Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

Ormus, Ormus Nedir?, Monoatomik Element, Ormus ile Şifa, Ormes,

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Cemal Arıkan.36 Nickli öğeden Alıntı
    İbrahim bey ben artık sizin gönüllü bayiniz oldum, heryerde herkese sizin ürünleri anlatıyorum. Çünkü Kız arkadaşımın yaşadağı pskolojik sorunları bir türlü atlatamıyor ve çok çok ağır antidepresanlar kullanmak zorunda kalıyordu. Ormus Gold kullandıktan hemen sonra neşesi yerine geldi, psikolojisi düzeldi, mutlu ve umutlu bir insan oldu, sanki sihirli bir değnek dokunmuş gibi. Bu ne böyle ibrahm bey beni çok çok şaşırtınız. Mükemmel, muteşem, harika yani nasıl bir kelime kullanayım bilemiyorum.

Cemal bey iyileştiğinize çok çok memnun oldu, Allah sağlık sıhhat versin
    Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

Gizem28 Nickli öğeden Alıntı
      Sevgi ve Saygılarımla
      O Maşallah bu ne böyle hocam sizin bu üretiğiniz ORMUS GOLD var mı böyle bir şey ya heme etkisini gödüm. Neşem yerine geldi, huzur buldum kafamda ki kötü düşüncelerden kurtuldum. Hocam sağolun ya size minnettarım, nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum siz bir tanesiniz sağolun var olun.

Estağfurullah efendim milletime hizmet etmek benim için bir Şerftir, sizin sağlığınıza kavuşmanızda faydamız olduysa ne mutlu bana

Yorum yap

Beyni Nasıl Güçlendirir?, Ormus Gold Beyni Temizler, Ormus Beyini Güçlendirici, Ormus DNA Yenileyici

Yorum yap

Gizem28 Nickli öğeden Alıntı
          Sevgi ve Saygılarımla
          O Maşallah bu ne böyle hocam sizin bu üretiğiniz ORMUS GOLD var mı böyle bir şey ya hemen etkisini gödüm. Neşem yerine geldi, huzur buldum kafamda ki kötü düşüncelerden kurtuldum. Hocam sağolun ya size minnettarım, nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum siz bir tanesiniz sağolun var olun.
          Estağfurullah efendim milletime hizmet etmek benim için bir Şerftir, sizin sağlığınıza kavuşmanızda faydamız olduysa ne mutlu bana

Yorum yap

Songül Seçkin 38 Nickli öğeden Alıntı

İyi Akşamlar,
            Ormus Gold’un etkisine inanamadım, insan üzerinde bu kadar değişim yapabilmesi inznılmaz. Kendimi neşeli, huzur ve mutlu hissediyorum. Ailem ile arkadaşlarım ile olan ilişkilerim tamamen değişdi. Size sonsuz teşekkürler İbrahim bey.
            Sağlığınıza kavuştuğunuza memnun oldum

Yorum yap

Sevgi 39 Nickli öğeden Alıntı
              İbrahim bey sizin Ormus Gold’u kullanıyoruz, kocama, oğluma ve bana çok çok iyi geldi. Aşırı hırçın olan oğlum Kağan 15 yaşında ve çok sorunlu bir çocuk hiperaktif ve dikkat eksikliği vardı. Hem aile içinde hem okulda hemde çevrede sürekli problem yşıyorduk ve şikayetler bitmiyordu. Şimdi son bir aydır ağır başlı, oturaklı, sakin bir geç olu verdi. İnanılmaz bir etki bu, doğrusu ne yapacağımız şaşırmıştık. Hocam iyi ki varsınız size minnettarız.
              Sevgi hanım Oğlunuz'un hiperaktiflik ve dikkat eksikliği piskolojik sorunlarını bir ayda atlatabilmesi çok güzel bir gelişme

Yorum yap

Hakan06 Nickli öğeden Alıntı
                İbrahim bey ben Ormus Gold’un etkisi hakkında sizi bilgilendirmek istiyorum. Ben neşasiz somurtkan ve temebel çalışmak istemiyordum ve hatta işe bile gitmek istemiyordum. Tek isteğim vardı sürekli uyumak hiç kimse ile görüşmek ve konuşmak istemiyordum ve hayata küsmüştüm. Bir eşim benim için Ormus Gold almış bana bunu lütfen kullan ben çok fydasını gördüm dedi. Onu kıramadım aldım kullandım. Ormusu kullandıkça bende inanılmaz bir enerji meydan geldi, artık tembel tembel yatmak değil sürekli koşuşturmak ve birşeyler yapamak istiyorum. Yani istesemde duramıyorum kendimi bir ağacı kökünden sökecek kadar güçlü hissediyorum. Artık neşe ile işime gidiyor çalışıyorum ve iş arkadaşlarımla şakalaşıyor ve onlarla sohbet ediyorum. Hocam hayata döndüm, yok böyle bir mucizevi bir ürün bütün dünyada. Siz ne büyük bir mucitisniz böyle sizi tanıdığıma şükrediyorum, iyiki varsınız.

Çok güzel memnun oldum, sizdeki bu muhteşem değişime çok sevindim

Yorum yap

Ahmet38 Nickli öğeden Alıntı

İbrahim bey sizin üretiğiniz ormus veya diğer adı ile Monoatomik Elementi ben ağır duyma problemime karşı etkisi olurmu diye düşündüm ve bu maksatla 4 aydır kullanıyorum. Evet 4 ay önce ben 10 cm mesafe’den dahi işitme cihazı olmadan duyamıyordum. Şimdi ise çok şükür 10 metrelik bir mesafeden işitme cihazı olmadan duyabiliyorum. Artı şimdi koku almam artı ve göğsümde ki akneler yok oldu. Hocam size minnettarım sağ olun iyi ki varsınız.
                  Ahmet bey sizde ki gelişme çok güzel Allah sağlık sıhhat versin. ,

Yorum yap

Aziz37 Nickli öğeden Alıntı
                    İbrahim bey sizin Ormus Gold’dan çok çok memnunuz, kendi muayenehanemiz de hastalarımıza’da veriyoruz. İnanın çok faydasını gördük, özelikle de beyini temizleyici, besleyici ve kişinin düşüncelerinin beraklaşması güzel rüyalar görmesi gibi. Harika bir ürün.

Aziz bey
                    Bizim ürünlerden memnun olmanız bizi çok sevindirdi

Yorum yap

Adanalı Raci_40 Nickli öğeden Alıntı
                      Ormus Goldu almaya başladıktan sonra bünyeme ve ruhuma olan etkileri karşısında şaşırdım, çünkü çok mükemmel gelişmeler oldu. Kendimi çok iyi hissediyorum. Artık yakınlarımıza da gönül rahatsızlığı ile tavsiye ediyoruz.

ORMUS Gold dan memnun kaldığınıza sevindim

Yorum yap

Cemal_kurekci Nickli öğeden Alıntı
                        Sizin Ormus Gold’dan çok çok memnun kaldık ve artık hastalarımız da tavsiye ediyoruz. Videolarınız dan dinlediğimde pek inanmamıştım, ama söyleneler bana göre az bile Ormus Golda Beyin Gold’da diyebiliriz.
                        Cemal bey
                        Bu ürünü bilen kişi olarak, bizim ORMUS GOLD dan memnun kalmanız, bizi çok sevindirdi.

Yorum yap

Ormus Gold DNA Yenileyici, Ormus ile Beyin Temizliği, Beyin Temizliği için Ormus Gold,

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X