzun enerjisini düzenleyerek statik hale getirir. Boynunuza takmanız şart değildir, vücudunuzun herhangi bir yerinde taşıyabilirsiniz. Teninize değmesi yeterli olacaktır.

  Dünyada bir çok spor dalında, sanat camiasında ve günlük yaşamda bir çok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır.Kullanıldığı yerler denge, güç ve esneklik gerektiren bütün spor branşlarında motorsiklet sürücüleri, fiziki efor gerektiren iş kollarında, yürüme problemi çeken kişilerde daha dengeli hareket etmesine yardımcı olur.

  Artan hava kirliliği ve elektromanyetik cihazların yaydığı zararlı ışın ve sinyaller negatif iyonlar büyük şehirlerde yeteri kadar bulunmamaktadır.Yapılan araştırmalar insanların yeteri kadar sağlıklı ve vücuttaki atıl olan enerjiyi maksimum seviyede kullanmaları ve daha temiz hava solumaları için cm³ alanda en az 1500-2000 negatif iyon yoğunluğunun bulunması gerektiği ortaya çıkmıştır.


  Bu kolye sayesinde gün içerisinde harcadığınız enerjinizi, dengenizi ve vücut esnekliğinizi yorulmadan maksimum seviyede kullanacaksınız.Elektronik cihazların yaydığı negatif unsurlardan korunacaksınız. Uykusuzluk, erken kalkmakta zorlanma, kas ağrıları, vücudun kötü kokuları, odaklanamama gibi birçok problemin de ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Kolye, cep telefonlarından gelen sinyalleri minimalize ederek, sizlere kaliteli bir yaşam sunuyor.

  Kolyeyi takmaya başladıktan sonra zamanla, stresin, kronik yorgunluğun, kronik eklem ve kemik ağrılarının, kronik baş ve bel ağrılarının, migrenin, panik ataklarınızın, uyku sorunlarınızın, anksiyete ve MS gibi rahatsızlıklarınızın ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.


  Kolyeyi boynunuza taktiginiz andan itibaren vücudunuzun çevresinde bir aura olusturmaktadir. Kolye, bilgisayar, cep telefonu, mikrodalga firinlar, baz istasyonlari ve televizyon gibi elektronik araçlarin yaydigi elektromanyetik radyasyonlardan korunmaniza yardimci olmaktadir.


  Moleküler seviyede birbirine bağlı doğal minerallerden oluşan, vücudun biyolojik gelişimi için gerekli olan doğal enerjiyi üreten ve vücut ile temas ettiğinde oluşturduğu bu enerji vasıtası ile, gücü, dengeyi, esnekliği, odaklanmayı ve enerjiyi arttırarak daha sağlıklı bir vücut yapısına sahip olmanızı sağlayan devrimsel bir keşiftir. Vücut ve kan dolaşımı fonksiyonu için faydalı ve hiç tükenmeyecek bir enerjiyle dolu olan tüm hayatınıza fayda sağlayacaktır...

  - Bağışıklık ve endokrin (iç salgı bezleri) sistemini geliştirir.
  - Kan deveranını arttırır.
  - Yaşlanma sürecinin gecikmesine yardım eder.
  - DNA'nızın zararlardan korunmasına yardımcı olur.
  - Kanser hücreleri ile savaşmaya, kanseri önlemeye ve kanserden korunmaya yardımcı olur.
  - Detoksifikasyonu sağlar yani vücudunuzun zehirli maddelerden, toksinlerden arındırılmasına yardımcı olur.
  - Hücresel geçirgenliği geliştirir.
  - Hücresel beslenme sisteminizi geliştirir.
  - Gücünüzü arttırır.
  - Dengenizi arttırır, geliştirir.
  - Esnekliğinizi arttırır, geliştirir.
  - Odaklanmayı ve konsantrasyonu arttırır.
  - Enerjiyi arttırır.
  - Virüs ve bakterileri yok etme yeteneğine sahiptir.
  - Sağlığa zararlı elektromanyetik dalgaları engelleyerek vücudun biyolojik alanını güçlendirir.
  - Sakinleştirici bir etki yaratır.
  - Kırmızı kan hücrelerinin toplanmasını, kümelenmesini önler.
  - İnsan hücre yenilenmesini, bağışıklık fonksiyonlarını ve nörotransmitter fonksiyonları destekler.
  - Bayanların muayyen gün (ay hali) ağrılarını hafifletir.
  - Aynı zamanda İnflamasyonu (iltihabı) azaltır ve ağrı ile mücadele için doğal bir alternatiftir.


  Faydalı olduğu alanlar :


  • Eklem iltihabı ağrısı
  • Burkulmalar
  • Çürükler, incinmeler,ezikler
  • Burkulmalar
  • Şişme, şişlik
  • Sırt gerilmeleri
  • Spor yaralanmaları
  • Baş ağrısı
  • Aybaşı krampları
  • Kas ağrısı
  • El & bilek ağrısı
  • Alt sırt ağrısı
  • Eklemlerin iltihabı
  • Sinirlerin iltihabı
  • Tendonların iltihabı
  • Karpal Tünel Sendromu neticesinde meydana gelen ağrılar
  • Daha iyi bir kan dolaşımının desteklenmesi

  Vücutta yaşanan soruna pozitif etki göstermesi kişiden kişiye göre değişmektedir. Kullanan kişilerin bazılarında ürünün etkisi kendini hemen hissettirdiği gibi, bazı kişilerde 30 günlük bir periyodun arkasından etkisini göstermeye başlamıştır.

  Aldığınız ürün size ve sevdiklerinize özeldir.Her yerde kullanabilirsiniz.
  Boynunuzda,Kolunuzda,Belinizde,Teninize değen her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
  Kolyenin etkilerini tam olarak yaşayabilmeniz için Kolyeyi düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Kolye artık sizin bir parçanızdır, ondan tam verim alabilmek için gün içerisinde 20 dakikadan fazla teninizden uzak tutmamalısınız.

  Boyun ve kalbe yakin tene temas edecek şekilde beyin ve kalbin daha düzgün çalışmasına yardımcı olur.
  Bel ve karin bölgelerine yakin taşınması sindirim ve sinir sisteminin daha etkin çalışmasına yardımcı olur.
  El ve kollara yakin tene temas edecek şekilde kullanıldığında kasların güçlenmesini destekler

  - Hassasiyet, rahatsızlık ve ağrı hissettiğiniz bölge üzerine koyun ;

  Örnek 1: Baş ağrısı, rahatlama ve gevşeme hissi için alnınızın üzerine koyun veya kaşlarınızın üstünü şakaklarınıza kadar hafifçe ovun.

  Örnek 2 : Şişkinlik, mide rahatsızlıkları ve adet sancılarını hafifletmek için karnınızın üzerine koyun.

  - Gece boyunca daha iyi uyuyabilmek ve sabahları daha dinç kalkabilmek için yatağınızın dört köşesinin her birine birer tane koyun.

  - Yaşlı insanların kullanmaları, onların daha iyi bir dengeye ve dayanıklılığa sahip olmalarını sağlayacaktır.

  - Buzdolabınıza koyduğunuz meyve ve sebzeleri daha uzun süre, daha taze olarak muhafaza edebilmek için buzdolabınızın meyve ve sebze bölümüne koyun. buzdolabına konması ısıyı azaltacağından aynı zamanda size elektrik tasarrufu da sağlayacaktır.

  - cilt bakım ürünlerini oluşturan içeriklerin moleküllerinin parçalanmasına yardım eder. Böylelikle, cilt bakım ürünleri cilt tarafından daha iyi emilir. Bu sebeple cilt bakım ürünlerinizin altına koyun.

  - Sabahları uyandığınızda gözleriniz şiş mi ? Gözlerinizi kapatın ve gözlerinizin üzerine koyun. Göz şişkinliğinin ve rahatsızlığının hafifletilmesine yardımcı olur.

  - Takan okul çocukları sınıflarında daha iyi bir performans gösterirler ve derslerine daha iyi odaklanırlar.

  - Kolye kullanan atletler, esnekliği ve konsantrasyonu geliştiren, düzenleyen etkisi ile daha iyi bir performansı başarabilirler.

  - Balığınızın sağlığını korumak, daha enerjik olmasını ve renklerinin daha parlak olmasını sağlamak için akvaryumunuzun içine koyun.

  Not: Vücuttaki enerji seviyesini yükselttiği için kalp pili kullananların kolye takması tavsiye edilmemektedir.

  Belirli büyüklükteki parçacıkları özellikle izole edilmek üzere sınıflandırılmış ve teknik olarak doğal rezonansları için tasarlanmış mineral parçacıklarından meydana getirilmiştir. Ardından parçacıklar, Nano Füzyon teknolojisi kullanılarak belirli oranlarda yeniden birleştirilmişler, çeşitli yüksek ısı füzyon metotları kullanılarak moleküler seviyede kaynaşmış ve yapısal olarak birbirlerine bağlanmışlardır.

  Minerallerin ve füzyon teknolojilerinin kombinasyonu, enerjinin katalitik dönüşümünü ortaya çıkarır böylelikle herhangi bir sıvıya aktarılarak nano moleküler yapıyı yenileyebilme yeteneğine sahip kalıcı bir doğal skaler rezonans oluşturulabilir.

  Yenilenmiş moleküler yapı, sağlıklı kaynak sularındaki yapı ile benzerdir. Meyve ve sebzelerdeki gibi, insan vücudu da zaman içinde nano moleküler yapısını kaybeder, yaşımız ilerledikçe, hücrelerimizin sıvı emebilme yeteneği azalır, enerji sıvısının sağlanabilmesi için kuantum kolye kullanılarak, hücre, moleküler seviyede yeniden hidratlaştırılabilir.

 • #2

  Yorum yap

  Hazırlanıyor...
  X