Duyuru

Collapse

Devamını görüntüle
See less

SAÇ dökülmesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• SAÇ dökülmesi

merhaba..
    uzun zamandır 5 6 senedir saçlarım dökülüyor.bir sürü ilaç denedim. bir türlü eski halini almadı.sarımsak kullan dediler yaptım olmadı.vich ürünleri kullandım olmadı. hormonal dediler diane 35 kullandım olmadı. yurt dışından solüsyon getirttim kullanınca saçım çıktı ama yine döküldü. şimdi de bioxcin kullanıyorum ama o da pek fayda etmedi. sizin bir öneriniz varsa lütfen cevap yazın.. teşekkürlerr.....

zehraaaaaa Nickli öğeden Alıntı
    merhaba..
    uzun zamandır 5 6 senedir saçlarım dökülüyor.bir sürü ilaç denedim. bir türlü eski halini almadı.sarımsak kullan dediler yaptım olmadı.vich ürünleri kullandım olmadı. hormonal dediler diane 35 kullandım olmadı. yurt dışından solüsyon getirttim kullanınca saçım çıktı ama yine döküldü. şimdi de bioxcin kullanıyorum ama o da pek fayda etmedi. sizin bir öneriniz varsa lütfen cevap yazın.. teşekkürlerr.....
    Problemin kaynağı başka yededir.Deri üzerinde deniyeceğiniz hiçbir şampuan krem veya losyon kalıcı çözüm olmaz.Çünkü saç diperindeki hücrelri besleyen kandır.Kanda mineral, vitamin, enzim ve protein yetersiliği olursa saçları besleyen hüceler gerekli besleyici maddeyi almadıklarından saçalr zayıflar ve dökülür.Kana besleyici maddeler nerden geliyor?Bağırsaklardan.Bağırsaklardaki bakteri veya mantar enfesiyonu nedeniyle besinlerde ki vitamin, mineral, enzim ve proteinlar değerlendirlemez.Neticede vücut kendini yeniliyemez ve bir çok problem ortay çıkar.Saç dökülmesinin sebebi bunlardan biridir.Bu nedenle önce mide ve bağırsaklarda ki rahatsızlıkları tedavi etmek gerekir.Mide ve bağırsaklar tedavi edildikten sonra rahatszılıklarınız yavaş yavaş yok olur.Bu da Gökçek İksir ve Gökçek Tonikle mümkündür.

Bağırsak florası ve kılcal kan dolaşımı sağlıklı yaşayabilmek için çok önemlidir. Çünkü vitamin, mineral, aminoasit, enzim, glikoz, vb, besleyici maddenin hazırlanması, hücrelere ulaşması ve de mikroplarla mücadele eden makrofaj, T ve B- Hücreleri gibi savunma mekanizmalarının hücre aralarında dolaşması buna bağlıdır.Gökçek İksir'i ile tedavi olmak mümkündür. Tabii doğru beslenirseniz tedavi sürecide o oranda kısalır.Gökçek İksiri vücudu cüruflardan arıtır, iltihaplı hastalıkları iyileştirir ve bağışıklık sistemini güçlendirir.Gökçek Tonik mide-bağırsak rahatsızlıkları, deri hastalıkları ve her türlü alerjiye karşı etkilidir.

Asla peynir yememeli, çünkü asidoza ve iltihaplanmaya sebep olur.Siyah çay, kahve ve kola içilmemeli, çünkü bağırsakları kurutur ve vitamin, mineral ve aminoasitlerin alımını (absorbesini) önler.Alkol ve sigaranın zararları belli kanser, damarların yağlanması vb, artı uzun süre bira içilirse cinsel ikdidarsızlık ve hatta kısırlığa sebep olmaktadır.Sucuk salam sosis gibi et mamullerine 5-6 ay ara vermek gerekir (sade temiz et az yenilebilir) çünkü asidoza sebep olmaktadır.Bu da birçok hastalığın ana kaynağıdır.Akşam yemeği yerine yoğurt, meyve veya salata yenilebilir veya sebze çorbası içilebilir.Hayvansal besinler, patates, tahıl (beyaz pirinç), bakliyat ve hamurlu yiyecekler, özelikle de tatlılar akşam yenirse tam sindirilmez ve zamanla problemlere sebep olur.Ne kadar beyaz pirinç, patates, hamurlu yiyecekler, tatlı yiyecek ve içecekler, o kadar yağ oluşturur.Çünkü nişasta glikoza (şekere) dönüşür, şekerde yağa dönüşerek vücutta depolanır.Şeker ve antibiyotikler bağırsak mantarları çoğaltır, mantarlar ise her türlü hastalığı tetikler.Tatlı deyince akıla baklava, çikolata, dondurma vs gelir, kavun, karpuz ve üzümde tatlıdır ve bunlarda mantarı tetikler, çünkü aşırı şeker içeriler.Gökçek Diyet
    Bitkisel Tedavi - İbrahim Gökçek Ürünleri Resmi Satış Sitesidir.

Yorum yap

saç dökülmesi

cevaplarınız için teşekkürler. iksir ve toniği ne kadar sürede ve nasıl kullanmam gerekiyor. bunları kullanırken başka ilaçlar kullansam zararı olur mu? dogum kontrol hapı gibi.. başka hastalıklarım da var çünkü. teşekkürler.. mail adresinize de yazdım daha ayrıntılı.. iyi akşamlar

Yorum yap

zehraaaaaa Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
        cevaplarınız için teşekkürler. iksir ve toniği ne kadar sürede ve nasıl kullanmam gerekiyor. bunları kullanırken başka ilaçlar kullansam zararı olur mu? dogum kontrol hapı gibi.. başka hastalıklarım da var çünkü. teşekkürler.. mail adresinize de yazdım daha ayrıntılı.. iyi akşamlar
        Akut hallerde Gökçek Tonik ten 3-4 hafta günde 3 defa bir su bardağı ve Gökçek İksirden 3-4 ay günde 5 defa 2 yemek kaşığı veya 3 defa 3 yemek kaşığı alınır. Rahatszılık kronikse bu süre uzar. www.gokcekaktar.com

Yorum yap

Merhaba hocam Saçlarım dökülüyor.Hamilelikte olabilir mi? Neyden kaynaklanıyor

Yorum yap

umutlu27 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
            Merhaba hocam Saçlarım dökülüyor.Hamilelikte olabilir mi? Neyden kaynaklanıyor
            Hamilelikte daha fazla dökülebilir, vitamin, mineral vs cenin için harcandığından, iksir, tonik, kemik çayı ve ozon yağı ile direnciniz artar.

Yorum yap

igokcek Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
              Hamilelikte daha fazla dökülebilir, vitamin, mineral vs cenin için harcandığından, iksir, tonik, kemik çayı ve ozon yağı ile direnciniz artar.
              Şuan elimde at kuyruğu karışımlı çay var onu kullansam yine etkisi olur mu. Çünkü kan yapıcı ve kemikler için bir çaymış içeriğini okudum. Bu çayın üzerinde kullanım ömrü yazıyor fakat elimdeki mantar çayında herhangi bir tarih yok. Çayların kullanım süreleri farklı mı aynı mı nasıl? Bİr de mantar çayını ve bu çayı aynı gün içerisinde kullansam olur mu. Yani diyelim ki ondan bi bardak içtim 15 dakka sonra diğerinden içtim. Aydınlatın lütfen

Yorum yap

umutlu27 Nickli öğeden Alıntı Mesajı göster
                Şuan elimde at kuyruğu karışımlı çay var onu kullansam yine etkisi olur mu. Çünkü kan yapıcı ve kemikler için bir çaymış içeriğini okudum. Bu çayın üzerinde kullanım ömrü yazıyor fakat elimdeki mantar çayında herhangi bir tarih yok. Çayların kullanım süreleri farklı mı aynı mı nasıl? Bİr de mantar çayını ve bu çayı aynı gün içerisinde kullansam olur mu. Yani diyelim ki ondan bi bardak içtim 15 dakka sonra diğerinden içtim. Aydınlatın lütfen
                Atkuyruğu otu karışımlı çayla mantar çayını birer yemek kaşı karıştırarak aynı demlikte demleyebilirsiniz

Yorum yap

İyi akşamlar hocam.Benim aşırı derecede saç dökülmem var.Ön kısımlarda ve tepe kısmında kelleşme oldu.Önceden kalın telli ve gür saçlarım vardı.Şu an olan saçlarım ince tüy gibi.Hocam benim adetlerim düzensizdi.Yapılan ultrason sonucunda yumurtalıklarımda çok sayıda kist çıktı.Polikistik over teşhisi kondu.şu an doğum kontrol hapı kullanıyorum.Saçlarımla ilgili hiç bir olumlu gelişme olmadı.yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum.ürünleerinizi kullanmak istiyorum.ürünlerinizi doğum kontrol hapıyla birlikte kullanabilirmiyim.Hangi ürünlerinizi kullanmalıyım?Ürünlerinizi kaç ay kullanmam gerekir?ürünlerinizi kullanırken belli bir süre kullanıp ara vermelimiyim?Bu arada hocam dilim sarı renk alıyor.bu konuyla ilgili konu başlığını okuduğum için belirtme gereği duydum, Hocam.Bna bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olucam hocam.Saygılar,

Yorum yap

İyi akşamlar hocam.benim saçlarım aşırı dökülüyor.tepe kısmında ve ön kısımda kelleşme oldu.adetlerim düzensiz.ultrason sonucu polikistik over sendromu teşhisi kondu.doğum kontrol hapı kullanıyorum.ürünlerinizi kullanmak istiyorum.

Yorum yap

selamlar aarkdaslar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X