Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Heart tonic dolandırıcılığı

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Heart tonic dolandırıcılığı  Firma tanıtımında ;
  1. İstanbul’daki Tıp ve Eczacılık Üniversitesi diyor böyle bir üniversite yok.
  2."Damar Cerrahisi Bölüm Başkanı, Beyin Cerrahı Profesör Doktor H*** Ç.’" diye biri de yok.
  3. Bu olmayan adamın sitede söylendiği gibi yazdığı bir kitap da yok.
  4. 100.000 beyin ameliyatı yapmış bu hayali adam.
  5. Ürünü de buna göre değerlendirin.
  6. Sipariş vermedim tabii.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...ci-bilgi-verdi
  DÖVMEKTEN BETER EDİYORLAR

  Siparişi vermek için isim soy isim no grip butona bastım. Ürünü araştırınca vazgeçtim aradıklarında bunu söyleyince öyle bir üslupla konuşuyorlar ki dövmekten beter ediyorlar. İyi ki vermemişim.

  Sipariş kimsede vermesin böyle bir konuşma şekli yok geri aradım. O sinirle her çıkan telefon bir birinden beter yazıklar olsun.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...AkJKMdK8Td5Qmo
  FİRMA ÜRÜNÜNE NASIL GÜVENMEZSİNİZ DİYEREK SUÇLADI

  Firmadan aldığım ürün güvenilir gelmediği için iade etmek istedim. Ürün üzerinde nasıl kullanılacağı yazmıyor. Üretici bilgileri tam yok. Kargo poşetinde firma adı telefon numarası yok. Ürünler faturasız geldi. Ancak firma böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyledi. Hala firma ürüne nasıl güvenmezsiniz diye ayrıca suçladı. 2 adet ürün için 150Tl ödedim.
  Ürünü istediğim günden çok erken gönderdiler ve iade almadılar. Sipariş sorumlusu B**y*** ile 3-4 gün WhatsApp'ta konuyla ilgili yazıştık. Daha sorumlu birinin numarasını istedim ancak alamadım. WhatsApp'tan işletme hesabı açılmış ancak WhatsApp'ta onaylamamış.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...DXWkRUqzuYoSqc
  FATURASIZ

  Heart Tonic Mango Aromalı Şurup Geldi, Üzerinde Aynen Öyle Yazıyor!
  Mango aromalı şurup geldi. Fatura da göndermediler. Yazıklar olsun. Benim gibi enayileri yakalıyorlar. Nasıl uzun uzun anlattılar. Yok öyle yok böyle. Denetim yok ki. Çaresiz de çok. Sonuç böyle oluyor işte. İnternet sitesinden hiçbir şey almamak gerekiyor.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...Yytko5FvTSDHj8
  ÜRÜNÜ ALDIKTAN SONRA NUMARAMI ENGELLEDİLER

  İnternet üzerinden "Heart tonic" diye aldığım ürün sahte çıktı. Üretimi yaptıran firma "Kıran Yapı İnşaat Taahhüt Otomotiv ve Dış. Tic. Ltd. Şti." Bir gıda nasıl otomotiv firmasına ait olabilir? İnternet sayfalarındaki ürünle alakası yok. İçindekiler de internettekinden tamamen farklı. Üzerindeki barkodu tamamen aldatmaca. Küçük oğlum teslim almış ona da fiş, fatura vermemişler. Ürünü teslim aldıktan sonra numaramı da engellediler ve asla müşteri temsilcisine ulaşamıyorum.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...KLEyB2wlVAmFS4
  FİRMA DA BELLİ DEĞİL

  Tel açtılar sipariş üzere budan okuyunca yorumları siparişi iptal edecektim tel çıkan yok müzik çalıyor aman dikkat (02129427585) ararlarsa cevap vermeyin bilgi vermeyin güya damar tıkanıklığı tedavi ediyorlarmış bayağı da açıklama yapmışlar firmada belli değil yabancı gibi ürün iadesi garanti ediyorlar bir de

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...jN9Bgj7JugVY-w
  KULLANIM BİLGİSİ DE ÇELİŞKİLİ

  Heart Tonic siparişi verdim. H-Tonic geldi şimdi bu ürünü güvenerek nasıl kullanayım bu bir yanıltıcılık mı? Kullanım bilgisi de çelişkili, internette tok karnına diyor kutusunun üstünde aç karnına diyor. Bir daha internetten hiçbir ürün almayacağım.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...xB76WSMu_qsWno
  KÜFÜR VE HAKARET EDEN MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  Ürünü almaktan vazgeçtiğimi söyledim. Demedikleri laf kalmadı. 8 dakikalık zamanımı harcadım size, gerizekalı insan almak isniyorsan bizi niye oyalıyorsun şekilde hakaretler savurdu. Hatta ismide B****! Bu kadar olur ya daha ne diyebilirim ki. Yani anlayacağınız arkadaşlar. Ürün bir şeye yaramaz. Eczanelerde zamanında satılan bir ürün şu anda satılmıyor. Sebebi açık ve net beyin bedava

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...oEw7cs-d4Ks0rg
  DOKTOR BİLE SAHTE

  Heart Tonic almak istedim bir araştırayım dedim damar cerrahı Prof. Dok. H** Ç***'dan övgüler ve bilgiler alınmış diye iddia ediliyor ama araştır araştır böyle bir doktor yok tamam bir doktor çıkıyor H*** Ç*** fakat resim çok farklı böbrek hastalığı üstüne çalışıyor bunlar da umutlarımızla oynuyor.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...ZK-AGSM0UUqL50
  GELEN ÜRÜN ÇOK FARKLI

  Heart Tonic ana sitesinden sipariş verdik. 99 TL ödedik. Gönderilen ürün Nikotin Off diye kötü bir sıvı. Yanıltanlar Halıcızade elektronik kimyasal diye bir firma Heart Tonic olarak fatura etmiş ama gelen ürün farklı.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...89jpsVlWiBeIx4
  SAHTE ÜRÜN GÖNDERDİ İLETİŞİM YOK

  Söylenen ürünle teslim edilen farklı. Bana ulaşan ürün bildiğiniz Mango şurubu. Bunlar art niyetli. İade etmek istiyorum dönüş yapan yok. Neyi bekliyorlar? Satarken durmadan aradılar. Hala beklemedeyim, 1 saati geçti. İletişim numaraları yok.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...A-MBQ9eiu9Dn2A
  BAŞTAN AŞAĞI CİDDİYETSİZLİK

  Annemin internetten bir anlık gafletle verdiği sipariş için ön yargılı davranmayıp öncelikle araştırmaya başladım. Telefon görüşmelerinde İddia ettikleri hiçbir şey İnternet sitelerinde yazmıyor. Tarım bakanlığı, Sağlık Bakanlığı vs... Güven verici tüm kurumların adını kullanıyorlar. Ürün içeriği, izinleri, onayları na ait hiçbir şey sitelerinde yok. Hemen ertesi gün aynı numarayı arayıp, (212 942 75 87) bu süreci ve İnternet sitelerinde iddia ettikleri hiçbir bilgiye ulaşamadığımı söyleyerek, ürün ve firma hakkında detaylı bilgiyi bir de kendilerinden talep ettim. Yanlış siteye baktığımı iddia edip birkaç farklı site adı verdiler, bırakın orada ekstra bir bilgi olmasını o isim ve uzantılarda Web siteleri bile yok. Telefonda zaten bilgi vermiyor, veremiyorlar. Doğal olarak siparişi iptal ettiğimi beyan ettim. Ama hanımefendi, "tamam iptal ettim" gibi çok ciddiyetsiz cevapları ile telefonu suratıma kapadı. Akabinde tekrar aradım, bu defa da bir beyefendi çıktı o daha beter. Firmalarının unvanını ve yetkili bir kişi ile görüşmeyi talep ettim. Sanki tüketici ve danışman değil de 2 sevgili kavgası gibi laubali ve trajikomik bir hitabetle ünvanı veremeyeceğini, ürünümü iptal edemeyeceğini, bunu hak etmediğimi, siparişi veren insanların aklı yok mu vs... Gibi alaycı bir şekilde konuşarak o da suratıma telefonu kapadı. Bundan sonraki süreci tahmin edebiliyoruz, zorla siparişi gönderecekler ve tabi ki kabul etmeyeceğiz. Bu işleri az çok bilen biri olarak Sonrası için de bir tahminim var ama yaşayıp göreceğiz. Avukatımıza gerekli bilgiyi verdik. Tüketici Hakları'na da başvurumuzu hafta başı itibariyle yapacağız. Biz deneyimlerimizi paylaştık. Umarım bu tarz e_ticaret siteleri ve hatta burada çalışan insanlar için ciddi yaptırımlar getirilir de hakkı ile çalışan dürüst insanların sicilleri de bu tarz kurumlar sebebi ile etkilenmez.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...bnucAl43XbBTkw
  İADE KABUL ETMEYİP YASAL İŞLEM BAŞLATIYORLAR

  İnternette görerek bu ilacı ınternet üzerinden sipariş verdim. Fakat daha sonra yaptığım araştırma ve müşteri yorumları na dayanarak vazgeçtim. 3 Mayıs'ta telefonla arayarak ilacın elime geçip geçmediğini sordular. Bende halen ulaşmadı dedim ve ayrıca almaktan vazgeçtiğimi söyledim. Akabinde bana hemen şu mesajı yolladılar ses kayıtları altında onay vermiş olduğunuz siparişinizi bildirimle aramalara rağmen söz verdiğiniz tarihte almadığınız tespit edilmiştir. Almadığınız takdirde ses kayıtlarınız adres bilgileriniz işleme dahil edilerek yasal işlem başlatılacaktır bilgi için 0530 096 93 20 B139
  B279 bende kendilerini Tüketici Hakları'na vereceğimi bildirdim.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...u8DXhcQSgkBadQ
  NE ARAYAN VAR NE SORAN

  Heart Strong siparişi verdim kapıda ödemeli şeklinde 2 şişe için 150 TL kredi kartımdan ödedim. Gelen ürün bambaşka ürün geldi iade ettim. Adresimi aramışlardı aynı telefon numarasından geri aradığımda yanlış ürün gönderdiğimde iade işlemi için arayacaklarını söylediler ama ne arayan ve ne soran! acil çözüm bekliyorum.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...AkJKMdK8Td5Qmo
  SIK TACİZ EDEN BİR FİRMA

  İlacı şans eseri internette gördüm araştırayım dedim yalandan bir çark yapılmış yüzde elli indirim kazandınız başkası almadan kayıt yapın dedi ilacın adı da kayıtlı olsun sonra bakarım diye verdim numaramı e postamı her gün istisnasız 6 7 arama geliyor ilaç düzgün bir firma mıdır diye düşünürken anladım ki bu kadar sık taciz eden bir firma sadece satış odaklı ticarethanedir.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...teHYM7H7XYFncc
  TELEFONLAR DİREK YÜZÜME KAPANDI

  Bu ay ilgili yerden annemin talep etmesi ile Heart strong siparişi verdim. 2 kutu 150 TL. İş yoğunluğundan araştırma yapamadım gafletime denk geldi, ürünler yanlış gelip internete baktığımda mağdur edildiğimi anladım. Faturada yok. Gelen ürün h tonic Mango aromalı sürüp. Tekrar ulaşabilmek için ilgili siteden bilgilerimi girerek sipariş onayı için tarafıma ulaşmalarını sağladım. İlk B**** kişi ile görüştüm, doğru ürün yönlendirmesi için yetkililere bilgi vereceğini iletti. Bir de aynı ürün diye beni kandırmaya çalıştı, aynı ürün olmadığını biliyorum dediğimde yetkililer ile görüşeceğini söyledi.

  Sonrasında çıkan kişinin ismini alamadım defalarca aradım direk telefonlar yüzüme kapandı. Sonrasında S***** diye biriyle görüştüm artık son radde olduğu için art niyetli misiniz diye sorduğumda çok tepki aldım bir de üste çıkmaya çalışmaktalar. Aradığım numaranın sipariş hattı olduğunu kargo bölümünden bir saat içerisinde aranacağımı doğru ürün geleceğini söyledi. Para iadesi yapılmadığını söyledi. 1 saat geçti ne arayan ne soran var. Sonrasında tekrar arandım doğru ürünün kargoya verileceği iletildi, gelen hiçbir şey yok ulaşacağım bir numarada Yok yazdığım numarada kimse açmıyor.

  Bu şikayetimin ilgili mecralar tarafından dikkate alınıp çözüme kavuşmasını talep ediyorum. Bu kadar şikayet varken bu siteler nasıl kapanmıyor anlamış değilim. Peşini bırakmayacağım acil çözüm bekliyorum.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...5wv1e09Zfm_BIw
  Heart Tonic Ürün Gönderilme Sorunu YANLIŞ ÜRÜN GÖNDERMİŞLER

  İlgili firmaya internet üzerinden sipariş verdim. Bana döndüler ve bende "Heart Tonic (4 kutu) firmaya İtimat ederek -ilgili bakanlık birimlerince kontrolü yapıldığı ınancıyla- kart üzerinden peşin ödedim. İlaç geldi ama, siparişim ile ilgisi olmayan afro dizyak/ sex isteği durum hazırlayıcı ilaç göndermişler. Ben tansiyon hastasıyım. Gönderilen ilacı almam durumunda can tehlikesi var. Biri damar tıkanıklarını açan, diğeri çiftleşme ihtiyacını açan ilaç yani birbirleri ile alakası yok. Bende duruyor. Çöpe atacağım. Geri göndersem benim gibi bir kişi iken parası alınmış bu ilacı isteyenlere ikinci kez satarak hem aldatma hem haksız kazanç kazanmalarına %100 kazanç sağlamış olacaksınız. Yanlış ve aldatma olduğuna şüphem var. Sipariş için döndünüz, bu durumu düzeltmek için bana bilgi için döner misiniz.

  https://www.sikayetvar.com/heart-ton...lcKcoqzN6Fskx4

  Konu satiseven tarafından (https://bitkiseltedavi.net/vb5/member/14038-satiseven Saat 10 Temmuz 2020, 16:01 ) değiştirilmiştir.
Hazırlanıyor...
X