Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

reishi mantarı FDA (A.B.D. İlaç ve Gıda Dairesi) göre tehlikeli ve öldürücü

Collapse
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • #46
  olay38 Nickli öğeden Alıntı
  21 Ekim 2015; 11:15:58
  Gano ürünleriyle ilgili küçük bir tecrübemi paylaşmak istiyorum. Bu ramazan ayında memlekete doğru (kadir gecesi) seyahata çıkmadan önce ürünü satan yakın bir arkadaşım tarafından hediye edilen bir kutu dolusu kahveyi ve sıcak suyu yanıma alarak eşimle beraber seyahata başladım. Gece olduğu için güçlü bir uyaran olan kahveden 100 km sonra ilk bardağı içtim. Sade ve az su ile sigarayla beraber yolculuğun 400. km sabaha karşı üçüncü bardağın ortalarındaydım ki, kafatasımdan sol omzuma doğru uzanan inanılmaz bir uyuşma başladı. Durumu idare etmeye çalıştıysam da pek başarılı olamadım. bu durum yaklaşık yarım saat boyunca devam etti. Niyetli değildim, uykumu almıştım, herşey yolunda gözüküyordu. Son 100 km kaç kez durdum bilmiyorum. Sürekli yüzümü yıkadım falan. Ancak tüm sıkıntının kahveden kaynaklandığını anlamam uzun sürmedi. İlk bayram ziyaretinde karşılaştığım Dr. arkadaşım geçen sene rahmetli olan ağabeyinin bu ürünün reisi mantarını kullandıktan sonra öldüğünü söylemesi üzerine bir anda irkildim. Durum halen mahkeme aşamasındaymış. Konuyla ilgili uzun uzun anlattı. Ben de kahveleri aynı anda çöpe attım. Bundan sonra altın olsa elimi uzatMAM. Nescafe ve filtre kahveye devam.
  Bu yazıda anlattıklarım tamamen kendi başımdan geçen olaylardır. Hiçbir ürünü veya satıcıyı zan altında bırakmak maksadıyla değil uyarı amaçlı yazılmıştır.
  http://forum.donanimhaber.com/m_69756526/mpage_3/tm.htm

  Reishi Mantarından dolayı ölüm vakası
  Dr. arkadaşım geçen sene rahmetli olan ağabeyinin bu ürünün reisi mantarını kullandıktan sonra öldüğünü söylemesi üzerine bir anda irkildim.

  Yorum yap


  • #47
   IMshalott Nickli öğeden Alıntı
   27 Ekim 2015; 7:37:38

   2000'li yıllarda aloe vera (Forever Living) bitkisinin etkileri gibi her derde deva niteliği taşıyan bir marketing sistemi. Tabikide ürünün etkileri olacaktır, kişiden kişiye değişsede kimi insanlar için faydalı kimi insanlar için faydasız gelecektir. Alan kullananlar için hayırlı olsun.

   Ülkemizde bozuk bir sistemin bozuk bir parçası malesef marketing sistemi. Ürün prospektüs'ü yok yöneticiler seminerde havalı pozlarını gördüğümüz insanların dediklerini kulaktan dolma bilgi yayarak insanlara ulaştırıyoruz. Klasik türk aklı sabah akşam yada aç tok al mutlaka faydası vardır mantığı. Yaşlılarımız hapların şekillerine göre haplara bakar ve ağızlarına atardı bizlerde ona iyi geliyor buna iyi geliyor yemekten önce yemekten sonra çay kahve niyetine derken onları bir nebze taklit ediyoruz. hoş türkiyede sağlık konusunda şansa yaşıyoruz. bu bitki ilaçlardan birşey olmaz gider bir sağlık kuruluşunda mide ağrısı için gideriz bacağımızı kaybederiz(Allah korusun)
   Bu tür sistem aldatmacasına kanmamanızı rica ederim çok değil 2 saatlik araştırma ve konu ile neyin ne olduğu anlaşılıyor. Saadet zincri mantığı gibi bir sistem çok basit şekilde özetleyeyim direk anlarsınız.
   990 tl lik ilk kez paket aldınız ve size 550pv kazandırdı. Buda demek %11 pay yani 990*11/100=108 tl kazandınız. Ama bu kadar kazandınız yani 108tlcik. daha sonra siz soy ağacı oluşturacaksınız ve şanslısınız ki kendiniz üzerinden 4 kişiyi aynı anca 990Tl lik pakette dahil ettiniz. 550*4=2200pv birde sizin 550 pv niz vardı toplam 2750pv yaptı buda demekki %20 pay alacaksınız 990*20/100=198Tl yapar 4 kişiyi dahil ettiniz 198/4=792Tl kazandınız e bir de 108tl vardı TOPLAM 900TL yani Siz kendiniz dahil toplam 5 kişi girdiniz ve şirkete 4950tl kazandırdınız ama sadece siz 900tl kazandınız diğer arkadaşlarınız yani o 4kişi her biri 108tl kazandı.
   http://www.wellness.gen.tr/kazanc-plani/ /burdan bakabilirsiniz)
   Şimdi uyanıklar diyorki para katlanarak artıyor bir nebze doğru ama size söylemedikleri şu şimdi siz yukarıda yaptığımız işlemleri yaptınız ve 1ayda 900tl kazandınız. Tamam peki diğer ay ne olacak bunlar diyorki para katlanıyor ya 900 sabit kalıyor sanki onun üzerine ekleniyor gibi gösteriyorlar. Bknz başları hikayelerine hep öle yazıyor 1 ay da şukadar 2 ayda bukadar 3 ayda daha fazlası. Kesinlikle hayır 900tlsabit kalmıyor siliniyor. burdaki %20 max kar payı artık sizin dahil ettikleriniz kimleri dahil ederse yada siteden ne alırsa aldıklarının %20si yani sizin dahil ettiğiniz 4 kişi hiçbirşey yapmazsa para alamıyorsunuz. Yada bu 4 kişinin 4 üde siteden 20tl lik alışveriş yaptı toplam 80tl harcadı siz 80tl nin %20sini alırsınız..
   Kısaca o 5 kişide kendi kazançlarını sağlaması için her biri bi 4 kişi daha dahil edecek sonra dahil ettikleride dahil edecek ve soy ağacınız büyüyecek. artı bunları yaparkende ilk 4 kişi siteden alışveriş yapacak ve onlarıda satacak. Yani kolay iş değil zaten 4 kişi 990tl lik paket aldırıyorsunuz 900 tl kazanıyorsunuz 90tl zarardasınız
   Ürün tanıtımını yaptım nasıl kazancaksınız anlattım şimdi son olarak şuna dikkat çekeyim. Yıllardır bozuk sistem aldı başını gidiyor. Peki siz hiç bu işten kar edip bir işletme kurup ekmeğe muhtaç insanlara iş kapsı aralayan gördünüzmü ? Bu iş için girerler video çekilir hikayeler yazılır ok para kazandırıyor denilir ama sonrası ? 3 sene içinde aylık 30bin tl nin altına düşmüyorlarmış. Aklı başında olan adam ayda 30bin tlnin altına düşmüyorsa gider bir işletme kurar en basitinden simit dükkanı açar simitçi kurar insanlara hizmet götürür yapan varmı yok !!
   2.cisi dikkat edin hep maddi durumu zor olan insan böle büyük para kazanır, lisede tembel olan, ailesini okula gönderemeyen,bir baltaya sap olamamış ama birden bu işe girmiş köşeyi dönmüştür. bir video izledim genç bir kız ailesinin durumu olmadığı için bu işi görmüş ve önyargılarını yıkmış ya olurmu demiş ve olmuş şimdi bu işten kazandığı ile özel ünivertiye gidiyor ve şimdi otomobil almayı düşünüyormuş. Tabi haklıdır genç kızımız otomobil alsın özel üniversiteye gitsin türkiyede hedef o olmalı zaten.. İzgören hocayı dinlemediği nerden belli (Bedava peynir sadece fare kapanında olur)
   Başarı hikayelerini okudum matematiğim şaşdı 3 yılda ayda stabil 30bintl kazanıyor maşallah dedim böle devam etsin 5yılda rahmetli sakıp sabancının vefat ettiğindeki parasına ulaşır!
   3.cüsü bu kadar sağlık düşünülüyorsa ve pazarlaması yapılıyorsa ve çok önemli ise neden bu şirketin ceo'ları facebook yada sosyal medayada poz vermesini biliyorda bir onkoloji binasında poz vermiyor yada bir kanser hastası bir çoğun yada bir insanın yardımında değil. Üniversitelerde dünya sağlık gününde seminer değilde her ilin 4 veya 5 yıldızlı otellerinde toplantı hazırlanır. Yada bir dernekte toplantı hazırlanır. Neden stand kurulmazda dünya sağlık gününde halka bedava ürün çay kahve ikram edilmez. Neden doğa için mücadele yada tema gibi sosyal sorumluluk projelerinde yer almazlar. Bir çalışanınız 30bin tl kazanıyorsa siz ne kadar kazanıyorsunuzdur kim bilir.
   Son olarakta para her derde deva ise durumu iyi olan bu işe girmek istemezmi ? misal ayda 10bin tl kazanan bir kimse ek gelir ile ayda 20bin tl kazanmak istemezmi. istese bu işe girmezmi ? giremez diye kural mı var ?
   Arkadaşlar siz siz olun telemarketing,webmarketingyadanetroekmarketing gibi olaylara bulaşmayın, Ancak hayatta belirli bi noktadasınızdır araba satıp 70bintl yi bir spor takımına yatıracak güçde iseniz ve para umrunuzda değil bir zevk için bunu yapacak konumda iseniz girin bu işe yoksa hiç bulaşmayın.
   Denetimsizlik dizboyu ve haksız rekabete ortak olmuş olursunuz kolay gelsin
   Kaynak; http://forum.donanimhaber.com/m_69756526/mpage_3/tm.htm

   REİSHİ MANTARI TUZAĞI

   Yorum yap


   • #48
    PaRTiLuX Nickli öğeden Alıntı
    6 Kasım 2015; 15:50:40
    Hele bir otur soluklan yiğenim, niye celallendin .Hangi bölgenin veya şehirin bölge müdürüsün. belli ki 1 sene önce yazdıklarım cuk oturmuş. dolandırıcıların işine gelmeyecek şeyler söylendiği için ard ardına mesajlarla sağa sola saldırmışsın. Senin gibi kendini akıllı sanan şark kurnazlarını her gün tezgahından geçiren biri olarak seni ne diye arayımda muhattap olayım haa. Yazmışım diyeceğimi, seni eğitmek benim işim mi sana ne diye dil dökeyim. Sen belli ki şartlanmışsın zaten ne seni yolunda vazgeçirebilir ki, arasam bana öğrendiğin 2-3 pazarlama taktiğini ben ilk defa duyduğumu sanarak bana anlatacaksın. Hadi susam sokağına
    KAYNAK; http://forum.donanimhaber.com/m_69756526/mpage_3/tm.htm

    REİSHİ MANTARI İLE MAĞDUR OLMA

    Yorum yap


    • #49
     cancan68 Nickli öğeden Alıntı
     7 Kasım 2015; 8:57:01
     Bu ürün tam bir yalan. Üye oldum sağlık denildiği için. 2 ay kullanımım sonucunda bütün kan değerlerim yerinden oynadı. Kolesterolüm yükseldi kolesterol ilacı kullanmaya başladım. Vücudumda şişmeler oldu kortizonlu ilaç kullanmaya başladım. Bu ürünü pazarlayanların tek amacı üye bulup para kazanmak. Bu arada insanlar şikayetlerini bildirince de eksik kullanmışsın kapsül sayısını artır derler, sen kullanmadan ürünü kötülüyorsun derler, tamam arızayı buldu onarıyor derler, biraz daha devam etseydin iyileştirecekti bütün hastalıklarını derler. daha liste uzun derler de derler, Ancakkkk iyileşen birinin eski ve yeni kan değerlerini istediğinizde bin dereden su getirip yollayamazlar çünkü ellerinde böyle bir kanıt yoktur. Sadece laf vardır. Konuşur da konuşurlar, ispat sunamazlar. Bu ürünü kullananlara tavsiyem ömrünüzü kısaltmak istemiyorsanız bırakın, yok ben kullanmaya devam edecem diyorsanız kan değerlerinizi mutlaka kontrol altında tutun ki zarar görmeye başladığınızda ölmeden kurtulabilesiniz. Para hırsı uğruna çevrenizdeki insanlara zarar vermek de teröristliktir. Sağlık diyerek insanları kandırmak da dolandırıcılıktan başka bişey değildir.
     Herkese sağlıklı yaşam diliyorum.
     kAYNAK ; http://forum.donanimhaber.com/m_69756526/mpage_3/tm.htm

     Reishi Mantarı tuzağı
     Bu ürünü pazarlayanların tek amacı üye bulup para kazanmak.

     Yorum yap

     Hazırlanıyor...
     X